Contact Dish

Contact Dish Project

Kohtumispaiga Projekt

Sunday, March 18, 2018

Kontakt

Planeedi ettevalmistamiseks Kokkusurumise Läbimurdeks (Compression Breakthrough) on Valgusjõud palunud mul juhendada maapinna populatsiooni, et muuta planeedi pind nn kohtumispaigaks või kontaktalaks.

 

Juhised:

 

Kui teil on kinnistu, millel on väike tasane ala, kuid mis on piisavalt suur, et Plejaadide taldrik saaks maanduda, võite vaikselt öelda järgmise dekreedi:

 

„Oma Mina Olen kohaloleku nimel ma määran ja käsin Plejaadide laeva maabumise maale, mis mulle kuulub, ja minu esimese füüsilise kontakti plejaadlastega sellelt laevalt võimalikult kiiresti, parimal võimalikul viisil.“

 

On väga oluline, et te MITTE KUNAGI seda dekreeti valjusti välja ei ütleks ja oma dekreedist kunagi kellelegi ei räägiks, vastasel juhul ei saa te Contact Dish projekti osaliseks. Kui te ei anna kellelegi teada, kas tegite dekreedi või mitte, siis kaitsete oma kontaktide püsimist plejaadlastega füüsiliste ja mittefüüsiliste kabaali sekkumiste eest, mis võiksid seda takistada. Kuid igal juhul saate Contact Dishi juhiseid jagada inimkonna ärganud osaga.

 

7×7 meetrit/jardi on väikse Plejaadide laeva maandumiseks absoluutne miinimum, optimaalne on 30×30 meetrit.

 

Ütlematagi selge, et plejaadlased on positiivsed valgusolendid. Kui te pole selles kindel, pole Contact Dish protokoll teie jaoks.

 

Tuhandete inimeste kombineeritud vaba tahe, kes teevad selle dekreedi üle maailma, saadab pulseeriva Valguse sidusa kontaktsignaali planeedi energiavõrku ja Plejaadlastele. See muudab tõhusalt kogu planeedi kontaktalaks. Selle toimumiseks vajalik kriitiline mass on umbes 12 000 inimest. See on märk plejaadlastele ja galaktilisele keskrassile, et ärganud osa inimkonnast on jõudnud vaimse küpsuseni, mis võrdub 0,75-ga Kardaševi skaalal:

 

http://www.veronicasicoe.com/blog/2014/04/the-kardashev-scale-0-to-6/

 

See on indikaator, et kontaktide jada võib alata.

 

 

 

Inimkond on kontaktiks valmis:

 

http://www.astronomy.com/news/2018/02/a-new-study-shows-mankinds-reaction-to-alien-life-would-be-quite-positive

 

https://www.youtube.com/watch?v=9qVguGkKnVw

 

Kontakti loomise tegevuste järjestust on õigesti kirjeldatud järgmise raamatu viimastel lehekülgedel:

 

https://livelovegod.files.wordpress.com/2016/06/1-1-kencareythestarseedtransmissions.pdf

 

Laskem kontaktide jadal alata. Muutkem see planeet kontaktalaks!

 

Valguse võit!

 

Posted by Cobra at 4:54 PM

Email ThisBlogThis!Share to TwitterShare to FacebookShare to Pinterest

Labels: Contact Dish, Pleiadians

#JÄLGI MEID INSTAGRAMIS