An invitation into New Earth

Kvanthüpe

Kvanthüpe

Mis siis, kui ma ütleksin teile, et Maa, mida te tunnete ja armastate, muutub igaveseks? Et mõne aasta, võib-olla isegi kuude pärast toimub planeedil radikaalne muutus, mis juhatab sisse uue ajastu inimkonna ja kõigi eluvormide jaoks. Et see pole fantaasia ega ennustus, vaid füüsikaseadustel ja kosmose tsüklitel põhinev teaduslik fakt. Kas sa usuksid mind? Kas oleksite selleks valmis?

 

Selles postituses selgitan, mis meie Planeediga toimub ja miks see on kõige põnevam ja olulisem sündmus inimkonna ajaloos. Jagan ka mõningaid näpunäiteid, kuidas end selleks kvantnihkeks ette valmistada ja kuidas end uue tekkiva vibratsioonikeskkonnaga joonduda. See ei ole hukatuslik stsenaarium, vaid positiivne ja lootusrikas. See on kosmiline stardiloendus 5D Maa sünnini.

 

Uue Maa sünd
Mõiste 5D Maa viitab Maa viienda mõõtme versioonile, mis on tekkimas just praegu toimuva ülestõusmisprotsessi tulemusena. Ülestõus on termin, mida kasutatakse evolutsioonilise hüppe kirjeldamiseks, mille meie planeet ja inimkond teevad kolmandast dimensioonist (3D) viiendasse dimensiooni (5D).

 

Kolmas mõõde on mateeria, aja ja ruumi füüsiline valdkond, kus me kogeme duaalsust, eraldatust, piiratust ja hirmu. Viies dimensioon on valguse, armastuse ja ühtsuse vaimne valdkond, kus kogeme ühtsust, küllust, vabadust ja rõõmu.

Ülestõusmisprotsessi käivitavad kosmilised tsüklid, mis juhivad meie Päikesesüsteemi ja Galaktika arengut. Neid tsükleid mõjutavad taevakehade, nagu planeedid, tähed ja mustad aukude liikumised, mis tekitavad energeetilisi laineid ja joondusi, mis mõjutavad kõige teele jääva teadvust ja vibratsiooni.

 

Üks neist tsüklitest on pööripäevade pretsessioon, mis on Maa telje järkjärguline nihe umbes 26 000 aasta jooksul. See tsükkel määrab kindlaks inimkonna kollektiivset teadvust ja kultuuri mõjutavad astroloogilised ajastud. Oleme praegu Kalade ajastu lõpus, mis algas umbes 2000 aastat tagasi ja mida iseloomustavad religioon, hierarhia, patriarhaat ja sõda. Oleme ka Veevalaja ajastu alguses, mis kestab umbes 2000 aastat ja mida iseloomustab vaimsus, võrdsus, koostöö ja rahu.

 

Teine tsükkel on Galaktika joondamine, mis on meie Päikesesüsteemi joondamine meie Linnutee galaktikaga või Galaktika keskusega. See joondamine toimub iga 13 000 aasta järel ja loob võimsa kosmilise energia sissevoolu, mis aktiveerib meie DNA ja tõstab meie vibratsiooni. Viimati toimus see joondumine 2012. aasta detsembris, mis tähistas maiade kalendri lõppu ja inimkonna uue ajastu algust.

 

Need tsüklid lähenevad, et luua meie planeedile võimalus tõusta kõrgemasse dimensiooni. See aken on mõnede allikate kohaselt avatud aastatel 2012–2032. Selle aja jooksul saab Maa enneolematul hulgal Valgust ja teavet Galaktika Keskusest ja muudest allikatest, nagu päikesepursked, gammakiired ja kosmilised kiired. Need energiad muudavad meie planeedi struktuuri ja sagedust, aga ka meie enda keha ja meelt.

Uue Maa vibratsioonikeskkond
Kui Maa tõuseb kõrgemasse dimensiooni, loob see uue vibratsioonikeskkonna, mis mõjutab kõike sellel olevat. Uus Maa vibreerib palju kiiremini kui vana Maa, mis tähendab, et kõik sellel olev peab samuti kiiremini vibreerima või maha jääma. See hõlmab meid, inimesi.

 

Meie füüsiline keha koosneb aatomitest, mis vibreerivad erinevatel sagedustel olenevalt meie tervislikust seisundist, emotsioonidest ja mõtetest. Kui puutume kokku uue Maa kõrgemate sagedustega, peavad meie aatomid nendega kas ühtima või olema nendega sünkroonis. Kui me kõrgemate sagedustega häälestume, kogeme harmooniat, tervist ja õnne. Kui me ei häälestu, kogeme ebakõla, haigusi ja stressi.

 

Sama kehtib ka meie vaimse ja emotsionaalse keha kohta. Meie mõtetel ja tunnetel on ka sagedusi, mis võivad kas resoneerida või põrkuda uute Maa sagedustega. Kui me nendega resoneerume, kogeme selgust, loovust ja kaastunnet. Kui me ei resoneeru, kogeme segadust, kaost ja konflikte.

 

Uue Maa vibratsioonikeskkonnaga joondamise võti on tõsta oma vibratsiooni, valides positiivsed mõtted, tunded ja tegevused, mis peegeldavad meie tõelist olemust Valguse ja armastuse jumalike olenditena. Seda tehes ei saa me mitte ainult kasu iseendale, vaid aitame kaasa ka kollektiivsesse ülestõusmisprotsessi, luues positiivse tagasisideahela, mis võimendab
Valgust planeedil.

 

 Kuna üha rohkem inimesi tõstab oma vibratsiooni ja joondub uute Maa sagedustega, loovad nad kriitilise massi, mis nihutab kollektiivse teadvuse 3D-lt 5D-le. Seda nimetatakse planeedi tõusuks, mis on 5D Maa sünnini toimuva kosmilise loenduse kulminatsioon.

 

Planeedi tõus ei ole üks eraldiolev sündmus, vaid järkjärguline ja pidev protsess, mis on toimunud aastakümneid ja jätkub veel aastaid. See ei ole midagi, mis meiega juhtub, vaid midagi, mida me oma vaba tahte ja kavatsusega ühiselt loome.

 

Planeedi tõus ei ole füüsiline ümberpaigutamine, vaid dimensioonide nihe, mis muudab meie ettekujutust ja kogemust reaalsusest. Me ei lahku Maalt, vaid näeme ja tunneme seda uuel viisil. Me ei kaota oma füüsilist keha, vaid muudame need kergemateks ja rafineeritumaks versioonideks. Me ei hülga oma 3D-elu, vaid ületame selle kõrgema tarkuse ja eesmärgiga.

 

Planetaarne ülestõus ei ole eraldumine, vaid kõigi eluvormide ühendamine Maal ja kaugemalgi. Meid ei eraldata üksteisest, vaid meid ühendab Armastuse ja Valguse võrgustik. Meid ei lahuta meie erinevused, vaid me tähistame oma mitmekesisust sama Allika väljendustena. Me ei konkureeri, vaid teeme koostööd kõigi kõrgeima hüvangu nimel.

 

Uue Maa dimensiooni koitmine
5D Maa sünd ei ole maailma lõpp, vaid uue algus. Uus maailm, mis põhineb armastusel, rahul ja harmoonial. Uus maailm, mis on täis rõõmu, küllust ja loovust. Uus maailm, mida juhivad intuitsioon, inspiratsioon ja sünkroonsus. Uus maailm, mis on kooskõlas meie kui inimkogemusega vaimsete olendite tõelise olemusega.

 

Uue Maa dimensiooni tekkimine ei ole kauge tulevik, vaid praegune reaalsus, millele pääseme ligi juba praegu. See ei ole koht, kuhu me peame minema, vaid olemise seisund, mida me peame kehastama. See ei ole unenägu, millest me peame ärkama, vaid nägemus, mida me peame manifesteerima.

 

Uue Maa dimensiooni koitmine ei ole väheste privileeg, vaid sünniõigus paljudele. See ei ole tasu väärilisele, vaid kingitus tahtjatele. See pole väljakutse julgetele, vaid kutse uudishimulikele.

 

Uue Maa Energias olemine
Kui loed seda postitust, on tõenäoline, et tunned juba uue Maa energiat ja tunned huvi, mida see sinu ja sinu elu jaoks tähendab. Võib-olla olete märganud mõningaid muutusi endas ja oma ümbruses, näiteks:

  • Suurenenud tundlikkus energia, emotsioonide ja intuitsiooni suhtes
  • Suurenenud loovus, kujutlusvõime ja manifestatsioonid
  • Laienenud teadlikkus, teadvus ja vaimsus
  • Kiirendatud paranemine, kasv ja transformatsioon
  • Kõrgendatud sünkroonsused, imed ja maagia
  • Nihutatud prioriteedid, väärtused ja eesmärgid
  • Muutunud suhted, karjäär ja elustiil
  • Uued võimalused, väljakutsed ja valikudNeed muutused on märgid, et olete uue Maa energias ja joondute selle vibratsiooniga. Samuti kutsuvad need teid uurima oma potentsiaali ja eesmärki sellel uuel eksisteerimise ajastul.

Uue Maa energias olemine ei tähenda, et peate oma 3D-elust loobuma või oma 3D-mina tagasi lükkama. See tähendab, et peate oma 5D-mina omaks võtma ja integreerima selle oma 3D-ellu. See tähendab, et peate oma füüsilised vajadused oma vaimsete soovidega tasakaalustama. See tähendab oma individuaalsuse austamist, tunnustades samas oma vastastikust sõltuvust.

 

Uue Maa energias olemine ei tähenda, et peate oma probleeme ignoreerima või oma väljakutseid eitama. See tähendab, et peate neile julgelt ja kaastundlikult vastu astuma. See tähendab, et peate need lahendama loovuse ja koostööga. See tähendab neilt tänu ja armastusega õppimist.

 

Uue Maa energias olemine ei tähenda, et sa pead olema täiuslik või valgustatud. See tähendab, et peate olema autentne ja tagasihoidlik. See tähendab, et sa pead olema avatud ja uudishimulik. See tähendab soovi seda teha.

Uus Maa ei ole lihtsalt unistus
5D Maa sünd pole lihtsalt unistus, vaid reaalsus, mis avaneb meie silme ees. See pole lihtsalt võimalus, vaid tõenäosus, mis kasvab iga päevaga. See pole lihtsalt lootus, vaid kindlus, mida toetavad teadus ja vaim.

5D Maa sünd ei puuduta ainult meid, vaid kõiki eluvorme sellel planeedil ja kaugemalgi. See ei puuduta ainult praegu, vaid ka igavikku. See ei puuduta ainult siin, vaid kõikjal.

5D Maa sünd pole lihtsalt sündmus, vaid seiklus. Seiklus, millega oleme kõik oodatud ühinema ja nautima. Seiklus, mida me kõik koos loome ja tähistame.

 

Kas olete selleks valmis?

No Comments

Post A Comment

INVITATION TO NEW EARTH