Allikad
13431
page-template-default,page,page-id-13431,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,qode-news-2.0.2,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
[vc_custom_heading text=”Kõik Akara keskkonna info allikad” font_container=”tag:h2|font_size:30|text_align:center|color:%236899ba|line_height:30px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]
[vc_custom_heading text=”Tutvu põhiautoritega” font_container=”tag:h2|font_size:20|text_align:center|color:%236899ba|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” link=”url:https%3A%2F%2Fakara.ee%2Fallikad%2F%23pohiautorid|||”]
[vc_custom_heading text=”Tutvu kaasautoritega” font_container=”tag:h2|font_size:20|text_align:center|color:%236899ba|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” link=”url:https%3A%2F%2Fakara.ee%2Fallikad%2F%23kaasautorid|||”]

DR. JOE DISPENZA

Joe on rahvusvaheliselt tuntud lektor, neuroteadlane, nõustaja ettevõtetes, autor ja pedagoog, kes on kõnelenud enam kui 32 riigis.

Autori kõik videod ja raamatud

DR. BRUCE LIPTON

Bruce on hariduselt rakubioloog, kes on töötanud­ Wisconsini ülikooli meditsiini­koolis rakubioloogia õppejõuna ja viinud hiljem Stanfordi ülikooli meditsiinikoolis läbi mitmeid teedrajavaid eksperimente.

Autori kõik videod ja raamatud

DR. AMIT GOSWAMI

Amit on teoreetiline kvantfüüsik, kes töötas Oregoni Ülikooli füüsika osakonnas aastatel 1968 kuni 1997. Tema on teerajaja uuemal teadusel, mida kutsutakse “Teadus teadvuse sees”

Autori kõik videod ja raamatud

ECHART TOLLE

Eckhart on mitme raamatu autor ja vaimne õpetaja. Ta on nõutud esineja, kes jagab oma õpetusi kõikjal maailmas toimuvatel seminaridel ning telesaadetes.

Autori kõik videod ja raamatud

GREGG BRADEN

Gregg Braden on tunnustatud New York Timesi menuautor ja rahvusvaheliselt tuntud kui pioneer, kes on viinud kokku tänapäeva teaduse ning vaimsuse.

Autori kõik videod ja raamatud

LILLE LINDMÄE

Lille Lindmäe on ülitajur, bioväljade tikkija ja ley liinide meister. Lille Lindmäe ning tema mõtted ja saavutused on tekitanud palju rahvusvahelist uudishimu ning loonud sidemeid akadeemilise arstiteaduse ja alternatiivmeditsiini vahele.

Autori kõik videod ja raamatud

DR. WAYNE DYER

Wayne oli rahvusvaheliselt tuntud kirjanik ja kõneleja enesearengu teemadelTa on enam kui 40 raamatu autor, millest väga paljud on üle maailma tuntud ja New York Timesi TOP 10-s.

Autori kõik videod ja raamatud

ESTHER HICKS (ABRAHAM)

Esther Hicks kanaldab infot, mis pärineb mittefüüsiliselt tasandilt. Tegemist on Abrahami-nimelise olendite grupiga, kes kirjeldab end kui ühtset teadvust.

Autori kõik videod ja raamatud

LILOU MACE

Lilou Mace on Prantsuse-Ameerika autor, veebi-TV saatejuht ja tuntud rahvusvaheline videoblogija aastast 2005. Lilou Mace-i Youtube kanalit on vaadatud üle 40 miljoni korra.

Autori kõik videod ja raamatud

DARRYL ANKA (BASHAR)

Bashar toob meieni hulga informatsiooni, mis selgitab detailselt, kuidas töötab Universum ning kuidas igaüks meist loob iseenda reaalsuse.

Autori kõik videod ja raamatud

MAS SAJADY

Mas Sajady omab intuitiivseid ja tervendavaid võimeid, ning ta töötab meie põhisageduse tasemel, kus ta saab aidata inimesel muuta ja ümber programmeerida enda algplaani.

Autori kõik videod ja raamatud

DR. GARY CRAIG

Gary Craig on EFT ehk eesti keelde kohandatuna emotsionaalse välja teraapia looja. EFT on tuntud ka kui koputamine (Tapping). Gary omab ka insenäriharidust, mille ta sai Ameerikas Stanfordi ülikoolist.

Autori kõik videod ja raamatud

[vc_custom_heading text=”Akara kaasautorid” font_container=”tag:h2|font_size:20|text_align:center|color:%236899ba|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]

LYNNE MCTAGGART

Lynne McTaggart on hinnatud ajakirjanik ja autor. Tema raamatud nagu “The Intentsion Experiment”, “The Field” ja “The Bond” on tuntud kui uue teaduse käsiraamatutena.

Autori kõik videod ja raamatud

DR. ERIC PEARL

Dr. Eric Pearl töötas Los Angeleses, kus temast sai üks tunnustatumaid kiropraktikuid. Ta lahkus edukast praksisest pärast seda, kui paljud patsiendid hakkasid kogema imepäraseid paranemisi, ja pühendas end taasühendava tervendamise protsessi tutvustamisele ning enda ja teiste kogemuste edasi andmisele.

Autori kõik videod ja raamatud

NICK ORTNER

Nick Ortner on ülipopulaarse dokumentaalfilmi „The Tapping Solution“ looja ja produtsent. Ta on algatanud ka iga-aastase ülemaailmse ürituse The Tapping World Summit, milles on osalenud rohkem kui 50 000 inimest.

Autori kõik videod ja raamatud

DAVID GIKANDI

David Gikandi on esoteerilise informatsiooni kuraator ja väljaandja. David tegeleb esoteerilise maailma uurimisega ja sellest saadud info toob ta inimesteni, et seda saaks rakendada ka praktilises elus. David oli ka filmi “Saladus” loovkonsultant.

Autori kõik videod ja raamatud

DIANA COOPER

Diana Cooper on enam kui kahekümne vaimse raamatu autor. Diana vaimne teekond sai alguse isikliku elu kriisist, mille haripunktis külastas teda ingel. Sellest ajast alates on inglid ja meistrid tutvustanud talle ingliteilma, ükssarvi ja haldjaid ning jaganud informatsiooni kuldajastu Atlantise, orbide ning paljude teiste vaimsete valdkondade kohta. Diana sõnul on tema eesmärgiks valgustada teed, et nii lapsed kui täiskasvanud ja kogu planeet tervikuna võiksid kogeda rahulikku, õnnelikku ja sujuvat üleminekut kõrgemasse sagedusse.

Autori kõik videod ja raamatud

DOREEN VIRTUE

Doreen Virtue on selgeltnägija ja psühholoogiadoktor, kes töötab inglite maailmaga. Ta on avaldanud mitmeid raamatuid. Doreen kirjutab regulaarselt ajakirjale Soul & Spirit, annab mitmel pool maailmas meistriklasse ning juhib iganädalast raadiosaadet.

Autori kõik videod ja raamatud

MATT KAHN

Matt Kahn on menuraamatu “Whatever Arises, Love That”  autor. Ta on vaimne õpetaja ja empaatiline ravitseja. Matt tajub ja näeb inimeste plokke, mis neid tagasi hoiavad ja aitab nendest üle saada, tervendades keha, äratades hinge ja tõstes inimese sagedust läbi armastuse.

Autori kõik videod ja raamatud

DR. RIINA RAUDSIK

Dr. Riina Raudsik on pikaajalise kogemusega arst, keda süsteemis nimetatakse tihti kassiks, kes kõnnib omapead. Teda on alati huvitanud terviklik tervishoid, kus tõenduspõhine meditsiin ja täiendavad tervenduspraktikad ning inimese enda vastutus tervise eest teevad ühiselt koostööd.

Autori kõik videod ja raamatud

DR. RUPERT SHELDRAKE

Dr. Rupert Sheldrake on Cambridge’i PhD kraadiga bioloog, kelle läbimurre algas kaheksakümnendatel morfogeneetiliste väljade ja morfilise resonantsi teooriaga teoses „The Presence of the Past”.

Autori kõik videod ja raamatud

DR. STEVEN GREER

Dr. Steven Greer on “The Disclosure Project” looja, mille eesmärk on tuua inimesteni varjatud tõde maavälistest tsivilisatsioonidest ja tehnoloogiatest, mis aitaks lõpetada mured meie planeedil. Steven on kirjutanud antud teemal ka mitu raamatut ja välja andnud kaks filmi “Sirius” ja “Unaknowledged“.

Autori kõik videod ja raamatud

TONY ROBBINS

Tony Robbinsit peetakse üheks parimaks õpetajaks, kuidas avastada oma sisemine jõud ning seda maksimaalselt ära kasutada, et muuta kogu oma elu. Tema arusaamad on selged ja intelligentsed ning ta kirjeldab neid kirglikult ja pühendunult, samas neid lihtsalt ja põhjalikult lahti rääkides.

Autori kõik videod ja raamatud

GARY ZUKAV

Gary Zukav on vaimne õpetaja ja “Seat Of The Soul” instituudi kaaslooja. Õppinud rahvusvahelisi suhteid Harwardis ja kirjutanud mitmeid menuraamatuid nagu “Seat of The Soul” ja “Dancing Wu Li Masters

Autori kõik videod ja raamatud

FAITH SPINA

Faith jagab oma armastust inimkonnale, pakkudes teenuseid vaimse ämmaemanda ja sageduse hoidjana. Lisaks Akashic Recordsi lugemistele teeb ta ka heli- ja energiaravi. Ta on mitme raamatu autor ja elu coach (Life Coach).

Autori kõik videod ja raamatud

KYLE GRAY

Kyle Gray on mitme inglite teemalise raamatu autor. Alates neljandast eluaastast on Kyle Gray’d õnnistatud inglite kohaloluga. Inglid seisid Kyle’i kõrval, kui ta sai oma annet arendades 16-aastaselt Suurbritannia noorimaks meediumiks.

Autori kõik videod ja raamatud

ANITA MOORJANI

Enne vähidiagnoosi töötas Anita Moorjani aastaid ärimaailmas. Tema imepärane ja liigutav surmalähedane kogemus muutis täielikult naise ellusuhtumist. Tema praegust tööd mõjutab teispoolsuses leitud mõistmise sügavus.

Autori kõik videod ja raamatud

MICHAEL ROADS

Michael Roads on mitme menuraamatu autor, vaimne õpetaja ja ta omab tugevat sidet loodusega. Michael kirjutab ja kõneleb tingimusteta armastusest ning selle jõust. Ta julgustab oma kuulajaid avastama vaimset maailma ja läbi selle saama üle piirangutest enda elus.

Autori kõik videod ja raamatud

DR. MICHAEL NEWTON

Michael Newton omab doktorikraadi nõustavas psühholoogias, on litsentseeritud hüpnoterapeut ja Ameerika Nõustajate ühingu liige. Ta on õpetanud kõrghariduslikes õppeasutustes ja tegeleb Los Angeleses erapraksisega. Dr Newton on välja töötanud aegregressiooni tehnika, mille abil saab hüpnoosis inimese viia tagasi eelmistesse eludesse ja veelgi kaugemale eludevahelisse ellu vaimuilmas.

Autori kõik videod ja raamatud

SAL RACHELE

Sal Rachele on olnud inimpotentsiaali võimendamise ala pioneer juba üle 25 aasta. Ta on kirjutanud mitu vaimset maailma selgitavat raamatut ja on loonud oma unikaalse meetodi nimega “Alpha-Theta Programming“, mille eesmärk on ümber programmeerida alateadvus ja avada sisemine loome potentsiaal.

Autori kõik videod ja raamatud