An invitation into New Earth

Ühismeditatsioon Ameerika Ühendriikide heaks 8.aprill 2024

2024. aastal mõjutavad Ameerika Ühendriikide tulevikku kõige enam kaks sündmust. Esimene neist on täielik päikesevarjutus esmaspäeval, 8. aprillil 2024, teine on presidendivalimised teisipäeval, 5. novembril 2024.

8. aprillil toimuva päikesevarjutuse energia annab USA elanikele otsustamisvõimaluse, kus rahvas Ameerika Ühendriikides saab otsustada, milline on meie tulevik. Selle võimsa momendi ärakasutamiseks toimub esmaspäeval, 8. aprillil 2024, kell 18:18 UTC (Eestis, kell 21.18 EEST) päikesevarjutuse tipphetkel 20-minutiline sünkroniseeritud meditatsioon. Selle meditatsiooni eesmärk on taastada Ameerika Ühendriikide põhiseadus sellisena, nagu asutajaliikmed on selle kirjutanud ja kavandanud, ning juhatada sisse uus ajastu – Veevalaja ajastu.

Juhised: (Soovitatav aeg selleks meditatsiooniks on 20 minutit.)

1. Kasutage oma tehnikat, et viia end lõdvestunud teadvusseisundisse.

2. Väljendage oma soovi kasutada seda meditatsiooni selleks, et taastada Ameerika Ühendriikide põhiseadus sellisena, nagu asutajaliikmed on selle kirjutanud ja kavandanud, ning juhatada sisse uus ajastu – Veevalaja ajastu.

3. Kutsuge Violetset Leek selle esmasest Allikast, et panna enda ümber kaitsering meditatsiooni ajal ja pärast meditatsiooni. Paluge tal muuta kõik, mis ei teeni Valgust.

4. Kujutlege taevasinist valgussammast, mis tuleb Kosmilisest Keskpäikesest ja levib seejärel kõigi selle Universumi galaktikate Keskpäikestesse. Seejärel kujutlege, et see Valgus siseneb läbi Galaktilise Keskpäikese ja läbib seejärel meie galaktika, siis Pluuto Veevalaja tähtkujus; nüüd kujutlege, et see valgus läheb läbi päikesevarjutuse, siis läbi kõigi olendite maa peal ja maa all ning ka läbi teie keha sügavale Maa keskmesse.

5. Öelge järgmist avaldust kolm korda, et paluda Saint Germainil selles üleminekus abiks olla.

Kutsun Saint Germaini igavese Valguse OLEN, kes MA OLEN nimel: »Saint Germain, palun aidake Ameerika Ühendriikide põhiseadus täielikult taastada ja rakendada sellisena, nagu asutajaliikmed on selle kirjutanud ja kavandanud, ning juhtida Maa uude ajastusse – Veevalaja ajastusse.«

Kutsun Saint Germaini igavese Valguse OLEN, kes MA OLEN nimel: »Saint Germain, palun aidake Ameerika Ühendriikide põhiseadus täielikult taastada ja rakendada sellisena, nagu asutajaliikmed on selle kirjutanud ja kavandanud, ning juhtida Maa uude ajastusse – Veevalaja ajastusse.

«Kutsun Saint Germaini igavese valguse MINA OLEN, kes MA OLEN nimel: »Saint Germain, palun aidake Ameerika Ühendriikide põhiseadus täielikult taastada ja rakendada sellisena, nagu asutajaliikmed on selle kirjutanud ja kavandanud, ning juhtida Maa uude ajastusse – Veevalaja ajastusse«

6. Nüüd kujutlege, kuidas Violetne Leek muudab kogu pimeduse Ameerikas, kuni jääb ainult Valgus. Kujutage ette, kuidas Violetne Leek liigub edasi ning katab terve planeedi, muutes kogu pimeduse Maal.

7. Kujutlege, kuidas massimeedias toimub globaalse kabaali ja maavälise elu täielik avalikustamine.

8. Kujutlege, et Ameerika Ühendriikide põhiseadust rakendatakse täielikult.

9. Nüüd kujutlege, et algab uus, Veevalaja ajastu suur kosmiline tsükkel, mis toob kõigile olenditele Maal puhta VALGUSE, ARMASTUSE ja ÕNNE.

Valguse võit!

Rohkem infot: https://www.welovemassmeditation.com/…

Originaal tekst:

Tags:
[social_share show_share_icon="yes"]
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

[icons icon="fa-instagram" size="fa-lg" type="normal" custom_size="29" target="_self" icon_color="#222222" icon_hover_color="#222222" margin="0 0 0 0"]INVITATION TO NEW EARTH