Affiliate marketing
17329
page-template-default,page,page-id-17329,theme-bridge,bridge-core-2.0.9,woocommerce-no-js,qode-news-2.0.2,mega-menu-top-navigation,mega-menu-mobile-navigation,mega-menu-popup-navigation,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
[vc_tta_tabs]

akara.ee keskkond toob Teieni uut ja kasulikku infot, mis ühendab vaimse maailma ja uue teaduse.
Lehelt leitav info on meie kasutajate jaoks tõlgitud eesti keelde.
Siit leiad enam kui 200 eestikeelse tõlkega videot kuuest valdkonnast:

küllus, tervenemine, suhted, järgi oma kirge, kvantmaailm ja väli, enda sageduse tõstmine.

akara.ee missioon
Aidata kaasa inimese teadvuse avardamisele. Lehelt leitav info võimaldab efektiivselt muuta enda igapäevast elu.
Läbi enda teadvuse avardamise on võimalik avardada ka inimkonna teadvust ja mõjutada positiivselt kogu maailma.
Oleme jõudnud ajajärku, kus oleme valmis muutma samaaegselt iseennast ja maailma.” – Dr. Amit Goswami

Uskumused
Info, mis oli veel natuke aega tagasi enamikule kättesaamatu, on mõeldud tegelikult kõigile, kes on selleks valmis. Fakt, et oled sellele lehele sattunud on selge märk, et oled uue info jaoks valmis.
Praegune aeg soosib positiivsete muudatuste tegemist. Akara keskkond annab sulle selgema ülevaate maailmast ja uutest võimalustest, et rakendada enda tegelikku potentsiaali.

Infoallikad
Sinuga jagavad teadmisi tunnustatud autorid, kes räägivad vaimsest maailmast, uuest teadusest ning uutest praktikatest.
Dr. Bruce Lipton, Dr. Joe Dispenza, Eckhart Tolle, Gregg Bradden, Lille Lindmäe, Mas Sajady, Dr. Gary Craig ja teised.
Lehel olevad teadlased toovad sinuni “uue teaduse”, mille alla kuuluvad näiteks kvantfüüsika ja epigeneetika.
Teadlased ja autorid räägivad praktilistest lahendustest läbi mille saame ise juhtida enda elu ja muuta enda reaalsust.

akara.ee visioon
Tuua inimesteni e-kursused maailma tippautoritelt nagu Dr. Joe Dispenza, Dr. Amit Goswami, Dr. Bruce Lipton ja paljud teised.
Tuua oma ala spetsialistid tervise ja enesearengu teemadel Eestisseseminare ja töötubasid andma.
Pakkuda inimestele tippautorite raamatuid ja informatsiooni, mis on tõlgitud eesti keelde.

See keskkond on inimestele, kes lisaks tavapärastele lahendustele soovivad leida lisa. Uusi võimalusi.

Teemasid on palju ja kõik teemad ei pruugi ja ei peagi ühel ajal korraga huvi pakkuma. Võta see, mis hetkel tundub huvitav ja vajalik. Teemad, mis sulle hetkel huvi ei paku, võid julgelt kõrvale jätta. Kui sa ei ole kindel, millises järjekorras lehel olevaid materjale lugeda, võid alustamiseks valida autorite menüüst Bruce Liptoni, Eckhart Tolle’i või Wayne Dyeri. Seejärel liigu edasi Bashari, Abrahami, Diana Cooperi ja Lille Lindmäe poole.

Selline järjekord on soovituslik. Võta seda keskkonda kui Rootsi lauda – vali, mis tundub antud hetkel sobilik. Usalda enda sisetunnet. Oled igal ajal oodatud keskkonda uuesti külastama – võimalik, et siis tunduvad hoopis teised teemad vajalikud.

See keskkond on loodud koostöös ja mõeldud jagamiseks. Siin keskkonnas räägitakse üldistel teemadel nagu Kuldajastusse minek ja ka praktilistel teemadel nagu igapäevased materiaalsed teemad ja terviseküsimused. Kõik eluvaldkonnad moodustavad kokku terviku ja on üksteisega seotud. Mõned teemad võivad olla väga uued, näiteks dimensioonid, olendid, DNA muutmine, enda ajaloo muutmine ja nii edasi, kuid ära lase ennast  sellest segadusse ajada – ajapikku muutuvad asjad selgemaks.

Kuigi see keskkond sisaldab väga palju teemasid ja materjali, on hea mõte otsida ise ka lisa. Vahel on meil vaja mingi teemaga põhjalikumalt tegeleda. Anna teada, kui oled leidnud väärt infot, mida oled enda heaks saanud kasutada ja mida soovid ka teistega jagada.

Juhul, kui teemade valik tundub liiga lai, on võimalik läheneda ühe valdkonna kaupa. Valdkondasid on neli: eneseareng, tervis, suhted ja materiaalsed küsimused. Kõik valdkonnad ja teemad on tegelikult seotud –  küsimus on selles, millist sul hetkel kõige rohkem vaja on. See keskkond täieneb pidevalt. See ei ole lõplikult valmis ja võib-olla ei peagi olema.

Saad anda omapoolse panuse, kui jagad oma positiivset kogemust selle keskkonnaga. Niimoodi saad aidata ka teisi teadlikumaid otsuseid vastu võtta. See ongi selle keskkonna peamine eesmärk – koostöö, uued võimalused ja teadlik areng. Nagu öeldakse: “Olen oma elus kus olen ja see on parim koht edasiminekuks!” Põnevat avastamist ja miks mitte kohtumiseni sel rännakul !

[/vc_tta_tabs]
[vc_custom_heading text=”Akara keskkond – mis ja kellele see on” font_container=”tag:h2|font_size:24px|text_align:center|color:%23555555|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]
[media alignment=”right” slideshow=”posts” slideshow_post=”33″ slideshow_page=”244″ image=”17337″]
[vc_custom_heading text=”Siit leiad rohkesti kvaliteetseid ja väärtuslikke videosid, artikleid ja intervjuusid oma ala parimatega.

Materjale on neljast eluvaldkonnast –

eneseareng, tervis, suhted, materiaalne.

See on loodud koostöös ja mõeldud jagamiseks.” font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left|color:%23555555|line_height:24px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]

See keskkond on inimestele, kes lisaks tavapärastele lahendustele soovivad leida lisa. Uusi võimalusi.

Teemasid on palju ja kõik teemad ei pruugi ja ei peagi ühel ajal korraga huvi pakkuma. Võta see, mis hetkel tundub huvitav ja vajalik. Teemad, mis sulle hetkel huvi ei paku, võid julgelt kõrvale jätta. Kui sa ei ole kindel, millises järjekorras lehel olevaid materjale lugeda, võid alustamiseks valida autorite menüüst Bruce Liptoni, Eckhart Tolle’i või Wayne Dyeri. Seejärel liigu edasi Bashari, Abrahami, Diana Cooperi ja Lille Lindmäe poole.

Selline järjekord on soovituslik. Võta seda keskkonda kui Rootsi lauda – vali, mis tundub antud hetkel sobilik. Usalda enda sisetunnet. Oled igal ajal oodatud keskkonda uuesti külastama – võimalik, et siis tunduvad hoopis teised teemad vajalikud.

See keskkond on loodud koostöös ja mõeldud jagamiseks. Siin keskkonnas räägitakse üldistel teemadel nagu Kuldajastusse minek ja ka praktilistel teemadel nagu igapäevased materiaalsed teemad ja terviseküsimused. Kõik eluvaldkonnad moodustavad kokku terviku ja on üksteisega seotud. Mõned teemad võivad olla väga uued, näiteks dimensioonid, olendid, DNA muutmine, enda ajaloo muutmine ja nii edasi, kuid ära lase ennast  sellest segadusse ajada – ajapikku muutuvad asjad selgemaks.

Kuigi see keskkond sisaldab väga palju teemasid ja materjali, on hea mõte otsida ise ka lisa. Vahel on meil vaja mingi teemaga põhjalikumalt tegeleda. Anna teada, kui oled leidnud väärt infot, mida oled enda heaks saanud kasutada ja mida soovid ka teistega jagada.

Juhul, kui teemade valik tundub liiga lai, on võimalik läheneda ühe valdkonna kaupa. Valdkondasid on neli: eneseareng, tervis, suhted ja materiaalsed küsimused. Kõik valdkonnad ja teemad on tegelikult seotud –  küsimus on selles, millist sul hetkel kõige rohkem vaja on. See keskkond täieneb pidevalt. See ei ole lõplikult valmis ja võib-olla ei peagi olema.

Saad anda omapoolse panuse, kui jagad oma positiivset kogemust selle keskkonnaga. Niimoodi saad aidata ka teisi teadlikumaid otsuseid vastu võtta. See ongi selle keskkonna peamine eesmärk – koostöö, uued võimalused ja teadlik areng. Nagu öeldakse: “Olen oma elus kus olen ja see on parim koht edasiminekuks!” Põnevat avastamist ja miks mitte kohtumiseni sel rännakul !

[media image=”17338″]
[vc_custom_heading text=”Autorid” font_container=”tag:h2|font_size:24px|text_align:center|color:%23555555|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]
[vc_custom_heading text=”Selle keskkonna infoallikaks on järgnevad autorid” font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:center|color:%23555555|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]
[media image=”17340″]
[list icon=”moon-checkmark”][list_item style=”titledesc” title=”Abraham (Esther Hicks)” desc=”Esther Hicks kanaldab infot, mis pärineb mittefüüsiliselt tasandilt. Tegemist on Abrahami nimelise olendite grupiga, kes kirjeldab end kui ühtset teadvust”][list_item style=”titledesc” title=”Dr. Bruce Lipton” desc=”Liptoni murrangulised rakumembraani uuringud on avanud tee uuele teadusele nimega epigeneetika ning teinud temast tänapäeva bioloogia juhtfiguuri”][list_item style=”titledesc” title=”Eckhart Tolle” desc=”Eckhart Tolle on mitmete raamatute autor, vaimne õpeta ja nõutud esineja, kes jagab oma õpetusi kõikjal maailmas toimuvatel seminaridel ning telesaadetes”][list_item style=”titledesc” title=”Lilou Mace” desc=”Lilou Mace on Prantsuse-Ameerika autor, veebi-TV saatejuht ja tuntud rahvusvaheline videoblogija aastast 2005. Ta reisib üle maailma ja intervjueerib inspireerivaid inimesi”][/list]
[list icon=”moon-checkmark”][list_item style=”titledesc” title=”Bashar (Darryl Anka)” desc=”Bashar on mitmedimensionaalne olend, sõber tulevikust, kes on viimased 33 aastat rääkinud läbi kanaldaja Darryl Anka, jagades teadmisi universumi ja Maa kohta”][list_item style=”titledesc” title=”Diana Cooper” desc=”Diana Cooper on 24 raamatu autor, mida on tõlgitud 20 keelde. Ta on inspireerinud tuhandeid inimesi täitmaks oma vaimset potensiaali”][list_item style=”titledesc” title=”Lille Lindmäe” desc=”Lille Lindmäe on ülitajur, bioväljade tikkija ja ley liinide meister. Ta on töötanud aastakümneid biovälja korrektorina ning ravijana Eestis ja Soomes

“][list_item style=”titledesc” title=”Dr. Wayne Dyer” desc=”Dr. Wayne Dyer on rahvusvaheliselt tuntud kirjanik ja kõneleja enesearengu teemadel. Ta on enam kui 40 raamatu autor, millest väga paljud on üle maailma tuntud ja New York Timesi TOP 10-s
“][/list]

[textbar style=”style_2″ button_title=”Autorite videod >” button_link=”https://seraphina.ee/materjalid” icon=”icon-youtube-play”]
[media image=”17341″]
[vc_custom_heading text=”Küsimused ja vastused” font_container=”tag:h2|font_size:24px|text_align:center|color:%23555555|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]
[vc_custom_heading text=”Vaata, mida autorid vastavad erinevatele küsimustele” font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:center|color:%23555555|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]

1. Miks minuga juhtuvad pidevalt sarnased olukorrad

2. Mida võimaldab kõrgemal sagedusel olek

3. Mida teha, et enda sagedust kõrgemale tõsta

4. Miks on meeleseisund olulisem kui olukord

5. Kuidas meid mõjutavad meie uskumused ja taju

6. Kuidas säilitada rahu tänapäeva kiires ja mürarikkas maailmas

7. Küllus ja selle eri vormid

8. Kas vaimsus ja rikkus välistavad üksteist

9. Kuidas suhtuda kanaldatud infosse

10. Kes me oleme peale enda füüsilise keha

[vc_custom_heading text=”Vaata kõiki küsimusi ja vastuseid” font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:center|color:%23555555|line_height:28px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:600%20bold%20regular%3A600%3Anormal”][textbar style=”style_2″ button_title=”Küsimused ja vastused >” button_link=”https://seraphina.ee/kysimused”]
[media image=”17339″]
[vc_custom_heading text=”Teemad & märksõnad” font_container=”tag:h2|font_size:24px|text_align:center|color:%23555555|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]
[vc_custom_heading text=”Vali endale huvipakkuv teema ja vaata mida autorid sellest räägivad” font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:center|color:%23555555|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]

Ärata oma 12 tšakrat

DNA 12 ahelat

26 000 aastane tsükkel

5. dimensioon

Küllus

Seiklus

Kokkulepe egoga

Järgi oma kirge

Iidsed tsivilisatsioonid

Inglid

Arktuurlased

Atlantis

Muutus 5 minutiga

Dimensioonid

Uskumuste muutmine

Geenid ja Dr. Bruce Lipton

EFT (Tapping)

Väli (The Field)

Hologramm

Kvantfüüsika

Lemuuria

Manifesteerimine

Kanaldamine

Kõrgem mina

Ley liinid

Love or Above

Kuldajastu

Mina olen (I am)

Metafüüsika

Meditatsioon

Nüüd ja Praegu

Hüpnoos

Küllus ja raha

Teised tsivilisatsioonid

Planeet Maa

Portaalid

Aeg ja ruum

Theta sagedused

Teadvus ja alateadvus

Uskumuste jõud

Ükssarved

Vaimsed teejuhid

Vaim ja Hing

Reaalsuse tajumine

Mis on teadlikkus

Vortex

Aasta 2032

Tõsta oma sagedust

[textbar style=”style_2″ button_title=”Vaata teemasid >” button_link=”https://seraphina.ee/teemad”]
[vc_custom_heading text=”Valdkonnad” font_container=”tag:h2|font_size:24px|text_align:center|color:%23555555|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]
[vc_custom_heading text=”Vali endale huvipakkuv valdkond ja vaata, mida autorid sellest räägivad” font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:center|color:%23555555|line_height:20px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]
[services_medium title=”Eneseareng” icon=”steadysets-icon-book” icon_color=”#7fff7f” circle_color=”#ffffff” border_color=”#9ec3ea” dynamic_content_link=”https://seraphina.ee/valdkonnad/#eneseareng”]Kes me tegelikult oleme? Milline on meie tegelik potentsiaal? Kuidas seda saavutada?[/services_medium]
[services_medium title=”Tervis” icon=”linecon-icon-heart” icon_color=”#ff7f7f” circle_color=”#ffffff” border_color=”#9ec3ea” dynamic_content_link=”https://seraphina.ee/valdkonnad/#tervis”]Millised on erinevad võimalused end hästi tunda? Kuidas end tervena hoida?[/services_medium]
[services_medium title=”Suhted” icon=”moon-users” icon_color=”#9ec3ea” circle_color=”#ffffff” border_color=”#9ec3ea” dynamic_content_link=”https://seraphina.ee/valdkonnad/#suhted”]Kuidas parandada suhteid teistega? Ja miks mitte ka endaga…[/services_medium]
[services_medium title=”Materiaalne ” icon=”icon-eur” icon_color=”#ffd700″ circle_color=”#ffffff” border_color=”#9ec3ea” dynamic_content_link=”https://seraphina.ee/valdkonnad/#materiaalne”]Kuidas saavutada küllus? Mida on hea teada ning millised on konkreetsed võimalused ?[/services_medium]
[vc_custom_heading text=”Kõikide materjalide nägemiseks loo konto” font_container=”tag:h2|font_size:28px|text_align:center|color:%23ffffff|line_height:28px” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:600%20bold%20regular%3A600%3Anormal”][textbar style=”style_2″ button_title=”Loo tasuta konto” button_link=”https://akara.ee/register” icon=”icon-forward”]