Kyoto conference by Cobra July 2023 Day 2
14959
post-template-default,single,single-post,postid-14959,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,bridge-core-3.0.9,mega-menu-top-navigation,mega-menu-popup-navigation,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-29.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive

Kyoto conference by Cobra July 2023 Day 2

Kyoto Ülestõusmise Konverents 2.päev.
Läbi viib: Cobra
9.juuli, 2023

Disclaimer enne vaatamist
Mõned pildid ja graafikud ei pruugi olla identsed konverentsil nähtutega.
Konverentsi üleskirjutuste sisu EI vasta täpselt sellele, millest Cobra rääkis. Selles võib esineda kuulmisvigu, kirjavigu või tegematajätmisi.
Küsimusi selle dokumendi sisu kohta vastu ei võeta.

Sisukord Päev 2

 • 9. juuli 2023 Avamine
 • 2. päeva üldteade
 • Energia joondamine
 • Unistused
 • Planetaarne lähtestamine
 • Vana Ühiskonna kokkuvarisemine
 • Kaks ajajoont
 • Küsimuste ja vastuste seanss 8
 • Küsimuste ja vastuste seanss 9
 • WEF-i lähtestamine versus Galaktiline lähtestamine
 • CBDC-d
 • AI vead
 • Sündmus
 • Küllus
 • Manifestatsiooniprotsess
 • Manifesteerimise seadus
 • Archonitega sõlmitud hingelepingu tühistamine
 • Andestus
 • Aktiveerimise ettevalmistamine
 • Manifestatsiooni Vortex
 • Küsimuste ja vastuste seanss 10
 • Meie poole läheneb Jumaliku Valguse Galaktiline Laine
 • Valguse meditatsioon
 • Aasta astroloogiline selgitus 2023
 • Küsimuste ja vastuste seanss 11
 • Edasiarendatud ATVOR
 • Valguskeha
 • Valgusmulli kaitse
 • Kausaalkeha aktiveerimine
 • Jumalanna tagasitulek
 • Rooside õed
 • Jumalanna tempel

Üldine teadaanne 2.päev

 

Terry:
Tere hommikust kõigile! Üldine teadaanne: Seoses tänase manifestatsiooniprotsessiga soovitaksin teil oma müntidel panna mõned sildid, sest eelmisel konverentsil Taipeis olid sarnased mündid ja tekkis segadus, milline neist on kellegi oma. Söömine ja joomine on kohapeal põhimõtteliselt keelatud. Järgmisena, andke palun hiina keele tõlkeseade enne lahkumist kindlasti tagasi. Lõpetuseks palun vaikust koridoris, sest täna toimuvad kõrvalruumides konverentsid ja eksamid. Olgu, tere tulemast Cobra. Tänan teid väga. (aplaus)

Cobra astub lavale, et aktiveerida konverentsisaal

Cobra: Kõik, tere tulemast tagasi. (aplaus)

Energia joondamine

Alustame. Joondame taas oma energiavälja. Seega paluksin teil end mugavalt tunda.

Sule silmad ja jälgi, kuidas hingad sisse ja välja.

Sissehingamisel hingate oma olemusse säravat valget Valgust ja hingate välja säravat valget Valgust. Jätkake niisama hingamist.

Kujutage ette hiilgavat valget Valgust, mis tuleb taevast, läbib teid maa keskpunkti ja tuleb maa keskpunktist ülespoole läbi teie taevasse.
Valgussammas õnnistab ja hõlmab kogu rühma ning kaitseb meid. See joondab meid kõrgeima eesmärgi ja Valguse jõududega.

Ja kui olete valmis, avage palun oma silmad.
Kõik, tere tulemast tagasi!

 

Unenäod

Kas kellelgi oli mõni huvitav unenägu, mida tahaksite grupiga jagada?

Mu ema eelmises elus ilmus mulle unes. Mu ema armastas mind. Tundsin seda armastust oma hinges. Seda meenutades täitus mu süda pisaratega. Olen siin planeedil korduvalt reinkarneerunud, kuid see oli ere mälestus koos emotsioonidega. Mu ema armastab mind oma Hingega. Kui see meelde tuleb, nutan jälle. Ja ma tundsin, et karma laheneb tõelise armastusega. Ta palus mul sellest kõigile rääkida.

Minu unenäos ütles keegi mulle, et selle aasta oktoobris juhtub Lähis-Idas midagi suurt. Ja mind tõsteti katusele ja öeldi, et meie ajateljel toimub tohutu nihe.

Olen alati lootnud, et mõned Valgustöötajad intervjueerivad Cobrat, kellel on kvantmehaanika või füüsika teaduslikud teadmised. Unes öeldi mulle, et minust saab sild Cobra ja nende ekspertide vahel.

Cobra: palun tule minuga sellest hiljem rääkima.
Nägin und kohtumisest inimestega, kes tundusid olevat SOTRi liikmed. Peaaegu kõigi näod olid udused ja mõned nägid välja nagu tulnukaid. Nende hulgas oli ainult üks inimene, kelle nägu ma selgelt meenutasin. Kui ma täna kohale tulin ja selle inimesega rääkisin, sain üllatuseks teada, et ta saatis mulle eile õhtul Keskpäikese Kiire.

Cobra: Tänan teid väga. Need on väga huvitavad unenäod. Näeme, et nii või teisiti saame juba teateid. Loome sel aastal vaimse maailma ja füüsilise maailma ühenduse. See ühendus tuleb luua enne füüsilise Kontakti algust. Me vajame palju tugevamat ühendust vaimse maailmaga, et see planeet läheks vaimsesse ja harmoonilisse kohta. Valgusjõudude eesmärk on muuta ühendus palju tugevamaks. Nii et inimestel võib olla oma ühendus Kõrgema Minaga. Rohkem sidet, vähem kalduvust konfliktidele ja rohkem harmooniat.

Niisiis, teise päeva esimene teema, ma räägin Planetaarsest Taaslähtestamisest.

 

Planetaarne Taaslähtestamine

 

See puudutab Sündmust ja erinevaid muudatusi. Peate mõistma, et plaan ei ole fikseeritud ja see võib vastavalt asjaoludele muutuda. Plaani põhikomponendid on fikseeritud, kuid kuidas Sündmus täpselt toimub ja kuidas see kõik välja mängib, me ei tea.

Pärast Alfa ajajoone kokkuvarisemist ja eriti pärast Beeta ajajoone 2018. ja 2019. aastal hakkas väga selgeks saama, et ühiskond, milles me praegu elame, kukub kokku. See on pöördumatu. Alates 2019. aastast on see ühiskond jõudnud tagasipöördumise punktini. Kokkuvarisemine on vältimatu. Valgusjõud teevad kõik endast oleneva, et muuta see üleminek võimalikult sujuvaks ja harmooniliseks.

Vana Ühiskonna Kokkukukkumine 

 

Kuna me elame metastabiilse universumi viimastel päevadel, elame me metastabiilses ühiskonnas. See on pinnaühiskond, milles me praegu elame. Ühiskond planeedi pinnal näis olevat stabiilne kuni aastani 2019. Esimene märk kokkuvarisemisest oli Covidi olukord. Kõigi ressurssidega taastus süsteem aeglaselt aastatel 2020, 2021 kuni praeguseni. Seejärel on kõik ressursid ära kasutatud. Meil on järk-järgult kokkuvarisemise märke. Siis hakkab kokkuvarisemine kiirenema. Tegelik kokkuvarisemine toimub väga kiiresti.

Selles ühiskonnas on puhtaid aspekte, mis on haavatavad punktid.

1. Finantssüsteem. Ma räägin sellest üksikasjalikumalt hiljem sellel konverentsil.

2. Jaotusahel. Kuidas ressursse ja toitu kasutatakse ja ümber jaotatakse
planeet.

3. Inimühiskonna seisund tervikuna. Kui pinnaühiskonnas kulub ressursid ära, siis kogu ühiskond
hakkab kokku kukkuma. Praegune ühiskond on vaimsest maailmast ära lõigatud. Rohkem on isekust, mis loob väga ebasoodsa Nashi tasakaalu, mis teatud hetkel ühiskond langeb.

Sama juhtus ka eelmistes tsivilisatsioonides. Näiteks Rooma impeeriumi kokkuvarisemine. Juhtus sama jada ja on aru saada, kuidas impeerium kokku varises. Rooma impeerium oli kestnud 1000 aastat ja kokkuvarisemine oli algul järkjärguline ja siis väga järsk. Sel hetkel vajas pinnaühiskond 1000 aastat taastumiseks. Kuid seekord on olukord teistsugune, sest Valgusjõud on meie poolel, et teha läbimurre. Pinnaühiskonna kokkuvarisemine annab võimaluse luua uus ühiskond palju paremal tasemel.

Kui ühiskond kokku variseb, on kaks võimalust.

 

Kaks Ajajoont

 

See on ühiskonna kui terviku üldine etapp (näitab mustale joonele). Teisest küljest hakkab sotsiaalne surve kasvama (näitab punasele joonele). Surve kasvab ühiskonna ebavõrdsuse kasvades. Seda tasakaalustamatust põhjustavad erinevad tegurid ja see muutub üha ebastabiilsemaks.

 

Tumedad jõud loovad uue maailmakorra ühiskonna, millel on üha rohkem kontrolli. Kui kontrolli on rohkem, on inimkonnal kalduvus kontrollile vastu seista. Esiteks järgivad inimesed ühiskonda, sest inimestel on kalduvus järgida enamust. Kui nad saavad suuremat survet, hakkavad nad pakkuma passiivset vastupanu. Kui rõhk muutub veelgi tugevamaks, hakkab see mingil hetkel väljakannatamatuks muutuma ja see on läbimurdepunkt (osutades kahe sirge ristumiskohale). See on punkt, kus inimkond ei saa reeglitega nõustuda. Füüsilisi märke pole veel näha. Aga kui me sellesse punkti jõuame, toimub plahvatus, mis levib väga kiiresti tagurpidi. See on kokkuvarisemise hetk.

 

Sellega on seotud ka muud asjad. Esiteks suureneb galaktika keskpäikese energia, mis aktiveerib pinnapopulatsiooni kundalini energia, mis olukorda kiirendab. Seal on ka meie päikese tegevus. kui oleme lähenemas maksimaalsele päikesetsüklile, annab see kalduvuse rõhumisele vastu seista. Vene teadlase tehtud uuring tegi kindlaks, et kõik pöörded toimusid päikese maksimumi lähedal.

Kui jõuame Valgusjõudude abiga kriitilisse punkti, saame selle (näitab “Taastumisele”). Ühiskondlik taastumine on palju kiirem, kuid sellegipoolest oleks see äärmiselt kaootiline, sest inimkond peab lühikese aja jooksul töötlema tohutul hulgal informatsiooni ja tohutul hulgal reaalsust.
Koroonaviiruse olukord oli inimestele üsna stressirohke. Kuid see oli Valgusjõudude jaoks väga väärtuslik teave Sündmuse operatsiooni jätkamiseks. Kui Sündmus toimub ja tegelik massiline arreteerimine toimub, toimub ülemaailmne sulgemine nädalaks või kaheks. Valgusjõud kõrvaldavad planeedilt kõik tumedad jõud. Seega on see väga sarnane koroonaviiruse lukustumisega. Töötate kodus ja vaatate kodus teleuudiseid ning Valgusjõud paljastavad kogu olukorra kohta teabe. Saad välja minna vaid toidukaupa ostma. Need, kes töötavad kriitilise infrastruktuuri heaks, peavad töötama. Teised jäävad koju ja töötavad eemalt. Koroonaviiruse sulgemine on võimaldanud inimestele kõik vajalikud koolitused. Inimestele, kes töötavad infrastruktuuris, on see väga oluline: minge tööle, ärge muretsege. Kriitilise infrastruktuuri töötajad, nagu elekter, toit, internet ja vesi, lubatakse tööle.

 

Osa avaldatud teabest võib mõnda meist häirida, sest massid mõistavad, kui palju neid on kontrollitud ja nendega manipuleeritud. Tõenäoliselt ei oleks mõnel inimesel seda lihtne mõista. Esimesed paar nädalat saame üldist teavet tumedate jõudude struktuuri ja selle kohta, kuidas nad seda aastatuhandeid jätkasid. Inimesed saavad ka üldist teavet maavälise elu kohta. See avalikustamisprotsess on järkjärguline, kuid nii kiire, kui inimkond suudab vastu võtta. Valgusjõudude peamine mure on see, et inimesed ei taha enam tööle minna. Aga nad peavad minema. Nad peavad hoidma ühiskonda toimimas. Peame sööma, magama, palju asju tegema. Praeguse mudeli järgi Valgusjõud näevad, et enamikus piirkondades läheb kõik hästi, kuid mõnes piirkonnas variseb infrastruktuur kokku. Saame veidi abi sõjaväelastelt, näiteks toidu- või elektritootjatelt. Ma ei lasku liiga palju detailidesse, kuid praegune mudel näitab, et enamikul juhtudel on asjad üldiselt hästi, kuid mõnes valdkonnas on raskusi.

 

Samuti avaldab see psühholoogilist mõju ja teave, mida inimesed saavad, on üsna raske. Nende inimeste ümber, kes ei saa aru, mis toimub, peab olema nõustamine ja juhendamine. Teave on mõne inimese jaoks üsna šokeeriv ja neil peab olema aega, et õigete juhiste abil aru saada. Sellel konverentsil osalejad on need, kes juhendavad inimesi.

 

Samuti elate läbi oma draama. Saadud teave üllatab teid endiselt, kuid enamikul on kõik korras. See saab olema üsna intensiivne periood, kuid see on lõpuks Valguse ajastu algus.

Olgu, on küsimusi?

Küsimused ja Vastused Seanss 8 (Q and A)

K. Pean oma nägu näitama ja sotsiaalmeedias paljudest asjadest rääkima. Aga millise riskiga peaksin arvestama?

V. Miks sa tahaksid sotsiaalmeedias oma nägu näidata?

K. Kuna mul on Youtube’is oma kanal ja paljud inimesed osalevad ja kommenteerivad mind.

V. Kui arvate, et see juhtub, mis pole garanteeritud, on see ok.

K. 4. aprillil 2012 mainisite, et tähevärava/dimensiooninihke tõlke üldine viis on muutumas Antarioni teisendusest An teisenduseks. Antarioni teisendus on defineeritud kui mittelineaarne faasilise tõukejõu inversiooni/konversiooni mõõtmete tõlkesüsteem, samas kui teisendus on lineaarse faasivoolu otsemõõtmete translatsioonisüsteem. Seega on minu küsimus: mis on “lineaarne faasari tõukejõud”? (Tõlkijad ja publik naeravad)

A. AN muundamine on energiaga juhitav vool kõrgemalt tasapinnalt madalamale tasapinnale ilma häireteta. AN-i teisendamise korral läbib teabevoog (energia) otse erinevate tasandite.

K. Minu küsimus puudutab meie sugu füüsilistes kehades. Kas meie füüsiline sugu on otsustatud hinge polaarsuse järgi?

V. Sellist asja nagu Hinge polaarsus ei ole olemas, sest Hingel on nii nais- kui ka meesaspektid ja ta võib otsustada reinkarneeruda kummalegi poolele. Sooline polaarsus ei eksisteeri budistlikust tasandist kõrgemal. Näiteks astraalkehal on kalduvus olla füüsilise kehaga samast soost.

 

K. See, mida te just ütlesite, pani mind mõistma elektromehaanilist kaost, mis toimub Sündmuse hetkel, millest te juba rääkisite oma juunikuu infos. Jaapanis on meil tugev Omakaitse ja katastroofi korral kohalike omavalitsuste võrgustik ning mulle tundub, et nii elektrisüsteem kui ka toiduvarustus jäävad toimima. Kõige rohkem on koroonaviiruse olukorrast kurnatud aga just riigiteenistujaid. Aga te ütlesite, et infrastruktuuris töötavad riigiteenistujad peavad tööl käima. Olete juba avaldanud selle kohta asjakohaseid materjale ja ka Sündmuse tugirühma. Usun, et Üritus õnnestub läbi meheliku Sündmuse Tugigrupi ja naiseliku Rooside Õe harmoonilise koostöö. Seega on minu küsimus (publik naerab), kas mul on selles mõttes õigus?

V. Jah, mõlemad rühmad aktiveeritakse sündmuse toimumise ajaks uuesti. Asi on selles, et kuna nad on seda nii kaua oodanud, hakkasid need rühmad hajuma, kuid sündmuse ajal aktiveeritakse need põhirühmad uuesti. Valgusjõud annavad suuna ja inimesed organiseeruvad spontaanselt. SOTR-i naiselik aspekt on kõikjal planeedil. ESG toob kaasa juhised, kuidas infrastruktuuri korda teha, kuidas juhtida inimeste psühholoogiat, kuidas neid rahustada ja korraldada, kui Sündmus toimub. SOTR peab inimkonna rahunemiseks korraldama meditatsioone ja tooma Jumalanna energiat ja vaimsust.

K. Teie soovitatud raamatus “Not In His Image”, autor John Lamb Lash, öeldakse, et kõik planeedid peale Kuu, Päikese ja Maa on valejumal Demiurgi jäljendid. Kui see on tõsi, kas see ei tähenda, et astroloogia on ka Archoni ja musta maagia võltsing inimkonna juhtimiseks?

V. See raamat räägib iidsetest gnostilistest õpetustest 2000 aastat tagasi, kirjeldades eelloomist. Sellest ajast peale on kõik planeedid peale Maa vabastatud. Meie päikesesüsteemis oli minevikus väga intensiivne vabadussõda. Nüüd on need planeedid vabastatud ja planeet Maa on ilmselgelt vaja vabastada.

 

K. Millised on olulised draakoni vortexid Jaapanis Kyotos?

V. Ma ei saa praegu sellele küsimusele vastata.

K. Kas meie, välismaalased, saame Liibüas lõppeva sõjaolukorra puhul midagi ette võtta, et Jumalanna vortex tagasi saada, näiteks matta sinna morganiidi?

V. Kui saate seda ohutult teha ja kui tunnete, et teid juhitakse, siis jah.

K. On 5 raamatut, mille on kirjutanud “Omnec Onec Veenuselt”. Ta nagu kunagi tõusis, kuid tuli tagasi füüsilises kehas ja elab nüüd USA-s. Usun, et need on tõestisündinud lood. Kas saate kinnitada, kas need on tõestisündinud lood?

A. Kasutage oma sisemist juhatust.

K. Takaamahara kohta (tõlgid võitlevad õige hääldusega) on olemas Jaapani mütoloogia, kust on pärit Izanami ja Izanagi.

A. Kas keegi teab? (publik naerab) (tõlkijad püüavad ikka seletada) Olgu, ma pean seda hiljem kontrollima.

 

Väike vaheaeg 20 minutit

 

Enne kui jätkame, vastan mõned küsimused

 

Küsimused ja Vastused Seanss 9 (Q and A)

Q. Each time I dress feminine or more beautifully, I feel I get unlucky. So instead of being unlucky, I tend not to be dressed like that but simply. How can I get out of this belief system?

A. This is a part of the programming the Dark forces suppress the goddess energy. You can use self- protection techniques before you dress beautifully.

Q. I have a question about the subquantum anomaly. You were mentioning those beings survived the contraction of last cosmic cycle. so they tried to survive the process of becoming Oneness, but as a result, they got so traumatized. And this time, as the universe is contracting again, how will the Galactic forces will survive?

A. Those beings went through the maximum state of contraction. Now we are in the maximum expansion. So now we don’t have a problem. When we reach the point of the maximum expansion and begins to contract, it would be easier to survive. The moment of Big Bang, the beginning of the cycle of the universe, is much more difficult to survive. And those beings were not spiritually evolved enough. They did not have enough awareness of becoming the One. They were afraid of death of the soul.

We will have to continue the main program now.
WEF Reset versus Galactic Reset
 

I will be speaking about the financial aspect of this transition. There are two versions of Reset: We have Galactic Forces (Light Forces) version and Dark forces version.

The Dark forces are not intelligent and they tend to mimic and copy the plan of Light forces. So what they do is utilizing mass-media to create their own version of Reset. They tend to copy the wordings, too. But I was already talking about the Financial Reset more than 10 years ago, and there were other people talking about it more than 10 years ago. And not suddenly, World Economic Forum had a very bright idea of their own version of Reset. What they want to do is digitalizing the system. But, why?

CBDCs
There are two meanings.

First reason is, the old financial system that we have now is about to collapse. we cannot prevent the collapse. this old central banking system was created with the Bretton Woods Agreement in 1944, so it is now about 70 years old. The financial system now is very old and very unstable. This system was about to crash in 2020, but it was artificially prolonged with the Covid pandemic. Now the system is already verge of collapse, they want to use the Central Bank Digital Currencies, which practically means that you wil have all the money in your cellphone. You will be able to make every payment with your cellphone. The government will watch the money flow. If you are not behaving correctly, they can block your account. They can give you some bonus for good behavior. They can deduct money for not good, suspicious behaviors. Everything happens in the phone. This is the plan of the dark forces that will be forced in the coming months and years. CBDCs will be enforced in next months or so.

The problem with this digital financial system is two-folds. The dark forces take control the flow of money and the whole financial system. Second, they can block the manifestation process of people. It is much easier to manifest things with physical cashes, or printed money because physical cash is the physical manifestation of abundance. Digital cash is much more difficult to make physical abundance.

We are lucky because this financial system is hackable.

The AI bugs
The hackers of the Resistance Movement already hacked all the financial system. When the time is right, they press the button and take over the system. The dark forces try to centralize and digitalize all the financial system. The RM will take over the system and give back the money to people.

In the same time, there is another situation happens. There is Eastern Alliance preparing the Gold-backed Financial system. All the BRICKs countries such as Russia, China, India, Brazil and South Africa and many other countries are joining. They also have their own system already replaced with the old one.

What the light forces will do is, they will take over the system, and they use the good elements of the Eastern financial system. They also have Quantum Block-chain network. There is already network of block- chain connected to physical computers. The current financial system is run based on Windows computers. Overall, 98 percent of Bitcoin network is based on Windows operation system.

You know that the Windows were created and its advantages were stolen by Bill Gates. We know what kind of person he is. He has created a Backdoor in the Windows OS, so every Windows computer is linked to NSA. They can refer to every Bitcoin activity in the network, so Bitcoin is not anonymous. This is why the Galactic forces are inventing the system based on quantum computer. Those quantum computers have their own independent quantum block-chain network, which is not hackable. If you interfere the quantum network, it would be immediately detected because the quantum space is always changing. Every action in the quantum field, the quantum information space changes.

What the light forces will do when the Event happens is, the Resistance Movement will release the special AI bugs into the computer network of the surface of the planet. That AI bug will all the internet on the planet in about 20 minutes. The AI bugs are so intelligent that they will immediately overpower all computing systems on the surface of the planet. The Resistance Movement will access to the central computers of the central banks, and they will steal all the data of all the computers and transfer them to the quantum computers. This will make effectively transference from current financial system to the quantum financial system. Another fact is, all the values of physical assets will be respected; this will not be changed but will be transferred to the new system.

All the money that Cabals stole from the humanity will be confiscated by the Resistance, and it will be used for the Event. Most likely, the first 14 days after the Event, there is little chance the money will be return to humanity. Most cash will be released after the new society established and stable enough. After water and electricity are fully redistributed, cash will be available. Most of the liable and dept of the individuals on the surface of the planet will be canceled out.

The people will start receiving the amount of money from the Abundance Fund after the Event. At that point, various technologies will begin to be redistributed. Many medical technologies, such as the famous Medbed, will be available. But, it will take some time for all of this to be distributed throughout the planet. The overall distribution process will be watched by the light forces, so there will be no misuse of money.

Sündmus

When the society gets stable enough, light forces will release the information the Polar Shift and Galactic Waves. At that points, the Islands of Light will be created with the assistance and guidance of Pleiadians. Only those who are spiritually developed enough and purified enough are able to enter.

There is a plan of the Resistance Movement to invite some people to enter the underground. The certain members of the surface population might be able to be invited, but this is not the right time to disclose.

At the moment of the polar shift, motherships of Ashtar command will appear physically in the sky. They will create a levitation beams based on advanced ATVOR technology. If you step in the beam, you will be lifted and can survive the Tsunami. If you choose not to step in the levitation beam, you will probably die with tsunami, and you will be lifted to ships in the astral plane. It is up to your freewill. I have heard many nonsense about the ships. They are very afraid of the ships because these people are programmed against Ashtar command and Galactic Confederation. After the Event, people will have enough information and physical evidence about false extraterrestrial activities, and people’s misconceptions about the extraterrestrials will be cleared up. Those who will not be lifted in the levitation field most likely will not survive the tsunami, maybe 1 percent will. If you wish to survive the tsunami with your physical body, I would advise to go to very high up in the mountain, 3-4,000 meters high. Most part of Tibet will not survive, but high up in Himalaya, you will survive (audience laughter). Mt. Fuji might be safe, but I’m not sure (laughter).

People who will be in the Island of Light will be protected against tsunami with the highly advanced technology. They will have an energy dome around them so that tsunami washes away everything but the inside the dome. Everybody inside the dome will be harmless because the space inside will be separated.

Abundance

After all that, galactic abundance will be fully available to all humanity. All the idea of poverty is artificially created by the dark forces. There is no meanings to be poor or conflict according to the galactic society because there is no artificial limit about abundance. There is also no limit about spiritual abundance in the galactic society.

This is our bright future of humanity after we go through all of this. The planet of diamond.

There is a statistics saying more money you have more happiness you have. Why is that? Because, if you have more money, things can manifest freely and faster and easier. What is important here is that we have to put spirituality perspective when we are getting the abundance. Money itself is not a problem. The attachment to money is the problem. If we use the money for the spiritual perspective, it will bring the abundance, and we can create abundance. You can create many beautiful things for the planet.

 

Manifestation Process

I will be speaking little bit about the manifestation process. We will do an exercise very shortly that will assist your manifestation for yourself and for the planet.

This is the portal of the manifestation. Somebody was mentioning the AN phaser thrust, but this is about Antarion Conversion phaser thrust. The manifestation begins with spiritual thought descending into matter. This is how the manifestation work. Everything that is around you was at point just a someone’s idea. This room was an architect’s idea in the mental plane. Then he put the idea into a computer programing and make it visual art. People gathered to build these materials and make it physical. Every manifestation involves emotion with the idea, enthusiasm about the idea, and manifest that idea for the computer program.

Every thought, every emotion and action, creates ripples in space/time. When you constantly continue those steps, you can manifest anything you want. The only problem is that it will take space/time when you manifest something in the physical world. It is not an instant process. People often don’t have enough patience to wait. Manifestating a cup of coffee takes about 10 minutes. Most people do not have that patience even if it is just 5-10 minutes. If you want a car to manifested, you would need a few month. Some people are patient enough, and the others are not. If you want a house, it would take few years or even decades. If you want to manifest the Event, it would take centuries. The larger things you want to manifest, the longer time you need to take, but there is no limit. Rothchild family wanted to make the current financial system on the planet since 1775. So the original standard Rothchild dynasty knew that it would take long and they will not get the result whole their lifetime. They knew that their sons and grandsons will not experience that neither. But they had enough patience to wait for hundreds of years to manifest what they originally wanted.

We all want to manifest the Event. But we don’t need to wait for centuries more. We just need to be more contributing force than they are. For doing that correctly, follow the basic principle.

 

The law of manifestation

In the manifestation process, there are three steps.

1. Decision(Intention). You need to be very clear about what you want to manifest. If you want a new car, you need to know exactly which year, which color, which type of engine, and as much as possible.
2. Emotional energy(Invocation). If you want a car, you need to visualize yourself driving the car.

3. Physical action. You need to go to the car dealers to take a look at the car you want. All those physical action will take in count.

There are three steps: Decision, Invocation, and Action. Decision is made in mental plane, Invocation is made in astral plane, and Action is in physical plane. Without the physical action, the manifestation process will stay on the astral plane.
You need to keep repeating this until you get the result. The effect is guaranteed. You need your freewill strong enough. Most people do not maintain the intent strong enough. The Dark forces want to control our freewill so the manifestation process slows down. Because most people have signed the contract with the dark forces before reincarnated to this planet, you need to cancel that contract.
Cancellation of Soul Contract with Archon

So we will cancel and erase the connection with them, and it will be gone forever. We will do this three times. I will read first, then repeat after me.

(This sentence was read three times each by everyone in the audience.” Only “So be it, and so it is” was repeated three times each.)

You can do this exercise at home, anytime you want, anytime you are ready. This reinforces the cancellation process. You will be free from all the attachment and karma. I will give you some time for you to write this down.

(Illustrator HAL provided a welcome card with a cartoon for conference attendees. Patrick, the Chinese interpreter, discovered that the card also had Contract Revocation on the back, which he shared with everyone in the audience.)

Okay, we will continue.

So we have canceled the agreement we made with the dark forces very effectively. I will explain how to deliver the manifestation process in the chaotic situation.

Forgiveness

 

Everything that happens is a wave form. If the situation is chaotic, if you are still attached to the wave form, that will bring the chaos to yourself. In this case, you need to retreat and drop the attachment itself. When the energy field is in right condition, you can start over the new manifestation in right way.

This is why so many light workers got involved in conflict. Because of your own chaotic energy interferes, and that chaotic energy creates the whole energy field chaotic. And in that chaotic situation, you don’t have to be involved in. You just have to release it. Let it go. Release your energy field and start New.

Please repeat the certain Mantra after me if you want.

“I decree and command to release all my conflicts with other light workers.
” (repeated 3 times)
“I decide forgiveness” (repeated 3 times)

Close your eyes.
Visualize the Violet flame coming from the sky, going thrugh you, releasing all the conflicts with other light workers. Throw every conflict into the violet flame and let it go.

Whenever you are ready, open youe eyes.

Whenever you forgive, you start a new manifestation cycle. You de-manifest all manifestation you don’t need anymore, and create a space for the new manifestation. You can de-manifestate every old thing that you don’t need in your life anymore. You can de-manifest cancer from your body. You can de-manifest the war in Ukraine as a collective if we are strong enough meditation group. We have de-manifested the war in Syria. This is the power of Forgiveness and De-manifestation.

Also, when you have a huge chaotic problem in your life, you first have to focus on a small problem that you can handle with.

###

If you harmonize the smaller problems, it will start harmonizing the whole wave function. And then, whole situation will be resolved.The same thing will happen about healing the Dragon vortex in Kyoto. This will heal all the dragon vortex in Japan.

Okay, now we will have 20 minutes break and we will continue the main program. Please make sure to bring your silver and gold with you when you are back.

Short Break

(Conference staff move chairs out of the way to create space in the room. They placed a cloth-covered desk in the center of the space and placed a portrait of the Count of Saint Germain on it.)

 

Preparation of the Activation

Close your eyes and breath in and out the brilliant white light.What you have to do is make a two big circle… well, two big oval in this area (the empty space the staff had made).

Outer circle, get larger. Inner circle, stand on your knees. Please hold each other’s hands.
Okay, make a third circle between inner and outer circle! Shhh, Silence!

(Everyone seems to be having fun, but it’s a little noisy.)

Just One outer circle! Okay, stay like this.

Close your eyes, breath in brilliant white light, and as you breath out, breath out brilliant white light.
(The noisy venue quickly regains its serenity.)

You can open your eyes again. Outer circle, keep holding your hands and sit down. Inner circle, stand up and hold your hands up in the sky.

(The audience was again in an uproar because they couldn’t tell who was in the first or second row.)

Okay, we have to repeat!
Close your eyes, watch your breath coming in and out.
With your eyes closed, inner circle, please sit down. Outer circle stand up again with eyes closed. Outer circle, do not change your position. Keep standing up keep holding hands.

Now, second circle, stand up, hold your hands up, and everybody else, please sit down.

You have enough space, now please follow my instructions!

If this had been the Event, we would have a trouble! (laughter)

Okay, this is getting better now.

 

Manifestation Vortex

What we will do is to make a very powerful energy vortex of manifestation. The energy of St.Germain will help us.

I’d ask you to close your eyes. Watch your breath coming in and out. As you breath in, you breath in brilliant white light. And as you breath out, you breath out the brilliant white light to your surrounding.

We are invoking Master St. Germain. You can repeat after me, it’s your choice.

“In the name of I am that I am, I invoke the presence of Saint Germain to bring abundance to me and my loves ones and for all humanity”.

Now what we will do is, you will go each, one by one, very fast because we are so many people, bring silver and gold to the table. First, inner circle go, and then second, and third circle will go. After that, you will take the things you put on the table away with you. You have to remember what you put on the table.
(Someone already starts walking to the table.) Stop, stop! You have to go back to the circle. One by one from the inner circle, starting from here!

Silence please. Breath in and out the brilliant white light. And we do it silently.

(The note taker was looking down on the Circles from above, and they all moved very beautifully and orderly, completing this process quickly.)

Now, we are going to the invoke the presence of Master St. Germain. You can visualize, feel, or experience this presence above group. You can invoke his presence in your own way.

He is going to bless all this abundance, and multiply it thousand of thousand of times.

You can repeat after me, it’s your choice.

“In the name of I AM Presence, I invoke the blessing of St.Germain to multiply all this abundance thousand of thousand of times for me and for my loved ones and for humanity. So be it, and so it is.”

“In the name of I AM that I AM, I decree and command to become the channel of this abundance and align with the divine plan. So be it, and so it is.”

Now, you can visualize, feel, or experience St. Germain standing upon us and blessing all this abundance in front of us. he multiplies it thousand of thousand of times for the benefit of me and my loved ones and all humanity.

You can start taking your items from inner circle to outer. Your items have been blessed to be multiply many many times, thousand of thousand of times in your lives. So be it, and so it is.

(The note taker was looking down on the Circles from above, and again, they all moved very beautifully, completing this process very quickly and smoothly, taking about 20 minutes.)

Now, close your eyes, say thank you to St. Germain for the support. Again, visualize this abundance multiplying thousand of thousand of times. We stay in silence and visualize it.

Thank you, and we will have a Lunch Break now, and we will come back at 4 o’clock.

During the lunch break, the tachyon products will be available. Please bring your chairs at the right position. Thank you very much! (audience applaud)

Lunch break

(Light Mandalas also had demonstrations and sales on site, drawing crowds. They were selling well, and I was told later that they had almost sold out of the stock they had brought this time.)

(after the lunch break, Cobra reactivated the conference room with the crystals)

Everybody, welcome back.
Now, close your eyes, watch your breath coming in and out.

Visualize a pillar of light coming from the sky, going through the group, to the center of the earth. This pillar of light will protect us during the conference.

OK, before we start the main program, I will answer your questions.

Küsimused ja Vastused Seanss 10 (Q and A)

Q. How can I connect strongly with the Resistance Movement?

A. There is no physical connection established because it is not safe, so you can connect with them through meditations. But they are not trying to connect with the people on the surface of the planet right now, so it might be difficult to connect with them, but you can still try.

Q. In China, digital payments via mobile phones are quite well developed and are approaching the world view of the Great Reset. Will Chinese people have a more challenging time after The Event if they get used to this system?

A. Unfortunately, yes. But still, the Light forces will take over the mobile network in China, and this network will be a part of the quantum financial system. (Chinese participants applauded)

Q. Recently, there are reports in China that a large amount of radioactive wastewater is being discharged from Fukushima and polluting the ocean, is this true?

A. Yes, there is a release of radioactive water, but it is not as radioactive as people are afraid of.

Q. The other day you mentioned a shrine in Kyoto where the Dragon family lives and closes at 5:00 p.m. Can you tell me which shrine that is?

A. No for sure. We don’t want everybody rushing there, this might create a problem. You can check all the shrines that opens until 5pm. (audience laughter)

Q. Can you tell me roughly where in Kyoto?

A. Kyoto area. (audience laughter)

Q. After The Event, I heard that humans can stay on the ground if they want to, and those who want to evacuate can escape, but what happens to the animals?

A. Many animals will be evacuated also. Not all of them, but many of them, but I would not believe spiders and mosquitos will be evacuated. (audience laughter)

Q. In the activation you mentioned earlier, you limited what we wanted St. Germain to increase to only gold and silver, not to put crystals. What is the reason for that?

A. Because you can not go to the store and buy something with crystals, but with the gold and silver, we can.
Q. In your recent update, you mentioned the book “Mind Clearing“, isn’t this book about the technique used in Scientology community? The auther seemed to have a connection with the founder of the church of scientology.

A. Scientology haas many advanced technologies and techniques to create minds. But the higher levels(leaders) of this group misused the techniques. But Charles Berner has used some of these techniques and upgraded which is explained in the book, too. This is even more effective.

Q. Is the Phoenix a race of dragons? If so, does it signify the liberation of a planet or the reincarnation of a planet? Or are you referring to a planetary-scale operation?

A. Phoenix is not a race of dragon. They are different races. The phoenix has the strong connection with the galactic central sun.

OK, we will be back to the main program.

A Galactic Wave of Divine Light is Approaching Us

One aspect of the coming transition is the huge wave of Love and Light from the Galactic central sun coming to the surface of the planet. When enough amount of anomaly is removed, the energy will begin to be felt. It will be felt stronger and stronger. This will assist the transition smoother, the Event proceeding much easier. Our connection with light will begin stronger as well. We will now reinforcing the connection with our higher selves. That connection will ensure the energy properly grounded the planetary energy grid.

 

Meditation of Light

 

 

We will make this connection stronger. Your connection with your higher self reinforced, and bring that energy here. So purpose of this meditation is to make your connection with your higher self stronger. This stronger connection will make condition in next few years easier for all of us. So, we will do the meditation. Make yourself comfortable.

Watch your breath coming in and out.
As you breathe in, you breathe in brilliant white light.

As you breathe out, you breathe out brilliant white light.

Now visualize a very powerful bright star full of light about 20cm above your head. Sphere star ball full of brilliant white light emanating brilliant brilliant white light. This is your Soul Star Chakra, your connection with your soul, or higher self. Visualize this brilliant star emanating brilliant white light to all direction.

Now, focus the direct attention to the crown chakra on the top of your head.
Visualize brilliant white light emanating from your crown chakra to all direction.
You as a reincarnated being, invoking the present of your soul, your higher self.

From your crown chakra, you are calling the presence of higher self by singing sacred OM.

OM
Now, your soul, your higher self responds by singing OM to you.
OM

And you as a reincarnated being, sing OM again from your crown chakra to your higher self. OM

Your higher self sing OM back to you
OM
And you as a reincarnated being, sing OM again from your crown chakra to your higher self. OM
Your higher self respond and sing OM back to you
OM
You→Soul
OM
Soul→You
OM
You→Soul
OM
Soul→You
OM
You→Soul
OM
Soul→You
OM
You→Soul
OM
Soul→You

OM

Slowly, you are aware of your physical body. You become aware of the sound surrounding you. And, whenever you are ready, open your eyes.

Would you like to share your experiences?

1. I felt both my energy body and physical body vibrating. I also saw violet light through my third eye chakra, pulsing in a special rhythm.

2. I saw a golden DNA spiral during the meditation.

3. When I was chanting OM, I heard the sound of singing bowls, though it was in the middle of the chant. I also saw a violet light from the third eye.

OK, this meditation will start connection with your higher self. It will also align chakras and meridians. This meditation is very powerful, so you can practice it 5-10 minutes maximum in a day.

This meditation is introduced now because we need to connect our body to the higher self right now. This meditation is for those who are ready for this. At some point, I will most likely post this in my blog because there needs to be as much as return of light to the surface of the planet in this year.

Astrological Explanation of the Year 2023

This is an astrological diagram of this year. (I could not find a suitable image in internet) I will just explain few things here which are quite important.

First one is Pluto which enters Aquarius in March. It was in Aquarius for 3 months, but now it has entered in Capricorn again. This was the most important astrological configuration of this year. This is assisting us entering the Age of Aquarius. We were starting the Age of Aquarius activations few years ago, and we reconnected in May of this year with the Portal of Light activation. The period between mid of June and the end of this year is an integration period. From one perspective it can be said another “delay”, but from another perspective, it can be said an intense clearing of subquantum anomaly. The preparation for this change is about to happen when the Pluto enters Aquarius again.

Actually, the forward movement will begin already in the beginning of October. There will be a strong conjunction with the lunar node in September – November. This conjunction will reactivate the Resistance Movement. It will become more active in surface operations starting from, I would say, mid-September.

###

This is a diagram of Pluto entering Aquarius. Pluto entered Aquarius in March of this year and stayed there for few months. Then it turned back to Capricorn and stay there rest of the year. It will be back to Aquarius in the beginning of next year. It will stay in Aquarius until middle of September next year. And then, it will stay in Capricorn again for about 2 months. Then Pluto will stay in Aquarius for decades.

Pluto in Aquarius gives practical influence that will bring the First Contact. This very short influence of Pluto in Aquarius in this year (3/23/2023-6/11/2023) already brought soft disclosures in United States. Second ingredient of Pluto Aquarius (1/20/2024-2/21/2024) will bring us stronger disclosure. And, final phase of Pluto in Aquarius (11/19/2024-12/29/2024) will bring a first contact at some point.

The energy of Pluto is very powerful. It is very deep, and it’s like whether you feel nothing or feel a lot. Pluto activation is always very rapid or unexpected. So when those disclosure event happen they will be very fast and very unexpected. This is the most energy dynamics of this year and next year.

For this process become as harmonic as possible, the mass meditation was produced before. So those soft disclosures will go smoothly.

Okay, we will make a 20 minnutes break and we will continue.

Short Break

Time of few of youe questions.

 

Küsimused ja Vastused Seanss 11 (Q and A)

Q. Is it possible to transfer the energy of level 2 Ray to water?

A. Yes.

Q. In the previous mass meditation, I saw golden light rather than brilliant white light that we should have seen. Do you think it is my fault? How can you describe this phenomenon?

A. It’s OK, but just focus in the white light.

Q. A Chinese light worker claim that he or she is a reincarnation of Marie Antoinette, and now clearing the past trauma of previous reincarnation. Do you think Marie Antoinette has been reincarnated in China?

A. Marie Antoinette is reincarnated but not in China. She does not remember her previous reincarnation as Marie Antoinette.

Q. Are dark forces using the quantum accelerator in Switzerland to interfere with the human reincarnation process?

A. No.

Q. But are they going to be shut down?

A. It is not decided yet, maybe yes, maybe no. It can be repurposed.

Okay, we will be continuing the main program.

 

ATVOR Expanded

###

I will be speaking of the certain technology of the Light Forces. It is called ATVOR technology. This technology was first developed millions of years ago, and constantly been upgraded and redeveloped. It is basically the technology of a pillar of light that descend from motherships to the surface of the planet.

There is various purposes.
1. They can harmonize your energy field.
2. They can raise your vibration frequency.

3. The most advanced version serves as teleportation field or levitation field.

Right now, I am cooperating with Ashtar command in developing individual use of this technology. This will be individual technology to remove primary anomaly and subquantum anomaly energy field. We have been developing this in last few months and when it is ready, I will publish it in my blog.

Now we will work with the regular ATVOR technology. However, as we have worked with this many times already, we will do an upgraded version. We will now expand this technology to the next level that was not introduced yet in the past conferences.

First I would like you to repeat after me 3 times:

“I call upon the pillar of pure white light to descend upon me and to form around me. I call upon the presence of the I am that I am.
I ask the presence of I am that I am to join and merge with me.”

(repeated 3 times)

Now, close your eyes.

Visualize a pillar of pure white light descending from the sky, going through you, to the center of the Earth. You are sitting in the pillar of light.

As you breath in, you breath in the brilliant white light into your heart.

As you breath out, you breath out the brilliant white light out from your heart. Keep breathing that brilliant white light into your heart and out of your heart.

Each time you breath in that light into your heart, you say “Ashtar Command” silently in your heart. With this breath technique, we are calling upon the presence of Ashtar command into your energy field. Each time you breath into your heart, be with Ashtar command.
Each time you breath out, radiate the light.

Please keep breathing like this for few moment.

Slowly, once again, you begin to feel your physical body. Whenever you feel ready, open your eyes. Few of you can share your experience in the group.

1. After I called Ashtar Command I felt very strong white gold light and the presence of Ashtar. I also felt my skin and entire body vibrating with a powerful electrical sensation.

2. I felt strong energy in my heart chakra and almost burped. (laughter)

3. I saw Ashtar and members of Ashtar command in white cloth smiling at me. Motherships were inviting

me, and everything I saw was pure white light.

4. I know it’s a question, but is what the previous person said really what happened?

A. Many people are restablishing the connection with Ashtar command. Now the time is right, so it is time to introduce this to you.

If you wish, you can write down this text, or you can use this (backside of the gift card). Everything is written here.

 

Light Body

 

This will happen in some point during the ascension process.

When the I AM Presence, your higher self, is fully activated in your physical body. At some point, using light body as an individual space ship because our individual light bodies after ascension, we will be able to travel in our individual bodies. We don’t need a physical space ship.

###

We will begin to use ascension vortex which will create a toroidal field. With that toroidal field, we can travel travel space/time.

As you can see here, this is the same shape. So, this is our light body, or an individual space ship. After our ascension, we will learn how to use it to travel the space.

We will retrained in mothership of Ashtar command. I would say that most evolved light workers will ascend when the time is right. They will ascend into mothership of Ashtar command. During the ascension process, they will be completely transmuted their personalities into the Light.

And for the rest of humanity, at the moment of the Polar shift, they will be evacuated to mothership if they wish. It will be like this.

You can also utilize the ATVOR technology for protection.

 

Bubble of Light Protection

 

The most effective protection is “Bubble of Light”. We can do this right now.

We will do it aloud. You can visualize the bubble of light around you with the eyes open. You can repeat after me:

“May a bubble of light surround me. May its light shield and protect me from all negative energy. And so it is.” (repeated 3 times)

You can use this during a day whenever you need protection. You can do it during meditation or during a day with eyes open, whenever you need protection. Just visualize the bubble of light and repeat this silently. When you have a business meeting, or if you are in a challenging situation at home, just do it.

 

Causal Body activation

 

To strengthen the light on the planet, there is one more meditation.
With this meditation, we will connect to our Causal bodies. That meditation will lift your consciousness in the causal plane. That will help a lot in the coming months and years.
So I would ask you to close your eyes.
Watch your breath coming in and out.
As you breath in, you breath in Rainbow colored light into your heart.

As you breath out, you breath out thr rainbow colored light from your heart into the surroundings. Kepp breathing like that. Breath in rainbow colored light, and breath out rainbow colored light.

As you are breathing like that, you begin to realize that your surrounded by the rainbow colored energy. That is your Rainbow body, and that rainbow colored light is your Causal body.
Keep this rainbow colored light into your heart and keep breathing your this rainbow colored light out to your field.

Keep breathing like that.

Rainbow body of light is surrounding us.
Also, we are singing the mantra to activate the Causal body:

Om mani padme hum”(we repeated 12 times at this time)We are slowly becoming aware about surroundings, and whenever you feel right, you can open your eyes.

Is there anybody who would like to share the experience during the meditation?

1. I felt very happy and floating. That made me feel a little sick, or maybe even slightly nauseous.(laughter)

2. I could see the rainbow flowers blooming on the other side, and all the while I could hear myself and the flowers echoing each other.

3. I felt my causal body was integrating with other energy bodies. The main energy was coming from the Source, going through the crown chakra and other energy bodies. This would be a question, but is it possible for me to expand my causal body to heal others? →Yes.

OK, we will have a 20 minutes break, and we will continue.

Short Break

(Patrick reminds Chinese-speaking participants to be sure to return their interpretation devices and not take them home)

This is the last part of the conference today.

 

Return of the Goddess

 

One of the most important aspect of the coming change is the goddess energy. There is a huge imbalance between male and female in the last 5,000 years, which needs to be corrected for human society to function correctly.

There will be an impulse from galactic center that sends more and more galactic goddess energy of the Source. The energy will begin to activate pure feminine principles of this planet.

This current society has been existing since male polarity dominating female polarity for last 5,000 years. Now, caring and loving energy of the goddess will return. That will make both male and female polarities Co-Exist in harmony.

The Goddess energy will also bring the Beauty back to this planet. The energy of beauty is very much needed on this planet because the dark forces are doing whatever they could do to make this planet ugly, and they try to make the surface society ugly. They are promoting ugly architechture. And specially they promote the ugly art and music for hundreds of years. And last ten years, ugly applications.

So the purpose of the divine feminine energy is to bring back the true art to the world.

Beauty to music, dance, feminine body. All those energies start bringing a balance again to the human society.

I was speaking before about the Renaissance…

(Cobra suddenly goes silent. He says he’s getting a message.)

OK, uh…

I was speaking before about the Renaissance and astrological cycles. The last cycle of Renaissance brought the appreciation of beauty. And the New Renaissance cycle which is about to start will be very similar astrological configuration. It will bring that energy again to the surface of the planet.

We will bring the energy of the beauty back to the planet.

 

Sisterhood of the Rose

 

The sisterhood of the Rose will be activated again. They were ancient group bringing that goddess energy to the planet since Atlantis, Egypt, and other civilizations. After the Venus transit in 2012, SOTR was reactivated again on the surface of the planet. There was a huge reactivation of SOTR about 5 years ago. More than 200 groups were created worldwide.

Last year, there was a lot of challenges energetically, and there was also coronavirus and others. Now maybe only about 90-100 groups are remaining. The light forces have committed to activate new SOTR again throughout the planet.

We will strengthen that energy. So, I would like to invite everybody, those of you who are leaders of SOTR groups, please come foreward. (Cobra surprised as more leaders came than expected)
Only leaders of the SOTR! Are you all leaders who organize the every week meeting?

And make sure to register your groups on the official SOTR website.

Okay, all the leaders of the SOTR, please hold hands to each other.
Now, we will receive a blessing for the each of the leader from a high priestess Isis Astara from astral plane. So, each of you will receive her blessing and assistance for your future activities as a spiritual guide.

(After the cobra does the mudra, he stamps an energetic mark with a crystal on the top of the head of each of the leaders, who join hands in a circle. Then we meditate for a few moments.)

Please open you eyes, and return to your seats.
We are all receiving the blessing from Isis Astara.

The energy will stay with you. I hope many groups will be created and these groups will spread the beautiful energy throughout the planet.

Is anybody want to say anything to the whole group?

1. There is only ONENESS that is what I got from my inner guidance. I love you. I appreciate you. No matter what it looks like, no one is removed from this circle. Each and every one of us is important. Divine life surrounds us. Thank you. (applaud)
2. I don’t know anyone in this group, I found Cobra through Iruka’s blog and here I am. I think you are all so beautiful here. But please don’t fight. We are in a state of emergency. Let’s learn to love more. I came here and I was moved and very disappointed at the same time. Your True Self should be much more beautiful. I will do my best, so let’s all do our best! Thank you! (applaud)

3. (One woman stood up and let the beautiful mantra “HU” echo through the hall) Cobra “translation?” Terry “HUUU” Patrick “HUUU” (laughter)


Goddess Temple

 

OK, a guidance came from the light forces last year. The temples of goddess must be rebuilt again on the surface of the planet. Especially in the West, temples of the goddess were destroyed. There are few goddess temples in India, China, and little bit in Japan. In America, there is zero. So, the light forces are asking for anybody who feels guided to build or create a physical temple of goddess.

It can be a physical room that is open to public at least once a week. In the temple, you can provide some meditation session, dance, music, and manifest the goddess energy.

First announcement was in Paris conference last year, and there are already those temples that have been created. I think there are some in Japan, too. Those who built the temples, please stand up.
(more than 5 persons stood up)

Congraturations! (applaud)

There is a website that was published on my blog, you can see how these temples look like. I think the website was created by a Japanese member. There is a planetary website of all people who are creating the temple of goddess. I will be encouraging people creating goddess temples because it is much needed right now.

Goddess energy also is very much necessary for people.

###

People are stuck in that Matrix energy, and goddess energy can stop it and let the energy flows again. With the strong goddess energy on the surface of the planet, Matrix energy will not exist physically.

Another aspect of this project is the reactivation of old Atlantian equator, or Goddess equator. This is a part of the project of St.Germain, which is expected to reactivated very soon. When the time is right, I will publish about it in my blog.

End of Conference

 

So, we have slowly come to the end of our journey in this weekend.

We are almost at the end of our journey. Human society towards the Event. So, Don’t Give Up !

 

We will soon meet again our brother and sister.
We will create the beautiful society that all is dreaming about.

We will have a bathtub made of rose quartz crystal, or pure crystal before that one. It’s your choice! This is our future.

 

For those who don’t know, this is my blog.

You have these websites you can write down if you do not know any of them.

Tachyon products: Tachyonis.org
Cintamani stones: Cintamani.space

SOTR activities: Sisterhoodofrose.network

In SOTR website, there are all instructions to form new groups thoughout the planet.

For some of the tachyon products, you can visit the website. There are not all but some products are on sale because some products are only available at a conference.

We are here to witness the Return of Light.
We are here to witness the Age of Aquarius.

We are here to reunite with our galactic family.
We are here to meet our galactic brother and sister.
To activate our mission.

To share light.

We are making impossible possible. We are creating impossible.
We are creating the Event!

This conference ends tonight.

###

###

And, I wish you Good Luck in your life! Thank you !

Victory of the Light ! (applaud)

###


And we all celebrated the great success of the Kyoto conference by singing and dancing to the music of Tonight in Babylon !

Victory of the Light 432Hz

 

Kyoto Ülestõusmise Konverents 2.päev. Läbi viib Cobra

8.juuli, 2023
Disclaimer enne vaatamist
Mõned pildid ja graafikud ei pruugi olla identsed konverentsil nähtutega.
Märkmete sisu EI vasta täpselt sellele, millest Cobra rääkis. Protsessis võib esineda kuulmisvigu, käekirjavigu või tegematajätmisi.
Küsimusi selle dokumendi sisu kohta vastu ei võeta.

Sisukord

 • 8. juuli 2023 Avamine
 • Tervitused
 • Valguse Meditatsiooni Galaktiline Võrgustik
 • Üldine teadaanne
 • Selle konverentsi eesmärk
 • Cobra väljaspool loori
 • Kosmiline lähtestamine (Cosmic Reset)
 • Uus Kosmiline Tsükkel
 • Vale Vaakumiteooria
 • Kvanthüpe Tõelise Vaakumini
 • Plejaadide Tahhüonide Tehnoloogiad
 • Cintamani kivi
 • Kyoto Dragon Vortex
 • Galaktiline Cintamani
 • Galaktiline Super Laine ja Päikese Micro Nova
 • Geomagneetiline ümberpööramine
 • Galaktilise Ekvaatori Joondamine
 • Väljasuremise sündmused
 • Pooluste nihe
 • Päikesepurse (Solar Flair)
 • Päikese tegevus
 • Dysoni sfäär
 • Vana Atlandi ekvaator
 • Küsimused ja vastused (Q & A) seanss 1
 • Portaali 2025 dünaamika
 • Erinevad tsüklid
 • 2025. aasta astroloogilised aspektid
 • Küsimused ja vastused (Q & A) seanss 2
 • Küsimused ja vastused (Q & A) seanss 3
 • Sub-kvant- ja kvantanomaalia
 • Küsimused ja vastused (Q & A) seanss 4
 • Küsimused ja vastused (Q & A) seanss 5
 • Eeterlik skalaarmaatriks
 • Jaapani Draakoni Leyliinid
 • Skalaarmaatriks
 • Küsimused ja vastused (Q & A) seanss 6
 • Küsimused ja vastused (Q & A) seanss 7
 • Vale vaakum

Cobra aktiveerib konverentsisaali lavalt.
Terry:
Palun võtke istet. Palun võtke istet, konverents algab peagi!
Esiteks, lülitage mobiilid välja. Ärge võtke käepaela ära enne homset.
Alustame nüüd! Palun minge oma kohtadele.
(Patrick kirjeldab lühisalt hiinakeelsele publikule kuidas kasutada tõlkeseadet.)

 

Tervitused

Cobra:
Tere tulemast kõikidele! Tere tulemast Kyoto Ülestõusmise konverentsile.
Me teeme siin palju energiatööd. Teeme väikese mõra Maatriksisse.
Paluksin teil sulgeda silmad.
Kas lülitasite telefonid välja? Kas allkirjastasite Vaikimiskokkuleppe? Siis me oleme valmis.

 

Valguse Meditatsiooni Galaktiline Võrgustik

 

Sulge silmad ja jälgi enda sisse ja välja hingamist.

Sissehingamisel hingate sisse säravat valget valgust. Välja hingates vabastate oma füüsilisest kehast kõik, mida te enam ei vaja. Kõik ebamugav ja füüsiline valu. Iga kord, kui hingate sisse, hingate oma füüsilisse kehasse säravat valget valgust. Immuta selle valgusega kõik oma keharakud. Välja hingates vabastate oma füüsilisest kehast kõik, mida te enam ei vaja. Jätkake niisama hingamist.
Nüüd, kui hingate sisse, hingake oma füüsilisse kehasse säravat valget valgust, välja hingates hingate seda valgust igas suunas välja. Jätkake niisama hingamist.

Sissehingamisel hingate oma plasmakehasse säravat valget valgust. Välja hingates vabastate oma plasmakehast kõik, mida te enam ei vaja. Kogu pimedus, laske sellel minna. Jätkake niisama hingamist.

Sissehingamisel hingate sisse hiilgavat valget valgust oma plasmakehasse, välja hingates hingate seda hiilgavat valget valgust välja igas suunas. Jätkake niisama hingamist.

Sissehingamisel hingate oma eeterkehasse säravat valget valgust. Välja hingates vabastate oma eeterkehast kõik, mida te enam ei vaja. Kõik blokeeringud tšakrates ja meridiaanides, sa lased sellel kõigel minna. Jätkake niisama hingamist.
Sissehingamisel hingate sisse hiilgavat valget valgust oma eeterkehasse, välja hingates hingate seda hiilgavat valget valgust välja igas suunas. Jätkake niisama hingamist.

Sissehingamisel hingate oma astraalkehasse säravat valget valgust. Välja hingates vabastate oma emotsionaalsest kehast kõik, mida te enam ei vaja. Kogu kurbus, viha, süütunne, sa lased sellel kõigel minna. Jätkake niisama hingamist.

Sissehingamisel hingate sisse hiilgavat valget valgust oma astraalkehasse, väljahingamisel hingate välja oma emotsionaalsest kehast igas suunas säravat valget valgust. Jätkake niisama hingamist.

Sissehingamisel hingate oma vaimsesse kehasse säravat valget valgust. Välja hingates vabastate oma mentaalkehast kõik, mida te enam ei vaja. Kõik kahtlused, tume uskumuste süsteem, sa lased sellel kõigel minna. Jätkake niisama hingamist.
Sissehingamisel hingate sisse hiilgavat valget valgust oma mentaalkehasse, välja hingates hingate oma mentaalkehast välja hiilgavalt valget valgust igas suunas. Jätkake niisama hingamist.

Sissehingamisel hingate oma põhjuslikku kehasse säravat valget valgust. Välja hingates vabastate oma põhjuslikust kehast kogu mineviku karma, lasete sellel lihtsalt minna. Kõik, mis juhtus minevikus, lase sellel minna. Jätkake niisama hingamist.

Sissehingamisel hingate sisse hiilgavat valget valgust oma põhjuskehasse, välja hingates hingate välja selle hiilgava valge valguse põhjuslikust kehast igasse suunda. Jätkake niisama hingamist.

Nüüd, kui hingate sisse, hingake seda säravat valget valgust kogu oma olemuseni. Ja välja hingates kiirgage seda valgust igas suunas. Jätkake niisama hingamist.

Niimoodi hingates hakkate mõistma, et olete valgusolend. MINA OLEN Valgusolend. Ja fakti kinnituseks laulame kolm korda püha OM-i. Me alustame. OM OM OM.

Valgusolendina. Me loome ühenduse selle rühma teiste valgusolenditega. Loome üht suurt valgusolendit. Tunnustame oma valdkonda, oma kogemusi kui üht suurt valgusolendit. Kinnitame seda tõsiasja, lauldes kolm korda püha OM-i. OM OM OM

Valgusolendite rühmana ühendame kõik valgusolendid kogu planeedil. Tunneme oma kogemust ja visualiseerime seda. Muu planeet ja planeedi elud. Rühm, paar ja üksikisikud, luues planeedi valguse võrgustiku. saate tunnetada ja kogeda ja visualiseerida seda valguse võrgustikku. Kasvamine ja saatmine kogu planeedil. Kasvab aina suuremaks. Kogu pimedus kaob. Kõik sõjad lõppevad. Kogu planeet on muutumas valguse võrgustikuks. Ja jääb ainult Valgus. Ja me kinnitame seda tõsiasja, lauldes kolm korda püha OM-i. Me alustame.

Saate tunda, visualiseerida või kogeda, et meie galaktika on topeltspiraal, mis on täis tähti. Tähti on miljardeid. Ja iga täht on püha valgusolend. Galaktilises valguse võrgustikus. Ja iga täht saadab planeedile Maa valguskiire. Oleme galaktilise võrgustiku valguspunkt.
See on vana galaktilise ennustuse täitumine. See kõik tuleb välja. Kogu pimedus kaob. Ja aeg on nüüd käes.
Kinnitame seda fakti, laulame püha OM-i neli korda. Ja me alustame.

Nüüd kujutage ette, kuidas taevast tulev hiilgava valge valguse sammas läbib meie rühma Maa keskpunkti. Palume valgussambal kaitsta meid täna ja homme. Palume kõigil selles ruumis viibivatel inimestel järgida kõrgeimat eesmärki. Tunnetage ja visualiseerige või kogege teisi elusid selles ruumis.
Ja selle kinnituseks laulame püha OM-i kolm korda. OM OM OM

Aeglaselt saate teadlikuks oma füüsilisest kehast. Sa oled
ümbritsevast teadlikuks saamine. Ja kui olete valmis, avage palun oma silmad.
Kõik, tere tulemast tagasi.
Alustame põhiprogrammiga.


Üldine teadaanne

Esiteks, enne kui alustame, on üldine teadaanne:
-Ärge kasutage selles ruumis mobiiltelefoni. Vaheajal saate mobiiltelefoni kasutada väljaspool ruumi.
-Kui olete ruumist väljas, ärge tehke valju müra, sest selles hoones on teisi seltskondi, kes ei soovi häirida.
– Peate allkirjastama Mitteavaldamise Lepingu (NDA). See tähendab, et selles ruumis pole fotograafiat, salvestusi ega elektroonikasedmeid.
– Konverentsi ajal saate teha kirjalikke märkmeid.

Saate seda teavet väljaspool konverentsi jagada Disclaimeriga „See on minu tõlgendus. Need ei ole täpsed sõnad, nagu Cobra ütles.

Olen eelmisel konverentsil lugenud palju kirjalikke märkmeid ja need olid umbes 60–80 protsenti usaldusväärsed.
– Absoluutselt ei ole lubatud kirjeldada kuidas ma välja näen ja kes ma olen väljaspool seda ruumi.

OK, alustame.

Konverentsi eesmärk

Selle konverentsi eesmärk on astuda üks samm Valguse lõplikule võidule lähemale. Seega on siin saadava info eesmärk anda teile jõudu, et saaksite olla aktiivsem oma elu lõplikuks ettevalmistuseks ja olukorraks, mis teie ümber toimub, kui toimuvad muutused.

Minu blogi eesmärk pole kunagi olnud olla teave, mis meist igaüks Sündmust ootab. Kõik kes ootavad sündmust passiivselt, kaeblevad. See on teie vastutus. See on kõrgeim eesmärk, et sa elad oma elu vastavalt sisemisele juhisele.

Selle teabe eesmärk on paremini mõista, mis tegelikult toimub. Et paremini mõista, mis teie ümber toimub. Sest see teave pole massimeedias. Samuti ei saa te kunagi seda teavet alternatiivsetest meediakanalitest.

 

Peate ümber õppima selle, mida olete õppinud, peaaegu kõike, mida olete õppinud 2000 aasta jooksul, selles reinkarnatsioonis ja ka eelmises reinkarnatsioonis. See oli desinformatsioon. Õige teave hävis Aleksandria raamatukogu põletamisega. Peaaegu kõik kirjutatud või avaldatud materjalid ei vasta tõele, et tahtlikult hoida inimkonda orjastuses.

Kuid nüüd on aeg avaldada osa tõelisest tõest. Osa teabest, mis avaldatakse täna esimest korda. Mõned neist on välja antud juba 4000 aastat tagasi. Mõned neist vabastatakse ainult salaühingutes umbes 3-5000 aastat tagasi. Ja nüüd on aeg need maapealsele elanikkonnale vabastada. Selle avaldatud teabe tegelik eesmärk on see, et inimestel oleks üldine perspektiiv teada, mis tegelikult toimub.

See elevant esindab üldist olukorda. Inimestel on konkreetse olukorra kohta oma tõlgendus. Nagu näete, pole ükski neist õige.

 

 

Lisaks elame me planeedi pinnal. Kõik, mida näete, kõik tähed, mida näete taevas, on väikeses ringis. Öösel näete, et kogu galaktika on pilv. Näete, et Andromeda galaktika on palju väiksem, minestab valgust. Kuid on miljardeid ja miljardeid galaktikaid, mida me oma silmaga ei näe. On mõned teleskoobid, mis näevad neid miljardeid galaktikaid. Kuid isegi nendega näeme ainult osa universumist. Seega on aeg paljastada Loor, et olla avatud Maatriksi välismaailmale. Oleme praegu väga võimsa kosmilise tsükli lõpliku lõppemise ees. See konverents on ka ettevalmistus selleks.

 

Cobra väljaspool Loori

 

(Foto Cobralt, kui ta lendas sõjalennukil lähikosmoses.)

 

See on tehtud mõned aastad tagasi. Ma olin stratosfääris. Näete maapinna ümardatud kõverat. Maa ei ole lame, vaid kerakujuline. See kogemus andis mulle sügava arusaamise, mis planeedi pinnal tegelikult toimub, kuidas sündmuste ahel juhtus selle konkreetse hetke jaoks.
Ma räägin kosmilistest muutustest, mis peagi juhtuma hakkavad.

 

Kosmiline restart

Me kogeme suurt muutust. Suur muutus hakkab toimuma. Toimub ka inimeste ärkamine ja sündmuste jada. See on selle suure muutuse peegeldus. Kogu see intensiivsus on otsene tagajärg tohututele kosmilistele energiatele, mis hakkavad planeedi pinnale jõudma.
Neil energiatel on kaks mõju.
1. Nad toovad ärkamise.
2. Nad toovad puhastuse kõigest, mis on alla surutud.
Ja see on kõigi praeguste intensiivsuskogemuste põhjus planeedi pinnal. see hull periood ei kesta igavesti. See puhastusprotsess jätkub, kuni toimub läbimurre. Nüüd läheme sügavamale selle kosmilise muutuse põhjustesse.

 

Uus Kosmiline Tsükkel

OK, see on universumi tegelik kuju.
Kas kellelgi on selles ruumis kvantkõikumiste resonaator? Aitäh.

 

Quantum Fluctuation Resonator

 

Okei, nagu siin näete, on universum toroid, mis on pidev liikumine. See on tegelikult aegruumi järjepidevus ise, pideva liikumisega. Ja seda seadet nimetatakse Quantum Fluctuation Resonator. Tegelikult jäljendab see aegruumi struktuuri, omades sama struktuuri kogu Universumil. See on iseennast puhastav toroidväli.

Niisiis, see aegruumi pidev liikumine on evolutsiooni jõud. Ja praegu on see universum oma evolutsiooni väga erilisel hetkel. Praegu, kuni see toroidväli laienes. Universum muutus üha suuremaks ja praegu on see saavutamas maksimumsuurust. Ja see hakkab taas kokku t. Kui laienemise hetk peatub ja kokkutõmbumine algab, on see mitte-aja hetk. See on hetk, mil Allikas saab vahetult sekkuda universumi tõmbuma. See on universumi võimsaim hetk.

Huvitav on see, et viimastel aastatel on ilmunud teadusartikleid, kus on täheldatud, et me oleme sellest hetkest vaid mõnesaja miljoni aasta kaugusel, mis on kosmilise ajaskaalaga suhteliselt lühike ajavahemik. Tegelikult oleme sellele hetkele palju palju palju lähemal; me tegelikult elame praegu selles hetkes! See on hingamiseta hetk. Kosmilise sissehingamise hetk peatub ja algab väljahingamine. See on hetk, mil mõned füüsikalised seadused muutuvad. Kvantfüüsikas on teooria, mida nimetatakse Vale Vaakumteooriaks.

 

Vale Vaakum Teooria

 

Teadlased tõlgendavad seda valesti, seega selgitan lühidalt. See tähendab, et see universum ei ole jõudnud lõpliku tasakaalu olekusse. See ei ole jõudnud kõige stabiilsemasse olekusse. Seega ei ole universum tasakaalus, sest see pole veel tasakaalu saavutanud. Kui see kosmiline paisumine peatub ja kokkutõmbumine algab, jõuab see tasakaal. Nii et see universum on ümberstruktureerimise protsessis. Ja see protsess on jõudmas ka meie päikesesüsteemi ja meie planeedile.

 

Planeet Maa on võtmepositsioonil väga lihtsatel põhjustel. Põhjus on selles, et tumedad jõud on valinud selle planeedi viimaseks kindluseks. Ja selle kosmilise ümberstruktureerimise protsessi üks osa on kogu Pimeduse kõrvaldamine. Seega tuleb puhastada ka kogu ülejäänud pimedus. Seetõttu on praegu nii palju draamasid. Oli suur üllatus, et 1996. aastal valisid The Dark Forces selle planeedi oma viimaseks kindluseks. Galaktika konföderatsioon eeldas, et tumedad jõud valivad Orionis Rigeli süsteemi. Oodati, et planeet Maa vabastatakse 1995. aastal. Selle asemel on nad Rigeli vabastanud ja valinud Planeedi Maa ning tugevdanud selle hoidmist. Nii et Rigel vabastati, ma ütleksin, 2003. aastal, umbes kümme aastat tagasi. Ja tumedad olendid teleporteerusid planeedile Maa. Mõned neist on puhastamata, need on endiselt siin. Nii et planeet Maa on selle suure transformatsiooni keskpunkt. See, mis toimub siin on võtmeks kogu universumi jaoks. Niisiis, me ei ole siin juhuslikult, vaid oleme otsustanud siin olla. Oleme siin, et lahendada see kosmiline olukord.

 

Nagu näete, on see praegu meie universum. Paisumise peatumise hetkel struktureerub see ümber suuremaks universumiks. See on vaid sümboolne pilt, mis näitab, et universum muutub.

 

Huvitav on see, et kvantfüüsika on tõestanud, et oleme ebastabiilse oleku keskel. Nii et füüsikud mõõdavad tippkvargi massi. Enamik mõõtmistest näitab, et mass on metastabiilses piirkonnas, mis tähendab, et see ei ole stabiilne ega ebastabiilne, vaid lihtsalt vahepealne. Nii et näete, et oleme samas hetkes, just üleminekuhetkel.

See peegeldub aatomiosakestes: midagi on muutumas. Me hakkame looma Kvanthüpet. See pole lihtsalt sümboolne avaldus. Ütlen seda seoses kvant-tingimustega.
Selgitan üksikasjalikult, kuidas see ümberkujundamine toimub ja millel see põhineb.

 

Kvanthüpe Tõelisesse Vaakumisse

Inimesed peavad mõistma, mis siin toimub. Nii kosmiliste energiate olukorda ja kõike mis siin praegu toimub.
Ma räägin sellest, kuidas see kvantkosmiline üleminek mõjutab Galaktilist Keskpäikest. Ja kuidas see Galaktiline Keskpäike füüsiliselt mõjutab meie päikesesüsteemi ja planeeti Maa. Ja kuidas Päikese tegevus ja kõik inimühiskonna planetaarsed muutused toimuvad. Ja kuidas see kõik viivad lõpliku tihendamise läbimurdeni ja Sündmuseni.

Galaktilise Keskpäikese kasvav aktiivsus on praegu just energeetilisel tasandil, kuid mitte füüsilisel tasandil. Kui Galaktiline Keskpäike muutub füüsiliseks, oleks see maailma lõpp, nagu me teame. Seega oleme endiselt energeetilise ülemineku ettevalmistusfaasis.

 

Plejaadlaste Tahhüoni Tehnoloogiad

Palju aastaid tagasi on plejadlased mulle andnud juhised avalikuks tuua tehnoloogia, mis seda üleminekut lihtsustab. Sest nad teadsid, et toimub suur üleminek ja Galaktika Keskpäikeselt tuleb laine. Nad on andnud mulle selle tehnoloogia, mis on planeedi pinnapealse populatsiooni jaoks vastuvõetav. See on Tachyoni tehnoloogia.

Tahhüon on subatoomiline osake, mis liigub kiiremini kui valgus. Need on esimesed osakesed, mis sündisid vahetult pärast universumi algust. Nad on ühendatud Allikaga, otse Suure Pauguga. Seetõttu on tahhüon otse ühendatud Allikaga, seega on sellel planeedil kõrgeim võimalik vibratsioon. Universum on täis tahhüone. Neid on kogu galaktikas. Kuid tumedad jõud on loonud Maa ümber elektromagnetilise tara, mis muu hulgas blokeerib tahhüoni saabumist ülejäänud universumist.

Atmosfääris on teatud kiht, mida nimetatakse “ionosfääriks”. Ionosfääri ülesanne on neelata kosmilisi kiiri. Seega neeldub suurem osa kosmilistest kiirtest ionosfääris ega jõua planeedi pinnale. Kuid see on kahe teraga mõõk. Kuna Ionosfäär neelab ohtlikku kiirgust, mis võib põhjustada nahahaigusi ja vähki. Kuid tumedad jõud on muutnud atmosfääri “Ionosfääriline Soojendaja” abil, mis blokeerib teiste kosmiliste kiirte saabumise ja nende hulgas on ka tahhüon. Nii et Tachyon ei suuda planeedi pinnale jõuda. Pärast Event jõuab Tachyon pinnale normaalselt, kuid nüüd oleks see võimalik ainult Tachyon Chamberi abiga. Sel põhjusel kiirendame tahhüonikambri ehitamist kogu planeedil, et tuua selle planeedi pinnale harmoonia ja tervenemine. Nendel tahhüonikambritel on palju energiat ja plejaadlased kasutavad neid sündmuse teatud toimingute jaoks.

Kõrgeim eesmärk on, et neid tahhüonkambreid oleks rohkem, eriti piirkonnas, kus kambreid veel pole. Selle tehnoloogia teine aspekt Plejaadlased aitasid meil tahhüoniseeritud objekte ehitada. Ja ma olen toonud siia palju neid tooteid, mida saate hiljem vaadata. Aga nüüd räägime Cintamani kivist.Cintamani Kivi


Cintammani kivid on tulnud Siriuse tähesüsteemist.

 

(Kaart, mis näitab maa sisse maetud Cintamani kivide asukohta Jaapanis.)

 

Ja te saate kasutada Cintamani kivi oma meditatsioonis, et ühendada Valgusega. Kuid paljud tsintamani kivid on maetud energia ankurdamiseks maa alla, moodustades planeedi energiavõrgustiku. Kui Cintamani kivid maetakse maa alla, kutsuvad nad ingliolendeid sellesse piirkonda. Ja Jaapani meeskond on matnud rohkem kui 20 000 tsintamani kivi kogu Jaapanisse, nagu näete sellelt kaardil. Sinna ei maetud mitte ainult Cintamani kive, vaid võite ette kujutada, kui palju nad on sellega panustanud.

 

(Kaart, mis näitab maa sisse maetud Cintamani kivide asukohta Kyotos.)

 

See kaart on eriti Kyoto piirkonna kohta. Jällegi on Cintamani kive maetud kõikjale. (aplaus)

 

Kyoto Draakoni Vortex

Kyoto piirkond on väga võimas Draakoni Vortex. (aplaus)
See on peamine põhjus, miks Ülestõusmise Konverents toimus Kyotos, mitte Tokyos. See on originaalse Dragon Vortexi asukoht Jaapanis. Nagu te ilmselt teate, oli Kyoto kuninglik linn, enne kui see umbes 200 aastat tagasi Tokyosse viidi. Teatud draakonite perekond pärines 7. sajandil Hiina Tangi dünastiast. See perekond elab endiselt Kyotos ja töötab kulisside taga. Kui soovite, võite need leida. Nad on Kyotos peidetud kohas.
Põhja-Kyoto piirkonnas on teatud šintoistlik pühamu, mis suletakse kell 17.00. See ala on energeetiliselt väga oluline. Sellepärast maeti nii palju kive. Olen toonud palju Cintamani kive, mida saate hiljem osta.

 

(Galaktiline Cintamani)

 

On mõned veelgi võimsamad kivid, mille sain paar aastat tagasi. See oli liiga võimas, et sain juhised seda mitte edastada ega avaldada. Esimest korda ma need avaldasin, ma arvan, et eelmisel aastal Pariisi konverentsil.
Seda nimetatakse Galaktiliseks Cintamaniks.

 

Galaktiline Cintamani

Sellel on otsene seos Galaktilise Keskpäikesega. See on praegu kõige võimsam kivi planeedi pinnal. See kivi ühendab teid jälle Galaktika Keskusega. Galaktilised Cintamani kivid aktiveeruvad Sündmuse või Kokkusurumise Läbimurde (Compression Breakthrough) hetkel. Nüüd on maapinna elanikkond selle kivi vastuvõtmiseks valmis, nii et see võimaldas mul need kivid endaga kaasa tuua.
Galaktilistel Cintamani kividel on ka väga oluline funktsioon, millest ma hiljem räägin, see on sub-kvant anomaalia puhastamine.
Sellest kivist on veel juttu, aga tasapisi paljastan need.
Samuti on sel konkreetsel hetkel oluline tuua planeedi pinnale rohkem jumalannaenergiat. Sel põhjusel olen toonud palju ripatseid ja ehteid, et ankurdada rohkem jumalanna energiat. Neid kandes saate aidata tuua planeedi pinnale rohkem jumalanna energiat.

Cobra hoiab käes kuldse Elulille sümboliga patja.
See loodi just eelmisel nädalal. See ei ole müügiks. See on näidis. See on eriti mõeldud Tachyoni kambrite omanikele. (naer)
Kui sa seda tõesti tahad, võid mulle meili saata.

OK, teeme 20 minutit pausi. Vaheajal saab tulla tooteid vaatama.

 

Väike paus

 

Sulge oma silmad. Hingake sisse säravat valget Valgust ja hingake välja säravat valget Valgust. Jätkake niimoodi hingamist. Ja kui olete valmis, avage palun oma silmad.
Tere tulemast tagasi kõikidele. Jätkan põhiprogrammiga.
Ma räägin millestki selle ajaperioodi jaoks üsna olulisest, milleks on Galactic Super Wave sündmus.

 

Galaktiline Super Laine and Päikese Micro Nova

 

See Galaktika on elusolend nagu iga galaktika. Galaktika kui elusolend hingab ja pulseerib. Ja selle oma süda lööb. Tema enda südamelöök on Galaktika keskpunktist pärit kõrgsagedusliku energia impulss. See toimub regulaarse intervalliga umbes 26 000 aastat. Iga kord, kui on olemas galaktiline impulss, saadab see energialaine läbi kogu galaktika, kõigisse eeterkehadesse. See on loomulik korrektsioonimehhanism, mis tagab, et kõik toimib.
Ma räägin Galaktilisest Superlainest füüsika vaatenurgast ja ka energia vaatenurgast. Sest samal nähtusel on füüsiline ja mittefüüsiline külg. Ja viimastel aastatel on selle probleemiga seoses esile kerkinud mõned tõsised teaduslikud valdkonnad.

 

Geomagneetiline ümberpöördumine

Tegelikult on olemas galaktilise impulsi teaduslik uuring. Seda juhtub igas galaktikas, mitte ainult meie Galaktikas. Galaktiline Superlaine või Galaktiline Impulss sisaldab alati Magnetiliste Pooluste Pöördumist. Niisiis, Galaktika Keskpunkti magnetvälja polaarsus muutub vastupidiseks. Seega saab varem Põhja magnetpoolusest Lõuna magnetpoolus ja vastupidi.

 

Siin näeme, kuidas teadlased mõõdavad Seyferti galaktika magnetvälja 2011. aastal. Põhjapoolus on ülespoole ja lõunapoolus allapoole. Ja siis, mõni aasta hiljem, hakkas olukord ootamatult muutuma. Mõne aasta pärast on põhjapoolus allpool ja lõunapoolus üleval. Magnetväli on galaktikas vastupidiseks muutunud. Nii näeme siin, et kui galaktika sähvatus tabab, toimub magnetpooluse ümberpööramine, on olemas teaduslikud tõendid. See on väga kiire protsess. Tavaliselt kulub selleks maksimaalselt paar aastat. See on äkiline protsess. Enne tegeliku pöördumise algust on mõned märgid, kuid galaktiline magnetiliste pooluste muutus algab väga kiiresti. Füüsilisest vaatenurgast ei ole galaktika impulss selles galaktikas praegu aktiivne. See võib olla aktiivne 2 kuu pärast, me ei tea.

 

Galaktiline Ekvaatori Joondumine

Samuti on oluline astroloogiline konfiguratsioon, mis tugevdab üleminekuid selles konkreetses galaktilise superlaine sündmuses, mis praegu toimub. See juhtub iga 26 000 aasta tagant, kui talvine pööripäeva Päike ületab galaktilise ekvaatori.

 

 

Niisiis, kui nägite päikest talvisel pööripäeval 1998. aastal, tekitas see täpselt galaktilise ekvaatori tasapinnal väga tugeva impulsi ekliptikatasandilt, mis on meie päikesesüsteemi tasapind. See tähendab, et sel perioodil oli meie päikesesüsteemi tasapind väga avatud energiatele, mis tulevad Galaktika Keskusest.

 

 

13 000 aastat tagasi, mis on pool samast tsüklist, suvisel pööripäeval oli olukord peaaegu sama, mis praegu. Galaktika tsükli igal poolel on ka Galaktiline impulss, mis pole nii tugev, kuid see juhtub.


Väljasuremise Sündmused

Ja siin näete, et on olemas geoloogilised tõendid selle kohta, et Galaktilised impulsid toimuvad iga 12 000–13 000 aasta tagant. Niisiis, iga galaktiline impulss mõjutab päikesesüsteemi Päikest ja see mõjutab ka meie elu. Hiljem selgitan, kuidas see mehhanism töötab. Kuid näete, et seal on tohutu impulss, planeedi pinnal on ka mitmesuguseid tugevaid massilisi väljasuremisi. Väljasuremine tähendab, et paljud liigid on välja surnud, kuna üleminek oli nii intensiivne, et mõned liigid ei suutnud ellu jääda. Need loendis olevad nimed on geoloogiliste sündmuste nimed. Geoloogid mõõtsid jääsüdamiku proove, kivimite isotoopkoostist ja leidsid, et toimusid väga tugevad geoloogilised sündmused, mis põhjustasid massilise väljasuremise. Täpselt sel ajal toimus Galaktiline impulss. Kõik need sündmused muudavad planeedi pinda üsna dramaatiliselt. Geoloogilisest vaatenurgast võib praegu oodata, et see kordub.

OK, iga kord, kui Galaktika teeb impulsi, tabab Galaktika kõiki päikesesüsteeme väga tugev energialaine. Need lained mõjutavad Päikest. Meie konkreetne Päike päikesesüsteemis on üsna stabiilne täht; meil tavaliselt probleeme pole. Aga kui galaktiline impulss tabab, muudab see sisemist mehhanismi ehk Päikese magnetvälja. Mis juhtub, on see, et Päikesest saab Micro Nova. See tähendab, et Päike teeb järsku väga tugeva kiirguse ja energia sähvatuse.
Juhtub ka see, et Päikese magnetväli mõjutab kõiki päikesesüsteemi planeete. See mõjutab ka selle planeedi magnetvälja ja käivitab magnetpooluse pöördumise.

 

Pooluste Nihe

 

 

Siin näete reaalsel mõõtmisel põhinevat animatsiooni, kuidas põhjapoolus juba nihkub. Kompass, mida kasutasime paar aastakümmet tagasi, ei näita meile sama poolust, mida me praegu näeme. Huvitav on see, et lennujaamad peavad osa maandumisradasid välja vahetama, sest geomagnetiline asend pole enam sama. Niisiis on geomagnetiline polaarnihe juba algstaadiumis; geomagnetiline polaarnihe juba toimub.

Teised asjad, mis tegelikult juba praegu juhtuvad, on see, et meie planeedi magnetväli on nõrgenenud. See on projektsioon, mille tegin.

 

https://www.youtube.com/watch?v=rxo6L255Pp0

 

Paar aastat tagasi nägin Kahtlaste Vaatlejate (Suspicious Observers) veebisaidilt peaaegu täpselt sama graafikut.
Tegelikult on geomagnetväli nõrgenenud alates 1859. aastast. 1859. aastal oli tohutu päikesetorm, mida kutsuti Carringtoni sündmuseks. Hiiglaslikust päikesepunktist tuli tohutu päikesetorm. Torm oli nii tugev, et telegraafiliinid põlesid. See oli esimene märk saabuvast polaarnihkest. Sellest ajast alates hakkas planeedi Maa magnetväli vähenema. See Carringtoni sündmus käivitas ka väga sügava ühiskondliku muutuse inimühiskonnas, eriti emotsioonide väljendamises. Nagu näete, on inimeste ühiskond alates 1859. aastast palju emotsionaalsem.

NASA mõõtmised näitasid, et 2000. aastaks on magnetväli vähenenud 10 protsenti. Paar aastat tagasi on see kaotanud 20 protsenti. Nüüd kaotas see 25 protsenti. See kaotab veel 1-2 protsenti aastas.
Kuna magnetväli üha nõrgeneb, jääb planeedile kaitset aina vähem. Kui tugevad päikesepursked planeeti tabavad, hävitavad nad ülejäänud osa Maa magnetväljast.
Kui magnetväli on nõrgenenud, võivad päikesepursked jõuda otse planeedi pinnale. Järk-järgult lisandub maavärinaid, äikesetorme ja teatud hetkel on päikesesähvatus, mis võib otse pinnale jõuda, mis võib olla ohtlik vulkaanipursete ja tulekahjude jaoks, kõik, mis selle energiaga juhtuda võib.

Ja teatud hetkel langeb väli piisavalt, toimub magnetiline polaarnihe. Kui magnetiline põhi rebeneb ootamatult väga kiiresti planeedi teisele poole. Sel ajal on planeedi magnetväli peaaegu null. Kui magnetväli on väga madal, tekitab see ka füüsilise polaarnihke ehk füüsiliste pooluste nihke.

Vahevöö ja maakoore vahel on teatud ala, mida nimetatakse Mohorovičići katkestuseks. Tavaliselt on see ala piisavalt tugev, et see võib maakoort ja mägesid toetada. Magnetvälja langedes muutub piirkond poolvedelamaks, järsku ei ole maakoor enam füüsiliselt koore külge kinnitatud. Maa pöörlemisel ei pöörle maakoor koos vahevööga. Ja kui vahevöö kaotab maakoore haarde, pritsib vesi mandrile, tormates ja uhudes välja terve planeedi.

 

Päikesepurse

Saab toimuma tugev Päikese aktiivsus, mis võib selle vallandada. Tavaliselt muutub Päikese aktiivsus tugevamaks Päikese maksimumi perioodil, mis saabub kord 12 aasta jooksul. Järgmine päikesemaksimum peaks saabuma aastate pärast, umbes 2025. aastal.

 

 

Päikese maksimumi ajal võivad tekkida väga tugevad päikesetormid, mida nimetatakse X-klassi päikesepursketeks. Tavaliselt on päikesemaksimumi ajal meil X10 päikesepurskeid, mis on päris tugevad. Võib olla x20 purskeid, mis on võimsamad. Aastal 1859 oli meil x30 purse. Ja sajandeid tagasi toimus veelgi võimsam sündmus, näiteks x40 purse aastal 774.
Juba sel kuul täheldati vähe x-klassi purskeid. Meil on juba x-klassi purskeid, mis muutuvad tugevamaks. Ka eelmisel nädalal oli tohutu päikeselaik, mis oli isegi palja silmaga jälgitav. Seega jõudis päike päikese maksimumi kaks aastat tagasi ja on juba väga aktiivne.

(Graafik, mis näitab korrelatsiooni X-klassi päikesekiirte ja Maa geomagnetvälja vahel)
Siin sellel graafikul näete päikesepursete tugevuse mõju Maa magnetväljale.
Eelmisel nädalal toimunud X-sähvatusel on peaaegu null mõju Maa magnetväljale. See ei ole piisavalt tugev, et kahjustada. Kui saab olema x-purse, mis on võimsam, mõjutab see geomagnetvälja. Tavaliselt saame iga päikese maksimumiga ühe x10 purske. See on üsna tugev, kuid mitte veel nii ohtlik. Kui see on x15, muutub see ohtlikuks. Kui me saame x20, mis on väga võimas, muutub see tõesti ohtlikuks. Viimati saime selle 2003. aasta novembris, umbes 20 aastat tagasi.

Seega on Maa magnetväli tugeva päikesetsükliga piisavalt nõrgenenud, võimalik on magnetiline polaarnihe ja füüsiline polaarnihe. Füüsika vaatenurgast on üsna suur tõenäosus, et järgmise 3 päikesemaksimumi jooksul toimub polaarnihe. Kas see või järgmine. See on üldine füüsika konsensus.

Või puhtast füüsika vaatenurgast 35 protsenti polaarnihke tõenäosusest lähiaastatel, sest me oleme päikese maksimumis. Päikese maksimumi füüsiliseks nihkeks on veel 35 protsenti võimalus 2037. aasta paiku. Päikese maksimumi füüsiliseks polaarnihkeks 2049. aastal on umbes 30 protsenti.

Muidugi väidavad varjatud allikad, et järgmine polaarnihe saabub paari järgmise aasta jooksul.

 

 

Kui Päike tõeliselt aktiveerub, läheb ta mikronoova tsüklisse ja kiirgab rohkem energiat nii energeetiliselt kui ka füüsiliselt.
Energiad tabavad planeedi pinda otsesemalt. Kogemused näitavad, et minevikus jäi füüsilise polaarnihke ajal ellu 0,1–10 protsenti elanikkonnast. Evakueerimisprotsessist räägin täna hiljem.

 

Päikese Aktiivsus

 

Esiteks keskendume olukorra füüsilisele dünaamikale.
See näitab tegelikku Päikese aktiivsust võrreldes prognoosiga viimastel aastatel kuni praeguseni. Punane joon näitab ametlikku prognoosi ja nagu näha, on juba ennustatud maksimumi ületanud. Päike on juba viimasest päikesemaksimumist aktiivsem. Eeldatavasti jõuame praeguse päikesetsüklini, milleks on Päikesetsükkel 25, mille tippaeg on 2025. aastal.

 

Dysoni Sfäär

Valgusjõud kaitsevad meie Päikesesüsteemi ja Planeeti liigse kiirguse eest nii palju kui vaja, seoses saabuvate galaktiliste energiatega.

 

Seega on nad loonud Dysoni sfääri ümber Päikese ja Maa. Need Dysoni sfäärid on tegelikult emalaevad, mis paiknevad erilises asendis, moodustades püha geomeetria ümber Maa ja Päikese. Need emalaevad reguleerivad teatud määral kiirgust ja energiaid. Ilma Galaktika Konföderatsiooni abita oleks meil olnud juba aastakümneid tagasi suur kataklüsm. Ja ilma valgustöötajate abita, kes on teinud palju meditatsioone, oleks meil ka olnud palju kataklüsme juba aastakümneid tagasi. Seega suudame ühiselt olukordi väga palju stabiliseerida vastavalt planeedi olukorrale.

 

Vana Atlantise Ekvaator

 

OK, see on asend Maa ekvaatoril enne viimast polaarnihet. Nagu näha, oli ekvaatori asend praegusest hoopis teistsugune. See oli hilise Atlantise ajastul. Sel ajal olid seal koos ekvaatorijoonega väga võimsad Jumalanna templid. Kõik need templid olid ühendatud nende templite kohal paiknevate Galaktika Konföderatsiooni emalaevadega. Need emalaevad stabiliseerisid Atlantise ajal planeetide valgusvõrku.

See vana Atlandi ekvaator taasaktiveeritakse väga varsti. Huvitavaid kohti, mida me selle joone ääres veel leiame. Liibanonis Ba’labakkis oli tohutu Jupiteri templi struktuur. Selle templi vundament oli tegelikult jumalanna templi vundament Atlantise ajast. See on valmistatud 300-400 tonni kaaluvatest kiviplokkidest. Kaasaegse tehnoloogiaga on väga raske sellist tohutut kiviplokki luua. Seal on üks tohutu kiviplokk, mis kaalub üle 1000 tonni. Inimkonna ajaloo järgi loodi see Rooma impeeriumis. Muidugi on see palju vanem.

Ma kutsuksin Jaapani insenere üles looma 1000 tonni kiviplokke ja laduda need nagu templisse! Ilmselgelt on templi loomisel tollased tehnoloogiad võrreldamatud. Sellel Jumalanna ekvaatoril on ka teisi kohti. Nende hulgas on Prantsusmaal Pariis, Atlandi ookeani ületav Stonehenge USA rannikul. Need on vaid mõned näited, kuid see on lihtsalt selleks, et saada ülevaade Atlantise viimastest päevadest.

 

 

On teaduslikke tõendeid selle kohta, et vana ekvaatori ümbruses toimus kosmiline sündmus. Näete (violetset) joont, mis tähistab Atlandi jumalanna ekvaatorit. Seda ala nimetatakse YDB väljaks, kust geoloogid leidsid väga pisikesi mikrotektiite. Kosmosest tulevad väga väikesed sulakivid. Need mikrotektiidid on 13 000 aastat vanad. Niisiis, see oli viimase galaktilise impulsi põhjustatud viimase polaarnihke täpne aeg.

Näete, et selle kohta, millest ma räägin, on palju teaduslikke tõendeid. Kuid suur pilt on maha surutud, sest tumedad jõud ei taha, et maapealsed elanikud sellest teaksid. Nad ei taha, et me Päikesepurskest teaksime. Seal on väga huvitav raamat nimega “Aadama ja Eeva lugu”, mis ilmus umbes 70 aastat tagasi ja mis selgitab suurt füüsilist polaarnihet. See ei seleta Galaktilist Superlainet, küll aga seletab Päikese tegevust. CIA surus selle raamatu maha. See oli keelatud. Kuid äkki ilmus see internetti paar aastat tagasi. Nüüd on see saadaval. Nii et kui soovite seda saada, saate nüüd. See tähendab, et välja tuleb tõene teave. Sündmuse toimumise ajal avaldavad Valgusjõud kogu sellise teabe üldsusele. Homme selgitan lähemalt Sündmuse järjekordi.

OK, nüüd on meil aega mõnele küsimusele vastata.

 

Küsimused ja Vastused Q and A session 1

K: Sa mainisid, et Galaktiline Cintamani ankurdab jumalanna energiat, kas see tähendab, et mida rohkem me seda kivi maasse matame, seda rohkem saad sa ankurdada jumalanna energiat?
V. Galactic Cintamani ise ei puuduta Jumalanna energiat, see on Galaktika Keskuse energia. Ja kui on õige aeg, annan teile rohkem juhiseid Galaktilise Cintamani kohta, kuid see pole veel õige aeg.
K: Viimasel konverentsil Taipeis mainisite, et pole olemas ühtegi ülestõusnud Draakoni olendit. Kuid eelmisel intervjuusessioonil ütlesite, et Konfutsius on tegelikult draakonlane. Kas soovite seda selgitada?
V: Draakonlaste ülestõusmine inimkonna ajaloo jooksul on olnud äärmiselt haruldane. Viimases teadaolevas ajaloos pole draakoni rassidest pärit ülestõusnud olendeid.
K: Kas Kyoto ehitasid 12 kadunud Iisraeli hõimu, kes tulid Jaapanisse kaua aega tagasi?
V: Ok, see on müüt, mida ma ei saa kinnitada. Egiptuse ning Iisraeli ja Jaapani vahel toimus tol ajal mõningane vahetus, kuid olukord erines müüdist pisut.
K: Ajalooliselt rääkides, kas nimetaksite Kyoto positiivseid draakoneid?
V: Kyotos on erinevaid tugevaid draakonitraditsioone. Nagu mainisin, tulid draakonid Mandri-Hiinast ja mõned neist elavad siiani Kyotos.
K: Kui palju aega on Valgusjõududel enne polaarnihet meid evakueerida?
V: Ma lähen homme üksikasjadesse.
K. Kyoto on väidetavalt Hata klanni ehitatud Heian-kyo prototüüp, nii et kas sa mõtlesid, et see Hata perekond on Draakoni perekond?
V. See on üks liin, kuid mitte ainus vereliin.
K: Miks te selgitasite, et Sündmus toimub 2025. aastal.
V: See on minu ennustus ja hinnang, mis põhineb minu arusaamal olukorrast. Garantiid puuduvad. Selgitan hiljem, kui räägin kvant- ja subkvant-anomaaliatest, kuid keegi ei tea, millal. Lühidalt öeldes on kvantanomaalia ettearvamatu. Samuti on vaba tahe ettearvamatu. Seetõttu ei tea isegi Valgusjõud Sündmuse täpset aega ja seda, kuidas see edasi areneb. Loome seda koos. Nii et see, mis meil on, on suunis või hinnangud, kuid me ei saa garanteerida, et see juhtub siis, kui. Meil on kogu olukorra üldine kaart.

OK, tänan teid väga.

Nüüd teeme 20-minutilise pausi.
Väike paus

 

Portaali Dünaamika 2025Jätkame põhiprogrammiga. Rääkisin enne Galaktilise Purske või Galaktilise Impulsi füüsilisest aspektist. Nüüdsest räägin samast asjast energeetilisest vaatenurgast. Räägin ka erinevatest kosmilistest tsüklitest. Ma ei saa teile selle kohta täpset kuupäeva ega tõendit anda, kuid võin anda teile kaardi või juhised nii palju kui võimalik.

Erinevad tsüklid
Ma ei ole ainuke, kes räägib erinevatest tsüklitest.

 


On väga huvitav majandusteadlane, Martin Armstrong. Ta on uurinud erinevaid tsükleid, eriti viimaste aastakümnete majandust ja geopoliitikat. Ta tegi mõned väga kuulsad aktsiaturu tehingud Jaapani jeenide vastu. (Artikkel: https://www.ifinance.ne.jp/glossary/world/wor048.html) Tänu oma arusaamale erinevatest majandustsüklitest teenis ta palju raha. Ja huvitav on see, et ta ei tahtnud Cabalistisest osa saada. Ta lõi arvutiprogrammi, mis suudab arvutada erinevaid tsükleid. Ja mis selle programmi juures on huvitav, on selle tsüklite projektsioon, mis vastab mitu korda minu ennustustele. See on võetud tema veebisaidilt. See ei ole tema kõige tuntum projektsioon, kuid selle graafiku järgi ennustab ta lääne tsivilisatsiooni järgmise aasta sügisel.

Selle graafiku juures on huvitav see, et ta kogus kõik andmed otse ja kirjeldas lääne tsivilisatsiooni algust alates aastast 3114 eKr, umbes 5000 aastat tagasi. Tal on väga huvitav positsioon. Kuid nüüd tuleme tugevama teema juurde.

Astroloogia ei ole pseudoteadus. Astroloogia suudab täpselt ennustada päikesesüsteemi resonantsvälja. Iga planeet kohtub info- kvantväljas. Kui projitseerite selle kvantvälja teabe ekliptika tasapinnale, saate kindla resonantspildi, mis näeb välja sarnane horoskoobiga. Ja kui üks neist teeb astroloogilise aspekti, eriti kui need aspektid on seotud, loovad nad kvantväljas väga tugeva resonantsmustri. Ja need resonantsväljad mõjutavad kogu inimühiskonda. Eelmisel aastal, lähenedes 2025. aastale, oleme jõudmas viimase 500 aasta tugevaimasse astoloogilisesse aspekti, astroloogiliselt teatud ajastu lõppu ja uue ajastu algust. Viimane kord, kui sarnane aspekt oli kohal, oli Renessanss. Nüüd korduvad need aspektid uuesti ja neile annab jõudu ka galaktiline tsükkel.

 

Astroloogilised aspektid 2025

Paljud aspektid, mis juhtuvad umbes 2025. aastal. Uraani, Neptuuni ja Pluutoga on kolmekordne sekstiil. Meil pole mitte ainult kolmekordne sekstiil, vaid igaüks muudab oma astroloogilist märki. Ligikaudu samal ajal siseneb Pluuto Veevalajasse. Neptuun siseneb Kaljukitse. Uraan siseneb Kaksikutesse. See muudab selle planeedi energeetilist pilti järgmistel aastatel täielikult.

Oleme juba näinud mõningaid muutusi, kuna Pluuto sisenes Veevalajasse juba paar kuud tagasi. Olen ennustanud, et Pluuto Veevalajas toob meile esimese kontakti.
Ja juuni alguses, viimastel päevadel, mil Pluuto Veevalajas viibis, algas ametlik avalikustamisprotsess. Kui seal oli teatav vilepuhuja nimega Grusch USA-st, siis intervjueeriti ja ta paljastas, et USA sõjaväes on salajane programm purustatud tulnukate käsitöö taastamiseks ja mahasurumiseks ning hoidis ka purustatud käsitöö piloote.

Seda teavet ei avaldatud alternatiivmeedias, vaid peavoolumeedias. See on käivitanud USA-s poliitilise protsessi, kus teatud USA Kongressi liikmed taotlevad uurimist ja soovivad kogu salajast teavet nende sõidukite ja olendite kohta. Nad tahavad tõde. Midagi sellist pole kunagi varem juhtunud. Kuid Pluuto energia Veevalajas paneb meid enam teavet mitte alla suruma. Ja miks see juhtub? Selle põhjuseks on asjaolu, et USA Cabalistidelt küsiti: kui nad ei avalikusta, avalikustavad venelased kõigepealt.

Nad tahavad teavet kontrollida. Nad tahavad vabastada enne, kui Venemaa hakkab masse juhtima. Venemaal on ka tuhandeid salajaste sõidukite toimikuid. Ja mitu aastat tagasi avaldati video, milles väideti, et Venemaal on sõidukite teave salastatud, mida nad saavad vajaduse korral salastatuse kustutada. Niisiis siseneb Pluuto järgmisel aastal uuesti Veevalajasse. Ma räägin sellest homme, kuid see avalikustamisprotsess muutub palju intensiivsemaks.

See on alles esimene algus. Seal on Neptuun siseneb Kaljukitse ja Uraan siseneb Kaksikutesse, mis muudab maastikku täielikult. Ühiskonnas toimuvad teatud muutused. Sedna siseneb taas Kaksikutesse peale 13 000 aastat. Järgmise paari aasta jooksul on meil kolmikühendus: Uraan, Sedna ja Plejaadid. Nad hakkavad tegema kolmikühendust. Plejaadlased käivitavad teatud protsessi oma tegevusega. Sellest kirjutan oma blogis pikemalt.

Haumea siseneb Skorpioni. See toob kaasa uue ajastu vaimsuse taassünni. Kõik need kolm välist planeeti ja need kaks asteroidi loovad järgmistel aastatel üksteisega tugevaid aspekte. Need aktiveerivad suured muutused.

 

 

See on väga huvitav graafik, mis näitab kolme välise planeedi jälgi, mis loovad selliseid aspekte. Nagu siit näha, tekitavad nad vähemalt 500. aastaks äärmiselt võimsa resonantsvälja. See resonantsmuster aktiveerib uue Renessansi.

 

 

Sama resonantsmustrit nähti 500 aastat tagasi. Uraan ja Pluuto teevad Neptuuniga kesk-kolmiku (Mid-trine). Näete, nad teevad seda edukalt koos aastatel 2024–2025. Sellest saab väga võimas tsükkel.
Seda tsüklit tugevdab Siriuse tsükkel.

 

Siirius on kolmiktäht, kuid siin näeme suuri tähti Siirius A ja B. Siirius A keskel ja Siirius B pöörleb selle ümber. Iga kord, kui nad võtavad maksimaalse vahemaa, algab uus Siriuse tsükkel. Viimane Siiriuse tsükkel algas 1975. aastal ja see lõpeb samuti 2025. aastal. Niisiis, see periood on 50 aastat. Tumedad jõud peavad selle aja jooksul muutuma.

 

 

Toimub Kontakt Galaktika Konföderatsiooniga. Me pole sellest hetkest nii kaugel. Valguse Aktiveerimise Portaali ajal tegid nad palju edusamme. Me pole veel kontaktini jõudnud, aga mitte nii kaugel sellest. Nüüd on meil aega vastata mõnele teie küsimusele.

 

Küsimused ja Vastused seanss 2 (Q and A) 

K. Kui meie tahhüoni tervendamiskamber on piisavalt avar, kas me saame samasse ruumi teha jumalanna Vortexi?
V. Saate, kui soovite ja kui ümber on ruumi. (publik naeris)
K. Kui Kyoto on draakonite sünnikoht ja nendega seotud, siis milline roll on Fuji mäel?
A. Mt. Fuji on väga tugev energiakeeris. See on Galaktika Konföderatsiooni peamine sisenemispunkt. (publik aplodeerib)
K. Kas teil on meile nõuandeid uneaja parimaks ärakasutamiseks?
V. Puhka veidi. (publik naerab)
K. Ütlesite, et lääne tsivilisatsioon kukub. Kas mõni muu tsivilisatsioon tõuseb?
V. See on Galaktilise Tsivilisatsiooni tõus. (publik aplodeerib)
K. Kas vastupanuliikumine uurib maapealsete elanike kirjutatud raamatuid ja õpib neist?
V. Jah, nad kasutavad neid raamatuid inimeste psühholoogia õppimiseks ja mõistmiseks.
K. Usun, et inimesed tahavad tõde teada, seega esitan teile selle küsimuse. Kas Dragon Group oli seotud Shinzo Abe mõrvaga?
V. See on keeruline olukord. Põhimõtteliselt läksid Tumedad Jõud (Dark Forces) enne seda olukorda liiga kaugele. Shinzo Abe mõrv oli hoiatus nende juhtidele, kes mõistavad oma juhte, mis võib juhtuda, kui nad ei võta end tagasi. Ma ei läheks liiga palju üksikasjadesse, kuid ma ütleksin, et teatud kaitse, mis sel ajal oli Shinzo Abe ümber, oli rikutud. See ei olnud Draakonite töö.
K. Tahaksin teada teie lugupidamist tehisintellekti ja tehisintellekti praeguse olukorra kohta maailmas, mida me praegu kogeme. Kas see kõik on paha tehisintellekt? Või on ka head AI-d?
V. Tehisintellekti kohta on nii palju kuulujutte. Peate mõistma, et see on lihtsalt arvutialgoritm, mille on kindlaks määranud selle programmeerimise loojad. AI ise ei ole ohtlik; see, mis võib olla ohtlik, on loojate kavatsus. Tehisintellekt võib olla kasulik ja tõhus, kuid inimesed pole veel selle vaimsuse tasemeni jõudnud ja arvutite genereerimine on alles alanud. Ja loomulikult tahavad tumedad jõud kasutada seda inimkonna kontrollimiseks.
K. Ma mõtlesin, sest USA-s on nii palju inimesi, kes on huvitatud psühhedeelsest kogemusest, näiteks Ayahuasca kogemusest. Kas sellised kogemused aitavad ülestõusmisprotsessi?
V. Enamasti ei. Sest nende pühade taimede ametlikuks kasutamiseks peab meil olema väga võimekas šamaan, kes rituaali juhiks. Nad peavad läbima teekonna ise, tundma iseennast ja kuidas kasutada taimi Ülestõusmisprotsessis. Enamik šamaane Ayahuasca tseremooniatega stseenides lihtsalt ei suuda seda õigesti teha. Inimestel võib olla tore reis Astraaltasandil või mõnikord mitte nii tore Astraaltasandil ja see on kõik.

Tänan teid väga. Nüüd teeme lõunapausi. Jätkame kell 4.

Lõunapaus

Kõik, tere tulemast tagasi. Jätkame põhiprogrammiga. Ja kõigepealt on meil mõned küsimused.

 

Küsimused ja Vastused seanss 3 (Q and A)
K. Valgusjõud ennustavad, et Taiwan ja Jaapan aktiveerivad Sündmuse, kuid kas see puudutab inimesi tervikuna, valgustöötajaid või draakoni perekonda?
A. Taiwan ja Jaapan on võti kogu planeedile, sest planeedil on suurem kontsentratsioon Valgustöötajaid, kus maa all on kõige rohkem Cintamani kive. Niisiis, see on plaan, mis käivitab energeetiliselt sündmuse ja valgusvõrgu siin Jaapanis ja Taiwanis.
K. Olete juba mõnda aega COBRA liige, milliseid erilisi kogemusi olete saanud?
A. (Tõlk Terry on hämmeldunud ja selgitab, et see siin on COBRA) Ma ei vastaks sellele küsimusele. (publik naerab)
K. Valgustöötajate rühmades on nii palju vaidlusi ja milline on parim viis selle lahendamiseks? Ja mis jõud selle taga on?
V. Valgustöötajad peavad mõistma, et sisevõitlused on tumedate jõudude mõju. Ma ütleksin, et 99 protsenti võitlusest on mõttetu. Neil pole tähendust. Kui üksteisega võitlevad Valgustöötajad ei ole Valgustöötajad, on nad tumedad töötajad. (publik naerab) Peaasi on see, et nad peavad üksteisega võitlemiseks aru saama, et nad on konkreetses olukorras. Tulge lihtsalt kokku, rääkige koos ja teadke oma kõrgeimat eesmärki. Kuid jällegi on see teie vaba tahe, nii et ma ei saa teid sundida seda tegema.
K. Hiina Valgustöötajaid kiusavad taga politseivõimud. Eelmisel kuul arreteeriti ja kuulati üle paljud Valgustöötajad. Kas Valgusjõud on olukorrast teadlikud ja pakuvad mingit kaitset?
V. Valgusjõud on olukorrast teadlikud. Nad töötavad kulisside taga selle olukorra lahendamise nimel.
K. 41 riiki, kes soovivad liituda BRICKiga, kas see on märk sellest, et Idaliit muutub tugevamaks?
A. Ma selgitan. Draakonipered on otsustanud paar aastat tagasi, sest Lääs ei nõustu nende vahel eelmisel sajandil sõlmitud lepinguga ja kuna lääneriigid varastasid nende Yamashita kulla, on nad otsustanud Läänelt võimu ära võtta. Nad on Idaliit. Nendesse rühmadesse olid kaasatud teatud Kyoto musta draakoni ja rohelise draakoni perekonnad. Nad üritavad luua kullaga tagatud valuutat, et see jõuaks pankrotistunud läänepankadesse. BRICS teatas just eile kullaga tagatud valuuta kohta selle aasta augustis. Lääneriigid püüavad vallandada uue maailmasõja, enne kui see juhtub. Valgusjõud teevad kõik võimaliku, et seekord rahu säilitada. Pärsia tuumajaam oli plaanis õhku lasta, kuid seda välditi ja tuumasõda hoiti ära. Seega teevad Valgusjõud kõik, mis võimalik, et säilitada rahu sel kriitilisel perioodil. Lõplikku kokkulepet Valgusjõudude ja draakoniperekondade vahel kahjuks ei saavutata, sest draakoniperekonnad ise ei ole plaaniga kooskõlas. Aga olukord laheneb nii või teisiti.
K. Hiljuti külastasid Maailma Majandusfoorumi juhid ja Bill Gates Hiinat ja kohtusid Xi Jinpingiga. Kas nad teevad lava taga midagi kurja?
V. Kahjuks jah. Shewab ja Bill Gates… jah. See ei olnud hea kohtumine. (publik naerab) Nad tahavad päevakorda seada Great Reset, Covid passi ja kõik sellised asjad.
Olgu, jätkame nüüd põhiprogrammiga.

 

Sub-kvant ja Kvant-anomaalia

 

Läheme anomaalia aspekti sügavamale. Mis on tegelikult anomaalia, ma selgitan teile.

 Nii näeb maailm välja kvantskaalal. See on energiaväli, mis vallandab potentsiaali, mis ilmub juhuslikult vaakumist välja. Nii mõistab praegune füüsika kvantvahtu või kvantkõikumisi. 

Selles energiaväljas, mõnikord sellest energiast, “hüppab välja” ja avaldub midagi, mis luuakse nähtavast eimillestki.

 See on teine tõlgendus sama asja kohta.
Kaasaegne füüsika ei mõista, et selles protsessis on vaja midagi muud.

 

Saksa füüsik Max Planck lõi kuulsa kvantvälja võrrandi. Põhimõtteliselt kummardavad füüsikud seda võrrandit. See ütleb, et miski ei saa olla valgusest kiirem. Nad ütlevad ka, et miski ei saa olla väiksem kui Planck-i pikkus. Kuid nad eksivad. Plejaadlased mõistavad, et on midagi väiksemat kui Planck-i pikkus. Ja seda, et midagi väiksemat ei ole võimalik otseselt tuvastada. On midagi, mis on väiksem kui see, mis mõjutab kvantvälja. Ja see mõjutab kõike, isegi universumit. Seda “midagi väiksemat” nimetatakse subkvant-anomaaliaks.
Subkvant-anomaalia on põhimõtteliselt väiksem kui kvantvaht. Valgusjõududel on selle kvantanomaalia juhtimiseks üsna arenenud tehnoloogia, Mjölniri tehnoloogia mida nimetatakse ka Thori Vasaraks (Hammer of Thor) . Sellega on nad juba puhastanud palju kvantanomaaliaid. Kuid probleem on subkvant-anomaalias, mida ei saa otse tuvastada, seega ei saa neid otse eemaldada. Me saame neid kustutada ainult kaudselt. Niisiis kasutavad valgusjõud Mjolniri tehnoloogiat kvantvälja puhastamiseks ikka ja jälle, nii et ka subkvant-anomaalia kustutatakse.

Subkvant-anomaalia ise pole kurjast. See on lihtsalt juhuslik subkvantväli, mis blokeerib vabanemisprotsessi. See on nagu paks udu. Tumedad jõud kasutavad oma tehnoloogiaid nende kvant- ja subkvant-anomaaliate kogumiseks ja kasutavad neid eriti pärast 1996. aastat. Pärast Archoni sissetungi 1996. aastal tõid nad kõik need anomaaliad nii palju kui võimalik planeedi Maa poole. Niisiis, sellel planeedil on tohutult palju irratsionaalseid asju ja me oleme selle anomaalia sohu sukeldunud. Kui Donald Trump rääkis teemal Kuivatage Soo “Drain the Swamp”, on ta tõele väga lähedal. See “soo” on subkvant-anomaalia. Need anomaaliad mõjutavad meie energiavälja, emotsioone, mõtteid ja tegevussuunda.

Kui piisav kogus sellest on puhastatud, aktiveerivad Valgusjõud Sündmuse. Selle logistikast räägin homme. Nüüd räägin ma füüsilistest vaatenurkadest. Kui sellest anomaaliast (entroopiast) on piisavalt puhastatud, toimub Sündmus, sest see subkvant-anomaalia on muutumas nagu Murphy seadus. “Kõik, mis võib valesti minna, läheb valesti.” Sellesse protsessi on palju kaasatud ka inimese vaba tahe.

Subkvant-anomaalia ei ole lihtsalt tühi anomaalia. Tegelikult on nad eelmise kosmilise tsükli olendid. Kui eelmine kosmiline tsükkel oli lõppemas, tõmbus Universum kokku, mis viis Suure Pauguni. Nad püüdsid singulaarsuses ellu jääda ja ainus viis singulaarsuse kaudu ellu jääda oli minna subkvant-anomaaliasse. Nad on selle arenenud tehnoloogia välja töötanud eelmises kosmilises tsüklis, nii et nad on pannud oma teadvuse subkvant-anomaaliasse. Nad on suutnud suure paugu singulaarsuse üle elada, kuid selle protsessi käigus juhtus midagi. Kuna seal oli äärmiselt tohutu energia kondenseerunud väikeseks aineks, on need olendid olnud äärmiselt traumeeritud. Nad on kaotanud ka oma individuaalsuse. Nad on sulandunud muutumatuks olendiks nimega Lurker. See olend eksisteerib endiselt subkvantruumis. Kuna subkvant-anomaalia puhastatakse, puhastatakse ka need eeterlikud olendid. Võib väita, et need olevused on kurjad, kuid problemaatilisem on see, et nad on äärmiselt traumeeritud, ülimalt vihased. Neid tuleb vabastada. Kuid kuna meil pole enam palju aega jäänud, puhastatakse kogu pimedus ja need olendid, mis lahendab kõik. Nii et teatud mõttes me ei puhasta ainult seda, mis lihtsalt välja näeb, vaid me võitleme kosmilise lahinguga ja puhastame kosmilist karmat eelmisest kosmilisest tsüklist.

Inimese vaatevinklist kulgeb see protsess äärmiselt aeglaselt ja võtab liiga palju aega. Kuid kosmilisest vaatenurgast toimub see protsess äärmiselt kiiresti. Tohutu hulk kosmilist anomaaliat puhastatakse uskumatult kiiresti. Viimastel aastakümnetel on lahendatud tohutul hulgal väga keerulisi olukordi. Kõik topletpommidega seotud probleemid lahenesid maikuus, mis on olnud Valgusjõudude jaoks tohutuks probleemiks miljoneid aastaid. Nii et kosmilisest vaatenurgast oleme vabanemisele ülimalt lähedal. See on põhjus, miks valgusjõud ütlevad “see juhtub väga varsti”. See on nende vaatenurk. (Publik naerab) Siin oleme peaaegu tardunud ajas. Üks kuu, mida me siin tunneme, on nende jaoks nagu lõpmatus.

 

 

Kõikide subatomiliste osakeste mitmesugused struktuurid joonduvad ja harmoniseeritakse praegu, kuna üha rohkem kõrvalekaldeid kõrvaldatakse. Seda nimetatakse Calabi-Yau kollektoriks. See on mitmemõõtmeline struktuur, mis kirjeldab stringiteooria kohaselt kõiki vorme. Üha rohkem primaarset anomaaliat saab puhtaks, üha rohkem seda kustutatakse. Niisiis, me ei puhasta mitte ainult primaarset anomaaliat või füüsilist tasandit, vaid me puhastame kogu mitmemõõtmelise olendi. Nii et see, mida me kogeme, ei ole lihtsalt hullumeelsus, me kogeme kosmilist üleminekut.

Kvantmaailm pole nähtav, kuid see mõjutab otseselt meie olemist. Seega, kui piisavalt subkvant-anomaaliaid puhastatakse, hakkab teie elu tunduma kergem, sest kogu eeter- ja astraaltasandi tihedus puhastatakse, muutub teie elu peagi helgemaks. Ja varsti pärast seda toimub Sündmus.

Keegi siin ei tea subkvant-anomaalia täpset hulka, mida me peame kõrvaldama. Isegi Valgusjõud ei tea. Neil on selle mõõtmiseks oma teooria ja nii palju kui nad teavad, jääb neid kõrvalekaldeid järjest vähemaks. Kuid Sündmuse täpset aega pole võimalik teada.

Valgusjõud ei suuda ennustada ka pinnapopulatsiooni täpset käitumist, kuna tegemist on vaba tahtega. Mõnikord on Valgusjõud üllatunud mõnest inimeste tehtud otsusest. Ma ütleksin, et nad suudavad ennustada umbes 80 protsenti käitumisest, kuid 20 protsenti üllatavad neid. Me ei suutnud ennustada, et näiteks Rigelis, Orionis tähtkujus vabastatud tumedad jõud valisid oma peamiseks kindluseks Maa. Valgusjõud ei ole oodanud nii paljusid sisetülisid valgustöötajate vahel. Ja kuna neil on ainult galaktiline kogemus, on neil vaid vähene arusaamine sellest, mida inimesed läbi elasid. Samuti said paljud neist Galaktika sõja ajal trauma. Mõned meist said viimastel aastakümnetel trauma, vabastades päikesesüsteemi. Nii et ka Valgusjõudude traumad kui ka Valgustöötajate traumad viivitavad olukorda. Nii et edasiminek ei toimu ideaalselt, kuid meil on siiski edusamme ja see laheneb peagi.

Ok, aeg paariks küsimuseks.

 

Küsimused ja Vastused seanss 4 (Q and A)

K. Me kõik oleme sündinud astroloogiliste märkidega, mis tähendab, et oleme tehtud kosmilisest valgusest. Niisiis, kuidas saame kasutada endas olevat Valgust kvantanomaalia muutmiseks?
V. Astroloogiliste märkide ja kvantanomaalia vahel puudub otsene seos, kuna kvantanomaaliaid ei ennustata. See on juhuslik. Anomaalia kõrvaldamise kohta on teatud protokoll, kuid selle avaldamiseks pole veel õige aeg. Kui me seda kasutame, lähevad inimesed hulluks, nii et ma ei avalda seda veel. Ütleksin, et me pole selleks veel valmis. Kui olukord on valmis, ja kui inimesed on valmis, siis ma räägin sellest.
K. Hiinast on saamas tumedate jõudude tugipunkt. Mis on Valgusjõudude vastumeetmed? Samuti soovin teada positiivsete draakonite tegevusest Hiinas.
V. Valgusjõud rakendavad vastumeetmeid, kuid see on salastatud. Ja liigitada tuleb ka draakonite tegevus.
K. Ma näen oma käte vahel õhukest membraanitaolist eset, mis paisub ja tõmbub kokku nagu kumm või kummi, kas see on aura?
V. Siin on erinevad kihid (aura), meil on siin plasma ja me näeme ka aura eeterlikku kihti. Näete käte vahel karioosseid aurakihte.
K. Eelmises intervjuus Cobrale vastasite, et 64 I-Chingi komplektiga suudame kirjeldada peaaegu kõike universumis. Mis vahe on sellel, mida saate seletada ja mida te ei oska?
V. See on vaid vaatenurga küsimus. 64 kombinatsiooni abil saate enamikust juhtudest aru. Mõistmise tase peab olema kõrge. Kõrgem teadvus suudab mõista üha enamat, palju kaugemale.
K. Kas Koreas on draakoniperekond? Ja miks ei ole Koreas nii palju Valgustöötajaid?
V. Jah, Lõuna-Koreas on draakonite perekond ja nad on samuti Tangi dünastiast. Koreas on probleemiks see, et Valgustöötajate organiseeritud rühm on vähe. Need tuleb uuesti ühendada, ümber korraldada ja alustada koostööd.
Teeme nüüd 20-minutilise pausi.
Lühike paus
Kõik teretulnud tagasi. Enne põhiprogrammi juurde naasmist vastan mõnele teie küsimusele.Küsimused ja Vastused seanss 5 (Q and A)

K. Kas Fuji ja Shasta mägi on sõsarmäed? Kas Lemuuria ja Jaapan on otseselt seotud?
V. Jah, Fuji ja Shasta mäe vahel on ühendus. Mõlemad on Galaktika Konföderatsiooni peamised asukohad. Need on ka Ashtari Commandi jaoks peamised kinnituspunktid. Lemuuria ja Jaapani kohta ma ei vastaks. Kuid enamik planeedi pinnal leiduvast teabest Lemuuria kohta on valeinfo.
K. Mis vahe on Antarese süsteemist kehastunud draakoni olendite ja nende pinnal olevate draakoniperekondade vahel.
V. Antarese tähesüsteemist ei ole praegu ühtegi draakonit. Seal olid draakonid sellest tähesüsteemist, kuid juba ammu.
K. Ma saan aru, et olukord on muutlik, kuid kas polaarnihe toimub kohe pärast sündmust? Varem ütlesite, et see juhtub mõne aasta pärast.
V. Kõige tõenäolisem stsenaarium on see, et see juhtub varsti pärast sündmust.
K. Mõiste “Sündmus” on maailmas levinud. Mõned inimesed arvavad, et see on Polar Shift või Solar Flash. Kas saate seda endalt uuesti selgitada?
V. Sündmus on Cabalistide massiline arreteerimine ja positiivse uue rahasüsteemi lähtestamise. Mitte Pooluste nihe. Mitte Galaktiline laine. Ma selgitan seda homme.
K. Kas meil on vaja rohkem teada tähtede asukohast, et tugevdada massimeditatsiooni mõju?
V. Mida rohkem mõistate, seda tõhusamaks see muutub, jah.
K. Kas krüptovaluutade nagu Bitcoin väärtus kaob, kui läheme olemasolevalt finantssüsteemilt üle uuele süsteemile? Või asendatakse need millegi muu väärtuslikuga?
V. Nendel krüptovaluutadel on uues süsteemis väike roll. Kuid nende krüptode, näiteks bitcoinide väärtust austatakse. Uue kvantfinantssüsteemi põhitõed on see, et iga tehing viiakse lõpule kvantarvutis. Seega on igal valuutal kvantallkiri, et neid ei saaks väärkasutada ega võltsida. Kogu raha, euro või jeen, mida me praeguses süsteemis kasutame, austatakse.
OK, jätkame nüüd põhiprogrammiga.

Eeterlik SkalaarMaatriks


 

Selgitan seda varsti, sest see konverentsi programm tehti esimest korda eelmisel kuul, olukord eetertasandil on nii palju paranenud. Põhimõtteliselt on kogu pimedate jõudude võrgustik eetertasandil juuni lõpus kokku varisenud. Eetertasandil eksisteerib endiselt tume võrgustik, kuid nad ei saa enam reinkarnatsiooni protsessi kontrollida. See tähendab praktiliselt, et nad ei saa valida reinkarneeruvatele vanemaid ega sundida meid sündima teatud perekonda.

Seega said reinkarneerujad eelmisest kuust oma sünnikoha ja vanemad ise valida. Seda muidugi vastavalt saadavusele ja oludele eelkõige. Muidugi on vaimne teejuht, kes saab nõu anda. Kuid eeterlikus plaanis on siiski mõned negatiivsed olendid. Kuid kontroll meie karmal põhineva reinkarnatsiooniprotsessi üle on peale 26 000 aastat lõpuks kokku varisenud. Nüüd on see kadunud. (publik aplodeeris)

 

Eetertasand pole veel täielikult puhastatud. Ringi kõnnib endiselt tumedaid olendeid, kuid nad pole organiseeritud. Eeterlikud implantaadid ei lagune 26 000 aasta järel väga kiiresti. Praktiliselt öeldes pole neid enam olemas. Teoreetiliselt võite endiselt tunda nende kvantsignatuuri, kuid praktilistel eesmärkidel on nad juba kadunud.
Niisiis, see, mis praegu toimub, taasaktiveerib positiivse Valguse Võrgustiku. Valgusjõud taasaktiveerivad varsti kõik Draakonite Leyliinid.

 

Draakoni Leyliinid Jaapanis

Need jooned aktiveeritakse tulevikus uuesti. (publik aplodeerib imetluse ja põnevusega)
OK, Jaapanit läbivad kolm draakoniliini.
1. Keskne liin, mis kulgeb Jaapani keskosa mäetipul.
2. Veel üks joon tuleb lääneranniku joonel lõunast põhja.
3. Teine joon kulgeb idarannikul (suunates samal ajal joone põhjast lõunasse)
Tegelikult on see konverents esimene aktiveerimine, mis toimub Kyotos, mis on draakoniliinide keskne aktiveerimispunkt. Kyoto eeterlik aktiveerimine aktiveerib draakoni võrgustiku.

 

 

See, mis praegu toimub, on erinevate mittefüüsiliste tasandite väga intensiivne puhastamine. See puhastusprotsess algas juba, ma ütleksin, veebruaris ja jätkas Valguse võrgustiku loomist. Aprillis puhastati astraaltasand. Juunis kuni praeguseni puhastati eetertasandit. Jätkame seda järgmistel kuudel füüsilisel tasandil. Nii et see puhastamine saab olema palju füüsilisem (aplaus).
Nüüd on eeterlik maatriks peaaegu kadunud ja alles on jäänud füüsiline maatriks.

 

Skalaar Maatriks

 

Füüsilisel maatriksil on peamised aspektid; see on füüsiline vangla. Peamine füüsiline püramiid, mille rakendasid tumedad jõud Atlantise lõpus umbes 26 000 aastat tagasi.
Seda maatriksit juhitakse konstantse tasakaaluga ehk väga stabiilse seisulainega, mis tekib elektromagnetvälja poolt teatud sagedusel. Vana Atlantise füüsiline maatriks ja muud kihid ilmnesid aastakümnete pärast, eriti pärast 1996. aastat.

 

 

See on juba vana info, välja arvatud juhtimisbaaside asukohad. Kosmosejuhtimine pole enam õhuväes. Taevas on elektromagneetiline tara. Selle eesmärk on jälgida taevast ja kogu maavälist tegevust. Põhimõtteliselt tahavad tumedad jõud ähvardada Galaktikate Konföderatsiooni laevastikku ja Valgusjõudusid. Kõik need vaatluskeskused jälgivad füüsiliselt kõiki taevategevusi 24/7.
Nende nimed on päris huvitavad. “Ascension”, Thule, Clear, Moron ja Jaapanis on isegi üks “Misawa”.

 

 

On veel üks füüsilise maatriksi kiht ionosfääri soojendajad. Need mõjutavad tegelikult ionosfääri ümber Maa ja tekitavad probleeme ilmaga. See (Alaska) on kuulus.
Terry: vau, kas Jaapanis on ka HAARP?
Kobra: Jah.
(Pilt pannakse üles paljude selgitavate kirjeldustega peenes kirjas. Ma ei saanud neid üles kirjutada, kuna tähed olid liiga väikesed)
OK, siin on füüsilise maatriksi sügavamad aspektid.

Nende hulgas on suunatud energiarelv, mida tumedad jõud kasutavad inimmasside jaoks. Enamikku neist kasutatakse Valgustööliste ja Valgussõdalaste vastu. Mõnikord kasutati neid seoses rahutustega. Füüsikalise bioloogia kontrollimiseks kasutatakse muid tehnoloogiaid. Esimesi biokiipe kasutati Esimese maailmasõja ajal vangide sõjalaagrites. Biokiip ei olnud siis nii edukas. Pärast seda töötati Teise maailmasõja ajal koonduslaagrites välja erinevaid biokiipe. Biokiipide masstootmine inimesele, mida juhtis Saksa ettevõte Siemens pärast 1945. aastat. Biokiipe jagati WHO poolt 1945. aastal käivitatud massvaktsineerimisprogrammidele. Neid biokiipe uuendati pärast 1970. aastate lõppu, eriti 1996. aastal.

Tumedad jõud üritasid uuendatud biokiipe panna kuulsatesse Covidi vaktsiinidesse, kuid seda takistas Vastupanuliikumine, nii et ärge muretsege. Corona vaktsiinide kohta on palju spekulatsioone, kuid nad on mures pärast seda, kui kõik on juba möödas. (naer)

Chimera rühmitus kontrollib tumedate aadliperekondade kaudu ja nad on imbunud peaaegu kogu süsteemi, alates poliitikast ja lõpetades massimeediaga. Ja võrgustiku kaudu kontrollivad nad kogu inimühiskonda. Inimesed on tõesti massimeediasse kiindunud. Ja tegelikult on mobiiltelefonid seotud füüsiliste biokiipidega. Biokiibid suhtlevad üksteisega mobiiltelefonivõrgu kaudu. Nad võivad saata infot läbi ülimadala sageduse, luua pilte ja mõtteid, vabastada ajus kemikaale, mis muudavad sind uduseks, väsinud või uniseks, toodavad hirmuhormoone.

 

Sellel pildil on näidatud 3 füüsilise biokiibi asukohad. Üks on iga silma taga, aju eesmises osas. Nad püüavad mõjutada vaimset mõtlemisprotsessi. Teine on umbes 5 cm nabast kõrgemal, mis mõjutab emotsionaalset protsessi, nad saadavad seisulainet ehk elektriimpulsse, mis aktiveerivad ürgset hirmu inimolendi ees. Neid biokiipe on üsna raske käsitleda, kuid Valgusjõud annavad praegu kõik endast oleneva, et need kustutada.

Nüüd ma selgitan inimteadvust. Kui kellelgi on implantaat või biokiibid ja kui neile Maa pinnal olevatele inimestele esitatakse programmeerimisega vastuolus olevat teavet, siis nad kõigepealt eitavad seda ja jäävad programmeerimise juurde. Kui nad ei saa seda eitada ja nii jätkata, läheb ta vaimsesse kokkuvarisemisse. Seega, kui kellelgi on süsteemivastane programmeerimine, kuid keegi teine seda süsteemi kindlalt usub, ei saa ta tõde aktsepteerida. Kui biokiibid eemaldada, oleks ikka tagasilööke, aga olukorda saab paremini töödelda. Kuid ikkagi võib olla hirmu või entusiasmi. Paljud Valgustöötajad on nende implantaatidega programmeeritud Galaktika Konföderatsiooni ja Ashtari väejuhatuse vastu.

Nüüd on need implantaadid puhastatud, kuid biokiibid veel mitte. Biokiibid tuleb eemaldada enne Esimest Kontakti ja enne Sündmuse toimumist. Gruschi avalikustamine juhtus siis, kui eetertasand puhastati. Olukord on osaliseks avalikustamiseks valmis, kuid see muutub tõesti huvitavaks, kui biokiibid eemaldatakse. OK, on aeg mõneks küsimuseks.

 

Küsimused ja Vastused seanss 6 (Q and A)

K. Mulle meeldib teie sõnum “Hoidke Valgust” Usun, et Valguse hoidmine tähendab, et inimesed loovad ühenduse oma sisemise jumalannaga ja püsivad SOTR-i tegevuste kaudu teistega partnerluses. Kas teie ja minu vaate vahel on erinevusi?
V. SOTR tegeleb nende meditatsioonide ja füüsiliste tegevuste ja projektidega. Erinevate tervendamistehnikate õppimine ja õpetamine Valguse hoidmiseks.
K. Ütlete, et Universum on praegu kokkutõmbumisprotsessis, kuhu Allikas sekkub otse, kuid kas see tähendab, et see tõmbub kokku pimeduse puudumisel? Või tahate öelda, et see tõmbub kokku pärast kogu pimeduse kõrvaldamist, kui see on olemas?
V. Jah, muidugi. Niipea kui võimalik.
K. Kuna kogu karma on eemaldatud, saavad need, kes uuesti kehastuvad, säilitada minevikumälestused või võimed?
A. Kahjuks ei, sest nad saavad ikka vaktsineeritud ja biokiibid.

K. Kui mulle tehakse vereülekanne, kas ma kannan üle ka biokiibid?
A. Biokiipe ei tarnita verega. Neid pannakse ainult vaktsiinidesse. Mõnikord pannakse need karastusjookide sisse.
K. Mis puudutab sõda Venemaa ja Ukraina vahel, siis mäletan, et ütlesite, et jumalanna energiast on puudus, eriti Siberis. Mida saame selle olukorra parandamiseks teha? Võib-olla matta sinna piirkonda rohkem tsintamani?
A. Siber pole põhiprobleem. Cintamani valgusvõrgustikku on vaja Venemaa lääneosas ja Ukrainas, kuhu inimesed ei saa minna.

Teeme 20-minutilise pausi ja jätkame põhiprogrammiga. Tänan teid väga.
Lühike paus
OK, vaid mõned teie küsimused ja jätkame põhiprogrammiga.

 

Küsimused ja Vastused seanss 7 (Q and A)

K. Palun andke mulle teada, kas jumalanna kolme meditatsiooni jaoks on vajalik õige järjekord.
V. Järgige lihtsalt enda juhiseid.
K. Oma juunikuus Debrale antud intervjuus ütlesite, et Valguse Saare liikmeks olemiseks peab inimesel olema kõrge vibratsioonisagedus, aga kas te palun öelge mulle, mida te täpselt silmas peate kõrge vibratsioonisageduse all?
A. Valguse saarele võib lubada kõiki pinnapopulatsiooni liikmeid. Plejaadlased annavad mõningaid kohandusi või juhiseid. Ütleksin, et on vähe inimesi, kes saavad sellest osa.
K. Kas teate Bogeda(Bogda) mäge?
V. Palun saatke mulle selle koha kohta meil.

OK, jätkame põhiprogrammiga.
Lõpetame selle varsti täna õhtul. Tahaksin rääkida muudatusest, mis hakkab toimuma.

Vale Vaakum

 

Nagu ma ütlesin, pole see Universum veel päris stabiilses olekus. See peab saavutama oma tasakaalu. Nagu te ilmselt märkasite, on selles Universumis ja planeedil liiga palju tasakaalustamatust. Need tunded, mis meil on, on lõpliku puhastamise viimane faas, mis peab toimuma enne tõelise tasakaalu saabumist.

 

Kuna tegemist on viimase faasiga, on näha muutuste kiirenemist üha kiiremini. Tohutu läbimurre ja suured muutused toimuvad väga aeglaselt, enne kui see juhtub. Saate visualiseerida muutuste kiirenemist. Oluline on meeles pidada, sest need muutused toimuvad nii kiiresti, et võime varsti oodata tohutut läbimurret. See graafik on koostatud paljude teadlaste töödest. See näitab, et mitmed olulised sündmused toimuvad üha kiiremini ja kiiremini. Nii et näete selgelt, et asjad toimuvad praegu üha kiiremini, kuni jõuame vastandite punkti ehk singulaarsuspunkti. See muutus on Compression Breakthrough, Sündmus, Galaktika Superlaine ja kõik muu. Muutus.

 

Oleme läbinud teatud hulga transformatsioone ja faaside muutusi saab kasutada meie heaks. Olime siin 2019. aastal (I etapp). Oleme praegu siin (osutades vahetult enne Kriitilist Soojusvoogu ehk Heat Flux). Ja see on Sündmuse hetk (Kriitiline Soojusvoog). Sellele üleminekupunktile lähenedes tekib aina rohkem põnevust ja rohkem inimesi läheb hulluks. Kui jõuame läbimurdepunkti, on see suur korrastamine või suur vabanemine. Olukord rahuneb ja tekib tasakaal.

See, mis nüüd toimub, kõik on ettevalmistus Sündmuse jaoks. Kogu infrastruktuur on selleks hetkeks valmis. Uue finantssüsteemi infrastruktuur saab valmis. Andmekeskused avalikustatakse. Kõik on õigete tingimuste jaoks valmis, siis vajutavad Valgusjõud nuppu.

 

 

Ja nii saab see olema ka Sündmuse hetkel.

 

 

Vastupanuliikumine (Resistance Movement) on planeedi pinna all valmis.
Niipea, kui planeedi Maa pinnapealsed tingimused on õiged, saavad nad Sündmuse toimimist aidata.

 

 

Ja praegusel ajal on teatud Maapealse elanikkonna liikmed valmis minema maa alla Valguse Kuningriiki ja kogema.
Plejaadlastel on oma plaan. Individuaalselt ja kollektiivselt sellel planeedil osaleda Esimese Kontakti operatsioonis, mis on samuti sama plaani osa.
Täna oleme loonud aluse sellele, mis juhtub homme.

Homme toob igaüks tüki kulda või hõbedat. Peate need kaasa võtma selle jaoks, mis homme siin juhtub. Sinu ja selle planeedi jaoks. Kui kuld ja hõbe on aktiveeritud, hakkate seda suurendama. Nüüdsest on teil aega 15 tundi, et otsustada, mida homseks kaasa tood.
Pöörake tähelepanu ka oma unistustele.

 

Tänan teid kõiki täna tulemast! Kohtumiseni homme ja Valguse Võit!

 

Kyoto Konverentsi 2 päev. Kliki siin…

No Comments

Post A Comment