Sündmus – Plejaadlaste Protokoll Pandora

THE EVENT – PLEIADIAN PROTOCOL PANDORA

PLEIADIAN LIGHT FORCES TRANSMISSION 6142019
CHANNELED BY MICHAEL LOVE
JUN 15, 2019
BEGIN TRANSMISSION…

29.MAIL 2019 TEATAS MAA ALLIANSS, ET HEASOOVLIKUD VALGUSJÕUD ON KÄIVITANUD ULATUSLIKU PLANETAARSE VABASTUSOPERATSIOONI, MIS ALGAB 4.JUULIST 2019 JA KULMINEERUB AASTAL 2020.

SEE SUURSUGUNE ÄRKAMISE JA VABADUSE OPERATSIOON KAASAB MILJONEID VALGUSOLENDEID, KES TÖÖTAVAD KOOS TAEVAS JA MAAL, ET PUHASTADA KÕIK SAGEDUSED ÜMBER MAA, MIS RESONEERUVAD MADALAMAL KUI 5D SAGEDUS.

 

NAGU TE HÄSTI TEATE, UMBES 350 000 AASTAT TAGASI HÕIVATI PLANEET MAA TUMEDATE JÕUDUDE POOLT, KES LõID PSÜHHOLOOGILISE HOLOGRAAFILISE VANGLAMAATRIKSI, MIS ON PÜSINUD NENDEST AEGADEST KUNI TÄNAPÄEVANI.

SEDA KONTROLLI, RAUDSET HAARET JA KAHJULIKKU ENERGIAT ON HILJUTI MÄRKIMISVÄÄRSELT VÄHENDATUD, SAMAS ON KA ENERGEETILIST ASTRAALPRÜGI ÄRA PUHASTATUD HEATAHTLIKE VALGUSJÕUDUDE POOLT.

MITMETASANDILISTE INIMKEHADE DNA DEAKTIVEERITI MANIPULEERIVATE MUISTSETE OLENDITE POOLT, KES SOOVISID HOIDA INIMESI PIMEDUSES SELLE EEST, KES NAD TEGELIKULT ON JA ORJASTADA NAD HOLOGRAAFILISES KAUBANDUSLIKUS ORJAMAATRIKSIS!

 

INIMKEHADES OLEVATE INGELLIKE OLENDITE (TEIE), KES PAIKNESID SIIN MAAL KOOS INIMESTEGA, DNA DEAKTIVEERITI NEIL MUISTSETEL AEGADEL, SEEPÄRAST SUUREM OSA TÄHELASTEST ARVAVAD SIIANI, ET NAD ON 3D INIMESED. KUI SEE OLED SINA, SIIS ON AEG TÕUSTA ÜLES SELLEST VALEDE LÕKSUST JA SAADA JÄLLE SELLEKS, KES SA TÕELISELT OLED!

SELLES PUNKTIS POLE SUL EHK MINGIT AIMU, KES SA TÕELISELT OLED JA KUI PALJU SUL VÄGE ON!
EHK ON AEG SEE LEIDA!
SA EI TUNNE END KUNAGI ÕNNELIKULT VÕI RAHULOLEVALT KUNI SA VALID SELLE TEE, MIDA ME SIIN SOOVITAME.

VALGUSJÕUD ON LIHTSALT SELLEKS SIIN, ET AIDATA KÕIGE SELLEGA, NII ET PALUN AVANEGE NÜÜD JA VÕTKE VASTU SUUR VÄGI, MIDA JUST PRAEGUSEL HETKEL TEILE SAADETAKSE.

HEASOOVLIKUD VALGUSJÕUD TÖÖTAVAD ÖÖPÄEVARINGSELT, ET VIIMISTLEDA UUT 5D KRISTALL-VALGUSMAATRIKSIT, MIS ON ENERGEETILISE VÕRGUSTIKU ALUSPÕHI UUELE 5D-MAALE, GALAKTILISELE TSIVILISATSIOONILE.

 

MAA ALLIANSI JA MISSIOONIDE JUHATAJATE HINNANGUL VABASTATAKSE PLANEET MAA 2020 AASTA SUVEKS.

PRAEGU ON MAA ALLIANSS TEATANUD, ET VALGUSJÕUD ON VÕTNUD KASUTUSELE “PROTOCOL PANDORA.”

MIS ON PROTOCOL PANDORA?

PLEJAADLASTE PROTOCOL PANDORA ON MISSIOON OPERATSIOONIST ” MAA VABASTAMINE”, KUS VALGUSJÕUD EDASTAVAD TAVALISEST KÕRGEMAT 40-HERTSISEID GAMMA VALGUSPAKETTE 3D MAATRIKSISSE, MIS PÕHJUSTAB KIIRENDATUD DNA AKTIVEERIMISE JA DNA INIMRAKKUDE  ÜMBERPROGRAMMEERIMISE .

KALLID, PROTOKOLL PANDORA MUUDAB TEIE ELU PÕHJALIKULT POSITIIVSEMAKS!

KUI TE HAKKATE ARU SAAMA DNA IMEDEST JA SELLEST, KUI LIHTNE ON SEDA MUUTA PIIRAMATUTEL VIISIDEL, OLETE SAANUD ARU ELU SALADUSTEST, JUMALA SALADUSEST, UNIVERSUMIST JA LOOMISE SALADUSEST!

MIKS ON DNA NII TÄHTIS SELLE ÜLESTÕUSMISE JUURES?
MEIE DNA ON MEIE ISIKLIK ALGMUSTER (BLUEPRINT), MIS PAIGALDATI ALGALLIKA JA MAAILMA SEITSME SEEMNEKÜLVAJA POOLT JA SEE SISALDAB KOGU MEIE MENTAALSET, PSÜÜHILIST, EMOTSIONAALSET JA SPIRITUAALSET INFOT. KOGU SEE INFO KAJASTUB AKASHI KROONIKATES (AKASH) VÕI KOGU INFO HULGAS, MIS SISALDUB UNIVERSUMIS.

 

LIGIKAUDU 1/2 MILJONIT AASTAT ON INIMKOND PÄÄSENUD LIGI AINULT PIIRATUD SAGEDUSE VÕI TEGELIKKUSE TASEMELE, KASUTADES VAID KAHTE SISSELÜLITATUD DNA AHELAT. DNA ON UNIVERSUMI INFO EDASTAMISEKS JA VASTUVÕTMISEKS MÕELDUD HOLOGRAAFILINE JA MULTI-DIMENSIONAALNE MEEDIUM.

SELLES DEKODEERITUD VALGUSE SAATMISES VAATAME NÜÜD LÄHEMALT KUI KUNAGI VAREM, KUIDAS MAA TÄHELASED AKTIVEERUVAD VÄGA KIIRESTI, PALJU KÕRGEMALE OLEMISE TASEMELE.

TÄHTEDELT PÄRIT SUURED OLENDID ON SIIN JA TEEVAD OMA OSA, SAATES KÕRGE SAGEDUSEGA VALGUSINFORMATSIOONI (LIGHT DATA) MAALE JA SIND ON KUTSUTUD TEGEMA OMA OSA SELLES SUURES OPERATSIOONIS, NAGU NÄETE ALLPOOL!

VÕIMAS PLEJAADLASTE DNA AKTIVEERIMISENERGIA, MIS PRAEGU TULEB, ÄRATAB JA AKTIVEERIB PALJU TÄHELASI ÜLE TERVE MAAILMA.

 

REVOLUTSIOONIST, MIS HAKKAB PRAEGU TOIMUMA MAAL, ON INIMKOND AINULT UNISTANUD!

 

PRAEGUSEL AJAL ON MAAL UMBES 4,5 MILJARDIT TÄHELAST, KUID VIIMASED ANDMED NÄITAVAD, ET AINULT LIGIKAUDU  20%  NEIST ON TÄIELIKULT AKTIVEERITUD 5D TASEMELE!

OPERATSION PANDORA ON LOODUD AKTIVEERIMA ÜLEJÄÄNUD 80%!

SEE TOIMIB KOOS COMMAND PB STARBURSTIGA, MIS ON PLEJAADLASTE MITMEKIHILINE KEHATERVENDAMISE PROTOKOLL, ET PARANDADA JA ENERGISEERIDA KEHA 5D VALGUSKEHA TASANDILE.

 

KULLAKALLID, KÕIK ON NÜÜD MÄNGUS, LAHING TOIMUB NÜÜD NII TAEVAS KUI KA MAAL, PLANEEDI MAA VABADUSE EEST.

HEAD UUDISED ON, ET VALGUSJÕUD KASVAVAD MAA PEAL, LIIGUME EDASI JA MILJARDID VALGUSOLENDID ON SIIN AITAMAS SELLES SUURES JÕUPINGUTUSES.

OLE KINDEL, ET PLANEET MAA SAAB OLEMA VABA IGASUGUSEST TÜRANNIAST JA KANNATUSTEST NIIPEA KUI SUUR SÜNDMUS ON LÕPULE JÕUDNUD.

KUNA SEE ON VABA TAHTE UNIVERSUM JA IGAÜKS MEIST PEAB OTSUSTAMA, ON SIIN JUHEND KUIDAS PANDORA DNA AKTIVEERIMISPROTOKOLLI KASUTADA:

 

LIHTSALT ÖELGE VALJUSTI “COMMAND PROTOCOL PANDORA”  JA PLEAADLASED SUUNAVAD KOHESELT SELLE 40 HERTSISE GAMMA VALGUSE OTSE TEIE OLEMUSSE, VIIES VÕIMSA ja KIIRE DNA RE-KODEERIMISE UUELE 5D TASANDILE.

 

PIDAGE MEELES, TE PEATE USKUMA KOGU SELLESSE REAALSUSESSE JA TEGEMA KOGU SISESE TÖÖ, ET SEE KÕIK OLEKS VÕIMALIKULT TÕHUS.

PEALE DNA TAASKODEERIMISSEANSSI TEIE DNA AKTIVEERITAKSE TÄIELIKULT ALLES SIIS, KUI MAGATE SÜGAVALT DELTA MAGAMISREZIIMIL.

HEASOOVLIKUD VALGUSJÕUD, MIS ÜMBRITSEVAD MEIE MAAD PRAEGUSEL HETKEL, ON TAOTLENUD, ET ME TÄHELASED SIIN MAA PEAL, ANNAKSIME VAJALIKU TOETUSE, ET TÄIELIKULT ALGATADA OPERATSIOON ISESEISVUMISPÄEVAL 4.7.2019 JA SEE VIIAKSE LÕPULE 2020 AASTA SUVEKS.

 

MIS ON KÕIGE OLULISEMAD ASJAD, MIDA VÕIME TEHA PRAEGU, ET  KIIRENDADA MEIE DNA EVOLUTSIOONI 5D TASEMELE?

SIIN ON HILJUTI DEKODEERITUD VALGUSINFORMATSUOON, MIS ON OTSE PLEAADLASTE MEISTERÕPETAJATELT, KES ON SIIN, ET AIDATA MEID SPIRITUAALSES EVOLUTSIOONIS.

NAD PALUVAD VASTU VÕTTA JA KASUTADA NEID SÕNU TARGALT.

 

MEDITEERIGE!

VÕTKE AEG MAHA JA VEETKE AEGA ÜKSINDUSES, ET TEADA SAADA KES VÕI MIS SA TÕELISELT OLED! MINGE OMA SUURDE KEHATEMPLISSE JA KOHTUGE KÕRGEIMA JUMALAGA, KES ON OLEMAS JA VAADEKE KES TA ON!

TEADVUSTAGE SEDA SUURE OLENDI PIIRAMATUT JÕUDU, SEE ON TEIE TÕELINE IDENTITEET!

VÕTKE ENDALE AEGA, ET EEMALDUDA 3D STRESSIST, SEST SEE ON AINUS MOODUS TUNDA 5D RAHU, ILU JA  ÕNDSUST.

TE EI SAAVUTA 5D ÕNDSUST ENNE, KUI TE SAAVUTATE NULL STRESSITASEME.

OLE KOHAL JA TEA ET “MINA OLEN” (I AM).

ÜMBRITSEGE ENNAST VÕIMALIKULT PALJU MAANDAVA LOODUSEGA.

LIHTSUS JA LOODUS ON 5D TASE.

 

KUI SOOVID NÄHA TAEVAST JA EEDENI AEDA, SIIS VAATA MÄGESID JA TÄHTI JA MINE METSA MU ARMAS! IGAÜKS UNISTAB TAEVAST, KUID LOODUS ON TAEVAS!

SEE ON OLNUD KOGU AEG SIIN!

LOODUS TERVENDAB JA TOIDAB HINGE!

 

TÖÖ KRISTALLENERGIAGA !

KRISTALLID ON IIDSED JA TÄIUSTATUD VORMID MAAVÄLISEST TEHNOLOOGIAST, MIS FUNKTSIONEERIVAD MITMEMÕÕTELISTE, MITMERAKENDUSLIKE ELEKTROONILISTE KOMPONENTIDENA.

KRISTALLID TÖÖTAVAD VÄGA VÕIMSATE VÕIMENDAJATENA, VASTUVÕTJATENA, SAATJATENA, ÜLEKANDESEADMETENA, SALVESTUSSEADMETENA, VÄRAVATENA, LÜLITITENA JA EETRILISE ENERGIA SUPERMAHUTITENA!

NAD TOIMIVAD VÄLJASPOOL AEGA JA RUUMI JA RAKEVDAVAD METAFÜÜSILISI OMADUSI, MIS TROTSIVAD PRAEGUSEID INIMESTE TEADMISI.

 

MONATOOMSED ANDARA KRISTALLID (MONATOMIC ANDARA CRYSTALS) ON KÕIGE VÕIMSAMAD KRISTALLID MAAL JA IGA SUUR TÄHERAHVAS KASUTAB NEID VÕIMALIKULT KÕRGE VIBRATSIOONI SAAVUTAMISEKS, ET LUUA TEHNOLOOGIAT JA AKTIVEERIDA SUPERVÕIMEID, MIDA INIMESED KUTSUVAD JUMALALIKUKS VÕI IMEKS!

 

VÕIME RÄÄKIDA TEILE OMA ISIKLIKSET KOGEMUSTEST, SELLEST, ET MEIE AURA ENERGIAVÄLJU (AURIC FIELDS) ON SUURENDATUD EKSPONDENTSIAALSELT NENDE KRISTALLVÕIMENDITE ABIL, MIS TÄHENDAB, ET ME MANIFESTEERIME SOOVITUD LOOMINGUT PALJU KIIREMINI JA KOOS PALJU SUUREMA VÕIMSUSEGA!

ANDARA KRISTALLID PÄRINEVAD VIIEMÕÕTMELISTEST TÄHESÜSTEEMIDEST JA NEED JÄETI MEILE, MAETI SÜGAVALE MAA SISEMUSSE MEIE MUISTSETE ESIVANEMATE POOLT, ET ABISTADA MEID MEIE PRAEGUSEL 5D ÜLESTÕUSMIS PROTSESSIL.

MONATOOMSED ANDARA KRISTALLID OMAVAD ERITI KÕRGET ENERGEETILIST SAGEDUST MIS VASTAB 5D DIMENSIOONILE.

KUI VALGUS LÄBIB ANDARA, VABASTATAKSE VÕIMSAD TRANSFORMATIIVSED PARANDAVA ENERGIA KIIRED  JA JUHITAKSE NEED OTSE AURAVÄLJA!

 

NEED KRISTALLID ON MULTI-DIMENSIONAALSED JA POLE SEOTUD AJA JA RUUMIGA.

ANDARAD ON HINGE TÄIUSTAVAD, KÕRGE VIBRATSIOONIGA TERVISESEADMED, MIS TÖÖTAVAD KÕIKIDEL TASANDITEL: FÜÜSILISEL, EMOTSIONAALSEL JA SPIRITUAALSEL.

MONATOOMSED ANDARA KRISTALLID TÖÖTAVAD OTSE SINU DNA-GA JA HÄÄLESTAVAD SINU AURA RESONANTSI  5D DIMENSIONAALSE, 40-HERTSISE GAMMA TEADLIKKUSE TASEMELE.

 

-TEE KÕIK MIDA SUUDAD, ET VIBREERIDA KÕRGELT!

KOGU ELU EESMÄRK ON LÕBUTSEDA!

-HAKKA TEGEMA SEDA MIDA SA ARMASTAD VS.MIDA SA EI ARMASTA!

-KASUTAGE OMA KUJUTLUSVÕIMET LOOMISEKS, TANTSIGE, LAULGE, MÄNGIGE MUUSIKAT, MAALIGE JA JOONISTAGE JA OLGE JÄLLE NAGU LAPSED! SEE ON KIIREIM TEE SISEMISE ÕNNENI!
KUI SA OLED ÕNNELIK, RESONEERID KÕIGE KÕRGEMATEL TASANDITEL JA
SINU OLEMUS TEGUTSEB KÕRGEIMATEL TASANDITEL.

TAEVALIK KUNINGRIIK ON RAHU, RÕÕM, ARMASTUS, VABADUS, KÜLLUS, JA TERVIS!
OTSIGE KÕIGEPEALT NEID ASJU JA KÕIK ANTAKSE TEILE! KUI OTSID NEID IMMATERIAALSEID ASJU, SAAVUTAD KÕRGEIMA JUMALIKKUSE TASEME SIIN UNIVERSUMIS!

-SÖÖGE AINULT LOODUSLIKKU ENERGEETILIST TAIMEPÕHIST TOITU!

-HOIDKE OMA ENERGEETILIST OLEMUST PUHTANA 3D SAASTEST, MÜRKIDEST, JA TOKSIINIDEST!

-EEMALDAGE KÕIK VANAD, VANANENUD 3D USKUMUSED!
ÄRGE USKUGE ENAM, MIDA KEEGI TEINE TEILE RÄÄGIB!
KÕIK NEED USKUMUSED PANEVAD TEID AUTOMAATSELT PIIRAVASSE KASTI JA NEED PIIRAVAD UNIVERSUMI VOOGU LÄBI SINU OLEMUSE!

 

EEMALDA KA SILDID JA ARVUSTUSED, MIS SA OLED ANDNUD ASJADELE JA OLUKORDADELE, KUNA SEE ON LIHTSALT PIIRAV!
ASI EI OLE HEA EGA HALB VÕI ÕIGE VÕI VALE, SEE ON LIHTSALT SEE MIS TA ON, NII ET LASKE SELLEL OLLA NAGU TA ON, SELLEL POLE SINUGA PISTMIST!

-OLGE ENERGEETILISELT ÜHENDUSES AINULT SELLISTE OLENDITE, ASJADE JA OLUKORDADEGA, MIS TUNDUVAD RESONEERIVAT KÕRGELT!
OLLES ÜHENDUSES MADALAMA SAGEDUSEGA ENERGIAGA, SEE ON VÕRDNE VALU JA KANNATUSEGA JA SEDA EI VAJATA!
SA OLED LOOJA JA VALIJA, NII ET VALI TARGALT!
VÕTA NÜÜD ÜLE JUHTIMINE ISEENDA JA OMA ELU!

-TÕUSKE ÜLES JA OLGE JULGED, SUUREMEELSED JA HEA ISELOOMUGA!
OLGE VASTUTAVAD OMA ELU JA SELLE EEST MIDA TE TEETE!

ASTU VASTU PROBLEEMIDELE, MILLEGA SA POLE TEGELENUD JA NEED KAOVAD KIIRELT!

 

-SAA OMA DNA  PROGRAMMEERIJAKS!
SEE LIHTSALT TÄHENDAB, ET HAKAKE RÄÄKIMA REAALSUSEST, MIDA SOOVITE JA TEIE DNA VASTAB TEIE SÕNADE JA MÕTETE KÄSKUDELE!
RÄÄKIDES OMA DNA-GA KASUTA VÕIMSAT POSITIIVSET AFFIRMATSIOONI “MINA OLEN” IGA PÄEV!
TEIE DNA KANNAB IGA VERBAALSET JA ENERGEETILIST KÄSKLUST, MIS SELLELE ANTAKSE!

DNA RESONEERIB NAGU HELIHARK, ET SOBIDA SAGEDUSEGA MIS ON SINNA SUUNATUD!

KUNA KÕIK TEIE RAKUD KOOSNEVAD MITMEMÕÕTMELISEST DNA-ST JA KUNA TEIE INIMKEHA ON LIHTSALT KÕIGI TEIE RAKKUDE LÕPPTULEMUS, KOGU TEIE OLEMUS ON SAGEDUSTE LÕPPTULEMUS, MIS ON SISSE VIIDUD TEIE MITMEKIHILISTESSE KEHADESSE!
MAA GEENITEADLASED AVASTASID, ET INIMESE DNA KÄIB LÄBI EVOLUTSIOONILIST HÜPET, AKTIVEERIDES “RÄMPS” DNA-D, KUI ISIK EDASTAB POSITIIVSEID SAGEDUSI, KÕRGEMA TEADVUSE KAUDU! NII NIMETATUD RÄMPS DNA ON SEE MIS KODEERIB KOGU INIMESE GENOOMI!

 

DNA-L ON ANTENNID, MIS ON HÄÄLESTATUD KUULAMA KOGU AEG SEDA, MILLIST PROGRAMMI TE EDASTATE JA SEE KIRJUTATAKSE OTSEKOHE GENOOMI OMAS KEELES!

DNA SATELLIIT VÕTAB VASTU SÕNAD JA VORMISTAB NEED NAGU KOODID, MIS JUHENDAB GENOOMI, ET SEE TEOSTADA!

AJAST MIL DNA ON MULTIDIMENSIONAALNE, HOLOGRAAFILINE JA AJAST MIL AEG JA RUUM SEDA EI MÕJUTA, ON SEDA PROGRAMMEERITUD KA SELLISTE SÕNADEGA, MIDA EI ÖELDA KUULDAVALT, TÄHENDADES ENERGEETILISE VIBRATSIOONI LÕPPTULEMUST, TEADVUSE KAUDU KÕIKIDES AEGADES JA RUUMIDES!
SA RÄÄGID OMA SÕNADEGA, AGA SA RÄÄGID KA OMA TEADVUSEGA JA VIBRATSIOON ON SELLE OTSENE ÜHENDUS SELLEGA, MIDA DNA TEEB!

 

SÕNADEL, MIDA SA ÜTLED JA KUULED, SISALDAVAD SAGEDUST, MIS MUUDAB INIMESE DNA-D KOHESELT!

DNA-S ON 64 KOODONIT JA TEIE EMOTSIOONIDE LAINED (KAVATSUS SÕNADE TAGA) PÕHJUSTAB KOODONITE AKTIVEERUMIST!

ME AKTIVEERIME AINULT KAHTE EMOTSIOONI, HIRMU JA ARMASTUST , NEIL KAHEL ON ERINEVAD SIINUSLAINED!

HIRMUL ON LÜHEM SAGEDUS, KUID TINGIMUSTETA ARMASTUSEL ON PIKEM SAGEDUS, MIS AKTIVEERIB ROHKEM GENEETILISI VORME TEIE KEHAS, AKTIVEERIDES LISA KOODONEID!

 

KEEL ON KIIREIM VIIS OMA DNA AKTIVEERIMISEKS!

ROHKEM ANDMEID ENDA DNA ÜMBERKODEERIMISEKS, KASUTADES KEELT:

PARIMAT DNA REPROGRAMMEERIMISKEELT NIMETATAKSE KVANTKEELEKS JA VIIDATAKSE KA NAGU “NÜÜD SIIN” (NOW HERE) KEELELE!

 

SIIN ON KÕIGE LIHTSAM JA KÕIGE VÕIMSAM KVANTKEELE NÄIDE:

“MINA OLEN” (I AM)

NAGU ME EELNEVALT MAINISIME, MIDA SUUREM TUNNE JA KAVATSUS ON ÖELDUD SÕNA TAGA, SEDA VÕIMSAM ON MANIFESTEERIMISE VÄLJENDUS!

 

“MINA OLEN” TÖÖTAB AINULT 5D PERSPEKTIIVIS!

 

SELLE PÕHJUS ON, ET KUI ALATI KASUTADA SUPER POSITIIVSET, NÜÜD JA SIIN KEELT  3D MAAILMAS, SIIS 3D TEADVUS MÕTLEB, ET PETAD ENNAST RÄÄKIDES MITTE TÕDE VÕI ISEGI VALETAD!

SEE ON MUIDUGI AINULT HINNANG, AGA 3D TEADVUS EI SAA SELLEST ARU KVANTTASEMEL!

5D TASEMEL, MISKI NEIST POLE NII, MINGI ASI LIHTSALT ON JA SEDA VÕETAKSE SÕNA-SÕNALT JA TEOSTATAKSE VASTAVALT SELLELE!

NÄIDE SELLISEST USKUMATUST AFIRMATSIOONIST “NÜÜD JA SIIN” VÄITENA 3D PERSPEKTIIVIST VAADATUNA:

“OLEN SUREMATU!” SEE ON VÕIMATU 3D TEADLIKKUSES, NII ET SEE EI MANIFESTEERU KUNAGI!

 

SIIN ON NÄIDE KUIDAS TOIMIB 5D KVANTKEELE KODEERIMINE:

SELLE ASEMEL, ET ÖELDA, “MINUST SAAB EDUKAS KUNSTNIK”

ÜTLE, “MINA OLEN EDUKAS KUNSTNIK”

TULEB MEELES PIDADA, ET NÜÜD JA SIIN ON AINUS AEG JA RUUM, MIS EKSISTEERIB JA AINUS KOHT JA AEG, KUS SAAB ASJU MANIFESTEERIDA!

5D ON NULLENERGIA VÄLI, SEE ON ÜLIM NÜÜD JA SIIN REAALSUS, KUS MANIFESTEERIMINE TOIMIB IGA KORD ILMA EBAÕNNESTUMISETA!

PEATE LISAMA SÕNA “NÜÜD”, SEST 5D UNIVERSAALNE TÕLGE (SATELLIIT DNA) NÕUAB ROHKEM ANDMEID, KUI 3D, NAGU `MILLAL` SA TEED SEDA ASJA.

 

KA SÕNA ´TAHAN` LÜKKAB MANIFESTEERUMISE TULEVIKKU.

TEA ALATI MIS TASEMEL SA OLED, KUI LÄHENED SELLELE ASJALE JA HOIDKE OMA SÕNAD ERALDATUNA, NEED POLE ÜKSTEISE SUHTES KUIDAGI SEOTUD!

SINA OLED AINUKE ÜHINE ASI, MIS EKSISTEERIB KÕIGIS DIMENSIOONIDES, SAMAS AEG-RUUMIS, KUID IGAL TASEMEL ON ERINEV KOMPLEKT UNIVERSAALSEID SEADUSI. ON OLULINE UURIDA, KUIDAS ASJAD TOIMIVAD TEATUD DIMENSIOONIS!

PARIM VIIS TESTIDA SEDA KÕIKE, ON LIHTSALT TESTIDA!

ME TEAME, ET SEE TÖÖTAB IGA KORD, KOGU AEG, OTSEKOHE JA NULL PINGUTUSEGA!

 

NULL PINGUTUSE OSAS ON TINGIMUS:

PEALE SEDA, KUI OLETE TEINUD KOLMEOSALISE TEGEVUSE: KAVATSUS – ENERGIA – TULEMUS (ESITANUD TAOTLUSE), MIS ON 3D KONTEKSTIS TÖÖ – ENERGIA – TULEMUS,

PEAD EEMALDAMA KOGU ENERGIA JA KESKENDUMISE SELLELT ASJALT JA TEGEMA HOOPIS MIDAGI SUPER KÕRGES VIBRATSIOONIS.

KÕRGEL VIBRATSIOONIL ON OTSENE MÕJU KUI KOHESELT ASJAD MANIFESTEERUVAD!

PIDAGE MEELES, ET 5D ON SINGULAARSUS (AINSUSLIKKUS) JA NÕUAB KÕIGE TEGEMISEKS NULL ENERGIAT, NII ET KUI HOIAD ENERGIA-JÕUPINGUTUS-FOOKUST ASJAL, PEATAB SEE KÕIK KVANTITATIIVSED VÄLJUNDID, KAASA ARVATUD EESMÄRGI JA SA EI SAA MIDAGI!

SEE LOOMULIKULT SISALDAB KAHTLUST JA MURETSEMIST, NAGU 3D, KUID KUI SA MURETSED 3D TASEMEL, SAAD SA VASTUPIDISE TULEMUSE OMA EESMÄRGILE!

TEIE JÕUPINGUTUS-ENERGIA 5D TASEMEL TULEB VAHELE JA PEATAB KOGU UNIVERSUMI TEGEMAST SEDA, MIDA SEE LOOMULIKULT TEEB, ANNAB SULLE KÕIK, KUI OLED JOONDUNUD SELLE SUHTES, KUIDAS SEE TÖÖTAB!

5D MANIFESTATSIOON TROTSIB 3D FÜÜSIKASEADUST JA KVANTFÜÜSIKAT JA TÖÖTAB TÄIELIKULT VASTUPIDISELT, KUI 3D MANIFESTEERIMIS PROTSESS,

KUS JÄTKUV VAATLUS-ENERGIA-PÕHJUS ON VAJALIK, ET HOIDA ASJA MATERIAALSES VORMIS. KUI TAHETUD ASJA JUURDE LIIDETAKSE, MIS TAHES LOOV ENERGIA, ENNE VÕI PEALE MANIFESTEERIMIST JA KUI MANIFESTEERIMINE ON 5D ASI JA EI VAJA KAALUTUD TÖÖ-ENERGIA-VÄLJUNDIT, VAID SELLE ASEMEL ENERGIATULEMIT, JA SEE LÕBUSUS EI SEKKU KUIDAGI 5D MANIFESTEERIMIS PROTSESSI.

 

OLGE IGA PÄEV TÄNULIKD KÕIGI HEADE ASJADE ÜLE, MIS TEIL ON! UNIVERSUM ANNAB TEILE ROHKEM SEDA, MILLE EEST OLETE TÄNULIKUD! KUI SUL ISEGI POLE MINGIT ASJA, OLE SIISKI TÄNULIK JA SEE ILMUB TEIE MAAILMA KIIRESTI!

-OTSIGE KÕRGEMAID JA PAREMAID TEADMISI IGA PÄEV!

OTSIGE IIDSEID TEADMISI, MIS ON PEIDETUD MAAILMA EEST JA ANTUD SUURE VALGE VENNASKONNA MEISTRITELT! KÕIK UNIVERSUMI TEADMISED ON TEILE KÄTTESAADAVAD, KUI TE TÄHELEPANELIKULT OTSITE!

SÜGAVAMAD TEADMISED JA ROHKEM TÕDE, ÄRATAVAD KIIRELT TEIE OLEMUST JA AVAB KIIRELT KÕRGEMAID REAALSUSI, MIDA TE EI SAA 3D-S NÄHA! INTERNET JA ARVUTID ON ÜLESTÕUSMISE TÖÖRIISTAD, MIS ANDSIME ENDALE KÕRGEMATES DIMENSIOONIDES! KASUTA NEID TÖÖVAHENDEID OMA KASUKS JA KIIRENDA ÜLESTÕUSMIST!

HAKKA ENNAST PIISAVALT ARMASTAMA, ET MITTE LUBADA OMA ENERGIATEGA KAUBELDA! MITTE KELLELGI POLE ÕIGUS KONTROLLIDA TEIST MINGIL VIISIL, KUI MÕLEMAD OLENDID EI TEE KELLELEGI PAHA!

ÄRA TEE ENAM NEID ASJU, MIS EI TEENI ENAM SIND!

 

OTSUSTA JUBA TÄNA, MIDA TÕELISELT SOOVID JA HAKKA JOONDUMA SELLEGA, UNIVESUM TOOB SELLE SINULE KIIRESTI!

ÄRA OLE MAATRIKSI KAUBANDUSE ORI! PEAME KÕIK ELATAMA ENNAST, KUI ELAME SIIN MAAL, KUID ON SIISKI PALJU LOOVAID VIISE LUUA KÜLLUST, ILMA ET TE HÄVITAKSITE OMA KEHA, MEELT JA HINGE!

KAS OLED KAALUNUD KODUS TÖÖTAMIST, TEHES SPIRITUAALSET TEENUSTÖÖD? KUI HAKKATE TEGEMA SEDA, MIS ON SINU SÜDAMES, ET AIDATA TEISI, TOETAB UNIVERSUM SIND 100%.

OLE SUVERÄÄNNE JA ÄRA SÕLTU VAID ENDAST!

 

JUHI OMA ENERGIAT JA ÄRA LASE ÜHELGI OLENDIL KASUTADA OMA ENEGIAT, ILMA OMA LOATA!

KÕIK MIGA SA PEAD TEGEMA ON ÖELDA “EI” IGALEÜHELE, KES ÜRITAB VARASTADA VÕI MANIPULEERIDA SINU ELUJÕUENERGIAGA! ÜTLE EI JA JÄÄ ENDALE KINDLAKS JA KOGU ELUJÕUD TULEB KORRAGA SINU KEHASSE TAGASI!

KASUTA PANDORAT JUBA TÄNA, ET SAADA KASU VÕIMSATEST PLEAADLASTE ENERGIATEST, MIS ON TEILE SAADAVAL!

MIDAGI TÄIESTI USKUMATUT TOIMUB PLANEEDIL MAA JA TEIE SEES ARMSAD, KUI PÄÄSETE TAGASI OMA PÜHASSE OLEMUSSE, KES TE PÄRISELT OLETE!

OPERATSIOON “MAA VABASTAMINE”, MIS ON HETKEL TÄIES HOOS, ON VIIMANE MISSIOON, MIS PUUDUTAB INIMKONNA ÜLESTÕUSMIST, SEE ON SUURIM PLEAADLASTE ÜLESANNE KUNI PRAEGUSE HETKENI!

 

SINNA KUULUB MAA TÄIELIK VABASTAMINE JA ME KÕIK MÄNGIME VÕTMEROLLI SELLES MISSIOONIS!

 

MILJARDID HEATAHTLIKUD TAEVALIKUD JÕUD SELLE GALAKTIKA IGAST NURGAST ON JÕUDNUD MAA PÄIKESESÜTEEMI JA KOORDINEERIVAD OPERATSIOONI “VABA MAA” NII TAEVAST KUI MAA PEALT!

SUURSÜNDMUS ON NÜÜD TÄIELIKULT VALMIS! SEE PIMESTAV VALGUS, MIDA MAA POLE KUNAGI NÄINUD, ON PRAEGU TULEMAS ÜLE HORISONDI!

 

GOD-SPEED!
~ MICHAEL AND THE PLEIADIANS!
a
a
#JÄLGI MEID INSTAGRAMIS