Wayne Brewer ja Arktuurlased – Vabastame ühendused I 6:17

video

 

Selles videos:

Inglise keeles on selle seansi nimi Releasing Cords and Roots.
Selles tervendavas seansis, Wayne Brewer, kes töötab koos Arktuurlastega, selgitab, mis ühendused on ja juhendab, kuidas neid valgusesse saata. Lisaks osalevad puhastusel Peaingel Miikael, Peaingel Raafael, 100 000 valgussõdalasest kaitseinglit ja arktuurlased, et vabastada sind ühendustest, mis sind või sinu lähedasi väsitavad.
Kõik ühendused ei ole negatiivsed. On ka positiivsed ühendused inimestega, kohtadega, olukordadega. Keskendume siin negatiivsete energeetiliste ühenduste puhastamisele. Ei piisa vaid ühenduste puhastamiseks pinnapealselt. See on nagu umbrohi, mis kasvab tagasi. Oluline on ühendused puhastada ka juurte tasandil.
Seda valgusjõud sellel seansil ka teevad.
Ühendused (cords) on seotud eelkõige selle eluga, kuid võivad olla seotud ka eelmiste või järgmiste eludega.

Kuidas seda seanssi teha
Esiteks ütle: “Luban Arktuurlaste ja teistel valgusjõududel seda puhastavat seanssi teha.
Teiseks: kuula lihtsalt lõdvestunult
Ei ole vaja otseselt midagi teha ega mõelda. Tunneta, kuidas seanss toimib…
Tee nii tihti, kui tundub vajalik.
Ei ole ka vaja igal seansil pingsalt teksti lugeda, lõdvestu ja lihtsalt kuula…

Kui palju negatiivseid ühendusi ühel inimesel on
Wayne Breweri sõnul on inimesel selliseid energeetilisi ühendusi mõnest kuni tuhandeteni. Seetõttu ei maksa ühendusi alahinnata. Samas on võimalik järjepideva osalemisega neist vabaneda.

Kui tihti seda seanssi teha
Seda seanssi võid korrata niikaua, kui tunned endas kergust ja energiat.
Pikemas perpektiivis on soovitav seda teha vastavalt enesetundele ja vajadusele. Mida kõrgemaks muutub isiklik sagedus, seda vähem on vaja sellist puhastust teha. Alguses võib teha igapäevaselt, ka mitu korda päevas, edaspidi näiteks korra nädalas või korra kuus, et enda energiaväli puhas hoida ning enda energiataset hoida ja suurendada.
Seda seanssi on praktiline teha ka näiteks peale seda, kui oled olnud rahvarohkes kohas ja tunned pärast väsimust.
Või peale kohtumist inimestega, kellega seoses tunned hiljem väsimust.
Või mõnel teisel juhul, kui tunned, et vajad enda isiklikus väljas puhtust, kergust ja energiat.

 

Wayne Brewer

on kirjutanud raamatu “Kuidas Arktuurased tervendavad planeeti Maa”

“How Arcturians are healing Planet Earth”

 

Kokku toome siin 8 Wayne Brewer-i ja Arktuurlaste videot ja energiaseanssi.
Alustame selle ühenduste seansiga, sest on väga oluline enda energiaväli puhastada, enda energia tagasi saada ja seda hoida.

Kohtumiseni peagi!

 

 


Inglise keeles

Wayne Brewer and Arcturians – Cutting Cords and Roots

In this healing soundtrack, Wayne Brewer discusses what cords are, and then guides you through the process of releasing them into the light. Learn how to call on the assistance of Archangel Michael, Archangel Raphael, and Jesus to cut any and all cords that are draining you or your loved ones, and releasing these cords as well as their roots, into the light.

 

Cords are a form of etheric energy that can attach to us anywhere on our body. They can connect us to persons, places, or things—in this life, a past life, or even a future life.

 

Cords that are harmful are like weeds. Not only do they need to be cut and sent to the Light, their roots need to be pulled out of the person’s body and sent to the Light, too!

 

In this audio file, I will show you how to call on Archangel Michael and Archangel Raphael to release cords and their roots and send them to the Light so those issues will no longer affect you.

#JÄLGI MEID INSTAGRAMIS