An invitation into New Earth

Lõvivärava Portaal 888

Lõvivärava Portaal 888

Lõvivärava Portaal on kosmiline sündmus, mis leiab aset igal aastal ajavahemikus 28. juulist kuni 12. augustini ja saavutab haripunkti 8. augustil (8/8), kui Päike on Lõvi sodiaagimärgis ja joondub öötaeva heledaima tähe Siiriusega. See joondus loob võimsa Päikese- ja täheenergia sissevoolu, mis võib aktiveerida meie intuitsiooni, loovust ja avaldumisvõimeid. Lõvivärava portaali seostatakse ka numbriga 8, mis tähistab lõpmatust, küllust ja karmalist tasakaalu. Kuid mis see täpselt on ja kuidas saate selle energiat maksimaalselt ära kasutada? Siin on kõik, mida pead selle erilise päeva kohta teadma:

 

Lõvivärava portaal on termin, mida kasutatakse Päikese joondumise kirjeldamiseks Lõvis, Maa, Orioni vöö ja tähe Siiriuses. Selle joonduse aktiveerib Siiriuse tõus, mis on öötaeva heledaim täht ja tuntud ka kui vaimne päike. Siirius on seotud külluse, tarkuse ja vaimse ärkamisega.

 

Põhjus, miks seda portaali Lõviväravaks kutsutakse, on see, et see juhtub Lõvihooajal, kui päike on Lõvi märgis. Päikese valitsetud Lõvi on originaalsuse, vapruse, kire ja eneseväljenduse sümbol. Lõvi sümboliseerib ka lõvi, kes on võimas loom, kes kehastab juhtimist, enesekindlust ja suveräänsust.

 

Kuupäeval 8/8 on ka numeroloogiline tähendus, kuna 8 on lõpmatuse, külluse ja avaldumise arv. Külli pööratuna tähistab 8 igaviku ja lõpmatute võimaluste sümbolit. 8 kordamine võimendab selle energiat ja loob portaali või värava kõrgemate sageduste jaoks meie reaalsusesse sisenemiseks.

 

Lõviportaali kõrghetk on 8. augustil ehk 8/8, mida peetakse numeroloogias meisternumbriks. See kuupäev võimendab portaali energiat ja kutsub meid joonduma oma kõrgeima potentsiaali ja eesmärgiga. Mõned inimesed usuvad, et Lõvivärava portaal on algatus kõrgemale teadvuse tasemele ja vaimsele ärkamisele. Sellele algatamisele juurdepääsuks peame olema avatud portaali kaudu tulevate juhiste ja sõnumite vastuvõtmiseks.

 

Millised on Lõvivärava Portaali potentsiaalsed võimalused?
Päike on Lõvi loomulik valitseja, lõvi, julguse, loovuse ja eneseväljenduse märk. Kui Päike Lõvi märki siseneb, suurendab see meie enesekindlust, elujõudu ja rõõmu. Päike esindab ka meie hinge ja identiteeti, seega on aeg särada oma Valgust ja jagada oma kingitusi maailmaga. Päike Lõvis suurendab ka Lõvivärava portaali kaudu tuleva päikese tuleenergiat. See tuleenergia võib aidata meil ära põletada kõik hirmud, kahtlused või blokeeringud, mis takistavad meil elada oma tõelist olemust.

 

Lõvivärava Portaali peetakse suurte võimaluste ja potentsiaali avaldumise ajaks. See on aeg, mil saame joonduda oma kõrgeima eesmärgi ja visiooniga ning meelitada oma ellu rohkem küllust, rõõmu ja eneseteostust. See on ka aeg, mil saame ligipääsu kõrgematele teadvuse ja intuitsiooni tasanditele ning saame juhiseid ja inspiratsiooni oma vaimsetelt teejuhtidelt ja kõrgematelt minadelt.

 

Lõvivärava portaal on suurepärane võimalus muuta meie isiklikke energiavooge ja viia need vastavusse meie kõrgeima hüvega. See tähendab igasuguse negatiivse või seiskunud energia puhastamist meie füüsilisest, vaimsest, emotsionaalsest ja vaimsest kehast. Seda saame teha mediteerides, päevikut pidades, joogat tehes, looduses aega veetes või kasutades kristalle, heli või aroomiteraapiat. Samuti võime paluda abi oma teejuhtidelt, inglitelt või esivanematelt, et aidata meil oma energiavälju puhastada ja tervendada.

 

Lõvivärava Portaali üks eeliseid on see, et see aitab meil liikuda 5D-südamekesksele mõtteviisile. See tähendab elamist armastuse, kaastunde, tänulikkuse ja ühtsuse sagedusel. 5D mõtteviis ületab 3D-reaalsuse piirangud, nagu hirm, eraldatus, puudus ja duaalsus. Selle asemel hõlmab see 5D-reaalsuse lõputuid võimalusi, nagu küllus, rõõm, harmoonia ja koosloomine. Sellele mõtteviisile ligi pääsemiseks peame aktiveerima oma südametšakra ning looma ühenduse oma sisemise tarkuse ja jumaliku juhatusega.

 

Kuidas saate Lõvivärava Portaali manifesteerimiseks kasutada?
Lõvivärava portaal on ideaalne aeg manifestatsiooni harjutamiseks, mis on kunst luua oma mõtete, tunnete, uskumuste ja tegudega oma reaalsus. Manifestatsioon toimib kõige paremini siis, kui on selge, mida sa tahad, miks sa seda tahad ja kuidas tunned end, kui sul see on. See eeldab ka seda, et usaldate protsessi, lasete lahti kiindumusest tulemusesse ja võtate oma eesmärkide saavutamiseks inspireeritud meetmeid.

 

Siin on mõned sammud, mida saate järgida,et kasutada Lõvivärava portaali manifestatsiooniks:

 

Määrake oma kavatsus. Kirjutage üles, mida soovite oma elus olevikuvormis avaldada, nagu oleks teil see juba olemas. Olge konkreetne, positiivne ja realistlik. Näiteks: “Ma elan oma unistuste kodus koos oma armastava partneriga” või “Ma juhin edukat Interneti-äri, mis aitab inimesi”.

 

Visualiseerige soovitud tulemus. Sulgege silmad ja kujutage ette, et elate oma kavatsusele võimalikult elavalt. Kasutage kõiki oma meeli, et muuta see tõeliseks. Vaadake end õnnelikuna, rahulolevana ja tänulikuna. Tundke emotsioone, mis kaasnevad sellega, et teil on see, mida soovite.

 

Kinnitage oma kavatsust. Korrake oma kavatsust valjult või mõtetes mitu korda veendunult ja entusiastlikult. Võite kasutada ka kinnitusi, mis toetavad teie kavatsust, näiteks “Olen väärt küllust saama” või “Ma tõmban ligi oma hingesugulast”.

 

Väljendage tänulikkust. Tänage universumit, Jumalat või oma kõrgemat jõudu teie kavatsuse täitmise eest. Tundke tunnustust selle eest, mis teil praegu on ja mida te saate. Samuti võid kirja panna nimekirja asjadest, mille eest oled oma elus tänulik.

 

Tegutsemine. Järgige mis tahes juhiseid või inspiratsiooni, mis teile seoses teie kavatsusega tuleb. Tehke samme, mis viivad teid eesmärgile lähemale. Olge avatud võimalustele ja võimalustele, mis teel ilmnevad. Uskuge, et kõik töötab teie kõrgeimaks hüvanguks.

 

Loobu ja vabasta. Vabastage kõik kahtlused, hirmud või mured, mis võivad teie kavatsusega seoses tekkida. Vabastage kõik ootused või kiindumused selle suhtes, kuidas või millal see avaldub. Usaldage, et Universum on teie seljataga ja annab teile soovitud õigel ajal ja õigel viisil.

Järeldus
Lõvivärava Portaal on võimas aeg kasutada oma sisemist lõvi ja vallandada oma loominguline potentsiaal. See on ka aeg joonduda oma hinge eesmärgiga ja viia oma unistused reaalsuseks. Avades end päikese- ja täheenergiale, mis tuleb läbi portaali, saame kogeda transformatsiooni oma teadvuses ja energiavoogudes. Samuti saame nihkuda 5D-südamekesksele mõtteviisile, mis võimaldab meil elada armastuse ja rõõmu sagedusel.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

INVITATION TO NEW EARTH